Filter
Teadusmagistrikraadid
Suurbritannia Scotland Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Pangandus Scotland - Pangandus programmide Scotland Pangandus, Scotland

Master of Science, või magistrikraad Teadus on akadeemilise kraadi ülikoolides paljudes riikides. Magistrikraad on populaarne valik pärast lõpetamist bakalaureusekraadi.

UK, Suurbritannia on rohkem kui 300 aastat vana ja sisaldab nelja komponendi rahvad: Inglismaa, Šotimaa, Wales ja Põhja-Iirimaa. UK on õppekeskuses on viimase 1000 aasta jooksul ja omab palju vana ja väärikas ülikoolides. Välisüliõpilased moodustavad olulise osa üliõpilaskonna at UK ülikoolides.

Pangandus Scotland - Võtke MSc Scotlands. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

3 Tulemused Pangandus, Scotland

GCU - Glasgow School for Business and Society

Saate omandada praktilisi teadmisi ... [+]

Finantsteenuste sektori, pankade reguleerimise ja pankade operatsiooniriski juhtimise jätkuvate muutuste jätkamiseks on suurenenud nõudlus, et töötajad jääksid muutuste esirinnas.

Me teeme koostööd juhtivate finantsteenuste organisatsioonidega, et hoida meie moodulid tipptasemel ja tagada, et tehes otsuse programmi uurimiseks võite kindel olla, et rakendate seda värskelt omandatud teavet tööstuses.

Laiendage ja suurendage oma teadmisi, mõistmist ja oskusi omamaiste ja rahvusvaheliste pangaoperatsioonide ja riskijuhtimise valdkonnas, õppides meie mitmekesist õpetajat. Neil on palju kogemusi, ulatudes nii avaliku kui ka erasektori akadeemilisest tööstusharust. Töötame peamiste tööstuspartneritega programmide väljatöötamisel, et tagada, et keskendute kõige asjakohasematele valdkondadele valdkonnas. Väärtpaberite ja investeeringute harukomisjon, Finantsjuhtimise Instituut, Inglismaa Pank ja Rahvusvaheliste Arvelduste Pank rõhutavad vajadust tõhusate riskide mõõtmise ja juhtimise korra järele pankades. Samuti oleme teinud tihedat koostööd mõne suurema finantsinstitutsiooniga, et nii programmi kinnitada, kui ka kohtuda õpilastega professionaalsetes töökohtades, sealhulgas Morgan Stanley ja Royal Bank of Scotland.... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Dundee

Ettevalmistus äri- ja mitteärilistel lõpetanute jaoks laiapõhjaliste ja spetsialiseerunud karjääri rahvusvahelises äris. ... [+]

See paindlik kursus University of Dundee on loodud selleks, et suunata oma varasemat kraadiõpet rahvusvahelise äri, juhtimise, rahanduse, panganduse, raamatupidamise, turunduse või personalijuhtimise karjääriks. See võimaldab teil valida ala, kuhu soovite spetsialiseeruda, samuti saada ülekantavaid oskusi, nii et olete valmis paljudele potentsiaalselt kõrge teenimisega karjääridele.

See, kas teil on äri- või mitteärilistel kraadil, annab selle kursuse teile hea aluse äritegevuse strateegias, rahanduses ja investeeringutes rahvusvahelises kontekstis.

Rahvusvaheline äri MSc on kaks akrediteeritud CMI. See tähendab, et saate oma kraadi edukaks lõpetamiseks automaatselt teise kutsekvalifikatsiooni.... [-]

Suurbritannia Dundee
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Edinburgh Business School

Meie pangandus- ja riskialase magistrikraadi eesmärgiks on anda teile teadmisi, arusaamist ja võtmeoskusi, mis võimaldavad teil olla finantsinstitutsioonide, eriti pankad ... [+]

Meie pangandus- ja riskialase magistrikraadi eesmärgiks on anda teile teadmisi, arusaamist ja võtmeoskusi, mis võimaldavad teil olla finantsinstitutsioonide, eriti pankade juhtide efektiivsed riskianalüüsid ja juhid kõikides maailma riikides.

Programmi ülevaade

Meie magistrikraad panganduses ja riskides erineb enamikust sarnastest programmidest, kuna see vastab spetsialiseerunud osakondade nõuetele finantsettevõtetes. Üliõpilasega saate teada panganduse rollist majanduses ning erinevate pankade ees seisvate riskide ja nende juhtimisega. Samuti omandate praktilisi oskusi finantsaruannete mõistmiseks, potentsiaalse laenuvõtjaga seotud riskide ennustamiseks ja prognoositavate riskide mudelite hindamiseks, kasutades arvutitarkvara. Üldiselt käsitleb programm pangandust kui mitmekülgset tööstust, mitte akadeemilist eriala.... [-]

Suurbritannia Edinburgh
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles