Filter
Teadusmagistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Politoloogia programmid Otsi top Politoloogia programme siin! - Politoloogia

Need lootes teha karjääri avaliku teenuse sageli, et tee nad reisil nõuab palju rasket tööd, et lõpetada. Paljud neist karjääri nõuab enamat kui lihtsalt bakalaureusekraadi. Kuid need valmis panna töö, hüved, mis tulevad teiste aitamine ning paljudel juhtudel on lisatud rahalise hüvitise mark jätkata sellist karjääri ka seda väärt. Kui te loodate sellel teel, Master of Science (MSc) politoloogias võib olla ootab sind.

Politoloogia võib hõlmata erinevaid teemasid, sealhulgas:

Erasektori, avaliku ja rahvusvahelise poliitika

Riigisisesed ja rahvusvahelised poliitilised filosoofiaid

Kriminaalkoodeksi, põhiseaduse ja tsiviilõiguse

Äri ja isikliku eetika

Kaaludes, mis on MSc politoloogias ja millist tööd selline programm eeldab, sa peaksid keskenduma toetudes teadmisi, mida on saadud seoses eelnimetatud teemadel oma undergrad karjääri ja olla valmis õppida, kuidas saate tõlkida neid teadmisi professionaalne seade.

Need, kes töötavad juriidiliste ja valitsus areenil peavad olema tugevad teadmised palju juhiseid ja põhikiri, et nad tegelevad. Teadmisi, mida omandada ajal oma bakalaureuseõppe karjääri sageli hõlmab ainult neid teemasid üldiselt. Seega, võttes Magistrikraad politoloogias näitab tööandjatele oma suutlikkust täielikult mõista valdkonnas, kus te töötate.

Tasumine magistriõppes saab väljakutse mõned sõltuvalt õppemaksu ja tasude nõutud koolid, et nad õpivad koos. Mõtle otsivad rahalist abi võimalusi kui teil on muresid taskukohasus oma kraad.

Koos oma kraad käes, oled valmis kõrgel ametikohtadel erinevates valdkondades.Politoloogia uuringud aitab valmistada õpilasi karjääri poliitikas (koos kommentaariga) või õigusvaldkonnas.

 

Saate ikka tööle minnes minna kooli. Online kursused võimaldab teil töötada omas tempos teile sobival ajal. Kaugõppe keskkondades, nagu see tegelikult push sa tõeliselt mõista oma kursuste ja selle praktilisi rakendusi. Taotleda meie online-programm, lihtsalt otsida oma programmi alla ja võtke otse vastuvõtu kontoris koolis oma valikut täites juhtima kujul. 

Loe edasi Näita vähem

64 Tulemused Politoloogia

Nova Southeastern University

Riikliku julgeoleku ja rahvusvaheliste suhete 36 krediidi liikmesriiki eesmärk on anda üliõpilastele teadustöö, teadustöö ja rakendusoskused arenevate riiklike julgeoleku ... [+]

Ülevaade

Riikliku julgeoleku ja rahvusvaheliste suhete 36 krediidi liikmesriiki eesmärk on anda õpilastele põhiteadmised kriitilistest küsimustest, mis teavitavad täna riiklikku julgeolekupoliitikat, sealhulgas terrorismi ohu hindamist ja analüüsi USA-s ja mujal, ning analüüsi luureandmete kogumine. Õpilased arendavad ka sügavat arusaamist rahvusvahelisest kontekstist, milles USA riikliku julgeoleku küsimused on kujundatud.

Riiklik julgeolekuküsimused on üks kõige kiiremini kasvavaid kutsealasid, millel on avalik-õiguslikus sektoris föderaal-, riigi- ja kohalik omavalitsus ning erasektor. See programm on mõeldud nii spetsialistidele kui ka nendele, kes soovivad karjääri valdkonnas, samuti õpilaste jaoks, kellel on tugev akadeemiline huvi julgeoleku ja rahvusvaheliste suhete vastu.... [-]

Ameerika Ühendriigid Fort Lauderdale
August 2019
Päevane õpe
Ülikool
Online
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
New College of the Humanities

Hindamine MSc globaalse poliitika kokkuvõtlik hindamine toimub peamiselt esseede abil, mis kogu õppeaasta jooksul jaotuvad ühtlaselt õpilaste ülekoo ... [+]

Hindamine

MSc globaalse poliitika kokkuvõtlik hindamine toimub peamiselt esseede abil, mis kogu õppeaasta jooksul jaotuvad ühtlaselt õpilaste ülekoormuse vältimiseks. Üliõpilasi hinnatakse ka ühe pikema uurimisettepaneku ja 15 000 sõna väitekirjaga. Kirjalikud ülesanded esitatakse meie VLE, ​​Moodle'i ja Turnitini kaudu, et minimeerida plagiaadi võimalusi.

Kuigi peamiselt kirjutatud, on see hindamisstiilide hulk kavandatud nii, et maksimeerida kaasamist ja parandada õpilaste võõrandatavaid oskusi.

Üliõpilased püüavad ka aasta jooksul luua kujundavaid esseesid, mis saavad kirjaliku juhendaja tagasisidet.... [-]

Suurbritannia London
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Milan

EPS on rahvusvaheline kursus, mis on täielikult õpetatud inglise keeles ja millel on kõrgelt kvalifitseeritud interdistsiplinaarne õppimisrada, integreerides arenenud ana ... [+]

Kursuse eesmärgid ja struktuur

EPS on rahvusvaheline kursus, mis on täielikult õpetatud inglise keeles ja millel on kõrgelt kvalifitseeritud interdistsiplinaarne õppimisrada, integreerides arenenud analüütilised tööriistad majandusteaduses, politoloogiateadustes ja kvantitatiivsetes meetodites.

EPS-kraad on multidistsiplinaarne programm, mis pakub tasakaalustatud pakkumist majanduse ja politoloogia ning kvantitatiivsete meetodite kursustel.

Esimese aasta jooksul koolitatakse üliõpilasi kolme eriala täiustatud üldist tööriista, samal ajal kui II aasta õpetamisel keskendutakse arenenud teemadele rahvusvahelise majanduse ja poliitika valdkondades.

Koolitus hõlmab ka praktikakohti rahvusvahelistes organisatsioonides või ettevõtetes, ettevõttesiseste laborite juures ja lõputööde kirjutamist.... [-]

Itaalia Milan
September 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Durham University

MSc Global Politics annab õpilastele vahendeid, et mõista ja kriitiliselt hinnata neid väljakutseid ja nende lahendamiseks vajalikke koostöövorme. ... [+]

Miks globaalne poliitika?

Me elame järjest globaliseeruvas maailmas. Tuumarelvade leviku tõkestamine, terrorism, ebaõnnestunud riigid, ülemaailmne vaesus ja ebavõrdsus, finantsturgude ebastabiilsus, bioloogilise mitmekesisuse kadu ja kliimamuutus - on meie globaalsete väljakutsete seas, mis vajavad ülemaailmset koostööd, et neid korralikult lahendada.

MSc Global Politics annab õpilastele vahendeid, et mõista ja kriitiliselt hinnata neid väljakutseid ja nende lahendamiseks vajalikke koostöövorme.

Programmi põhimoodulid keskenduvad ülemaailmse poliitika institutsionaalsetele teguritele ja pakuvad põhjalikku ülevaadet üleilmastumise eetika peamistest teoreetilistest ja rakenduslikest moraalsetest aruteludest.... [-]

Suurbritannia Durham
Oktoober 2019
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Joan B. Kroc School of Peace Studies at the University of San Diego

Kroc koolis oleme loonud konfliktide juhtimise ja lahendamise üheksa kuu pikkuse magistriõppe (MS-CMR), et anda teile teadmisi, raamistikke ja oskusi konfliktide dünaamik ... [+]

Nüüd rakenduste vastuvõtmineSinu motivatsioon

Konflikt on igapäevane reaalsus meie organisatsioonides, kogukondades ja kogu maailmas. Usume, et konfliktid, kui neid hästi juhtida või muuta, võivad anda positiivsete muutuste võimaluse.

Kroc koolis oleme loonud konfliktide juhtimise ja lahendamise üheksa kuu pikkuse magistriõppe (MS-CMR), et anda teile teadmisi, raamistikke ja oskusi konfliktide dünaamika muutmiseks. See programm ühendab konfliktide lahendamise ja konfliktide lahendamise. See tähendab, et õpid oskusi, et mõista ja lahendada nii isiklikke ja organisatsioonilisi olukordi kui ka süsteemset taset konflikti erinevates kultuurilistes kontekstides. MS-CMRis saate teada, kuidas kõige paremini lahendada konflikte - suunates energiat ümber ja muutmaks vaatenurki - ja omandage oskused konfliktide edukaks lahendamiseks vahendus-, läbirääkimiste, hõlbustamise ja dialoogi protsesside kaudu.... [-]

Ameerika Ühendriigid San Diego
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
9 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Czech University of Life Sciences - Faculty of Economics and Management

Magistrikraadi haridus Euroopa Agraarstide Diplomaatia, mida õpetatakse inglise keeles, on välja töötatud CR-i põllumajandusministeeriumi taotlusel, mille eesmärk on spet ... [+]

Uuringu vorm: täiskoormusega õpe

Õppetöö pikkus: 2 aastat (4 semestrit)

Sisseastumiseksamid: majandusteaduse, juhtimise ja sotsiaalteaduste testi kirjalik vorm ainult inglise keeles.

Magistrikraadi haridus Euroopa Agraarstide Diplomaatia, mida õpetatakse inglise keeles, on välja töötatud CR-i põllumajandusministeeriumi taotlusel, mille eesmärk on spetsialiseeruda ELi ühise põllumajanduspoliitika spetsialistide väljaõppel, kes saaksid asuda nii riiklikus kui ka riiklikus Euroopa institutsioonid. Võttes arvesse probleemide ulatust ja põllumajanduse olulisust Euroopa Liidu poliitikate piires, ei ole uurimissektor keskendunud ainult Tšehhi Vabariigi kohandamisele ELi struktuuridega, vaid on valmistanud praeguses suundumusi, olgu siis Euroopa Liidu põllumajanduse sektori arengu (Euroopa 2020. aasta strateegia) piires või üleilmsetes küsimustes ja Euroopa positsioonis ülemaailmses põllumajanduses.... [-]

Tšehhi Praha-Suchdol
September 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Institute for European Studies (IES), Vrije Universiteit Brussel

Õhtuprogramm EL-i kohta peamistes asutustes. See on lühidalt, kuidas võiksime kirjeldada magistriõpet Euroopa integratsioonis - 60-ECTS Advanced Master VUB-i Euroopa Ülik ... [+]

EuroMaster on interdistsiplinaarne inglise keele õpe, mille eesmärk on rahvusvaheliste noorte ja keskastme spetsialistide ning kõrgelt arenenud poliitiliste teadlaste hulk. See annab üliõpilastele arenenud akadeemilise koolituse laias valikus ELi poliitikavaldkondades ja kontseptsioonides, et saada põhjalik arusaam Euroopa integratsiooni protsessist nii selle majanduslikus kui ka poliitilises mõttes.

Programm toimib "Master after Master", nõudes, et õpilased peaksid olema tugevate ja järjepidevate märkide vähemalt 4 aastat õppima.

Mida ma saaksin õppida?

EuroMaster pakub nelja kursuse (21 ECTS) ühisosa Euroopa integratsiooni põhijoonte kohta:

Kohustuslikud kursused (21 ECTS):Euroopa integratsiooni majandusPoliitika kujundamine ja huvide esindamine Euroopa LiidusEuroopa Liidu ajalugu ja õigusUurimismeetodite laboratooriumSpetsialiseerumise võimalused (24 ECTS):... [-]
Belgia Brussels
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
KU Leuven: Faculty of Social Sciences

... [+]

Lisaks sisaldab iga klass palju eneseõpetust ja ülesandeid, mille eesmärk on aidata teil kiirelt ja efektiivselt edastatavat teavet paremini assimileerida. Lisandväärtus luuakse, pöörates tähelepanu spetsialistide praktilistele väljakutsetele poliitika-, haldus- ja nõustamisfunktsioonides.

Kas see on minu jaoks sobiv programm? Õpilased suudavad kirjeldada, selgitada ja illustreerida distsipliini teadmiste võimalusi ja piiranguid ning riigihalduse, avaliku halduse ja avaliku poliitika analüüsi spetsiifilisemat teooriat Euroopas võrdleva vaatenurgaga. Õpilased saavad tunnustada, kontekstualiseerida, seletada ja tõlgendada avaliku sektori poliitilisi nähtusi ja arenguid, lähtudes nende teadmistest ja teadmistest avalikus halduses, avalikus halduses ja avalikus poliitikas Euroopas. Õpilased mõistavad avaliku halduse, avaliku halduse ja avaliku poliitika teooriate normatiivseid eeldusi ja tagajärgi. Üliõpilased saavad integreerida teadmised eri valdkondadest (politoloogia, õigus, majandus, sotsioloogia ja / või psühholoogia) valdkonna eriteadmistega avaliku halduse, avaliku halduse ja avaliku poliitika valdkondades. Tudengid saavad läheneda avaliku halduse valdkonnale analüütiliselt ja kriitiliselt kui entusiasti võrdlevatele inimestele, hinnates juhtimisprobleeme Euroopas, kus on avatud mitmekesisus. ... [-]
Belgia Leuven
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Aarhus University

Politikateaduste magister on meie Euroopa ülemaailmse politoloogia osakonna lipulaev, mille kõrged hinnangud ja teadustöötajad meelitavad teadlasi kogu maailmast elulisel ... [+]

Politoloogia magisterLaiapõhjaline teadustöö orienteeritud õppekava

Kas mitmekesisus ohustab heaoluriiki? Kuidas on poliitiline radikaliseerumine ära hoitud? Miks on skandinaavlased rohkem usaldavad kui teised inimesed? Politoloogia osakonnas on meie eesmärk valida õiged uurimisstrateegiad, meetodid ja teoreetilised mõisted, mis võimaldavad meil sellistele küsimustele vastata. See võib hõlmata vaatlusi, statistilist modelleerimist või intervjuusid, kulutama tunde raamatukogus või minema Lähis-Ida väljasõitudesse.

Politikateaduste magister on meie Euroopa ülemaailmse politoloogia osakonna lipulaev, mille kõrged hinnangud ja teadustöötajad meelitavad teadlasi kogu maailmast elulisele teadlaste kogukonnale. See on kvaliteetne kaheaastane programm neile, kes otsivad terviklikku politoloogia magistrit, kes keskenduvad teadusuuringute kavandamisele ja metoodikale. Programm annab õpilastele võimaluse spetsialiseeruda võrdlevate poliitiliste, poliitiliste teooriate, poliitilise sotsioloogia, rahvusvaheliste suhete, avaliku korra või avaliku halduse alamväljadele.... [-]

Taani Aarhus
September 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Edinburgh Law School - The University of Edinburgh

See programm pakub platvormi, kus saab õppida ja kaasata uusimaid kriminoloogilisi uuringuid ja rakendada seda praeguse teooria, praktika ja arutelu selles interdistsipli ... [+]

Programmi kirjeldus

See programm pakub platvormi, kus saab õppida ja kaasata uusimaid kriminoloogilisi uuringuid ja rakendada seda praeguse teooria, praktika ja arutelu selles interdistsiplinaarses valdkonnas. See MSc sobib nii neile, kes on õppinud kriminoloogia bakalaureuse tasemel ja neile, kes on uudsed teema.

Nagu selle programmi õpilane, osalete meie aktiivsel teadlasel, rahvusvahelistel teadlastel ja kohalikel kriminoloogia ja kriminaalõiguse alal tegutsevatel inimestel. Teil on palju võimalusi oma teadlaste teadustegevuseks, mis on nii teoreetilised kui ka empiirilised ning mis muudavad maailma nii kohalikul kui ka mujal maailmas.

Te saate kasu kriminoloogiliste uurimismeetodite ja -oskuste tippspetsialistidest koolitustest, mis on olulised nii kriminoloogia täiendavaks uurimiseks (meil on kriminoloogia doktorantide tugeva kohordi, mõned selle magistriõppes värvatud) ja tööhõive kriminaalõiguse valdkonnas.... [-]

Suurbritannia Edinburgh
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Arkansas Tech University

Arkansase Tech Ülikooli hädaolukordade juhtimise osakond pakub kindlat tausta erakorralise juhtimise ja sisejulgeoleku alaste oskuste osas nagu valmisolek, leevendamine, ... [+]

Arkansase Tech Ülikooli hädaolukordade juhtimise osakond pakub kindlat tausta erakorralise juhtimise ja sisejulgeoleku alaste oskuste osas nagu valmisolek, leevendamine, reageerimine, taastamine, ennetamine, kaitse ja strateegiline koostöö. Erakorralise sektori, hariduse ja mitmesuguste valitsusasutuste ja -organisatsioonide - kohalike, riiklike, piirkondlike, riiklike ja rahvusvaheliste - jaoks on kasvav nõudlus spetsialistide suhtes, kellel on haridus erakapitali juhtimise valdkonnas.

Seda programmi saab veebist lõpule viia.

See aste pakub eriprogrammi nii olemasolevatele karjäärinõustajatele kui ka neile, kes otsivad selles arenevas karjäärivaldkonnas erinevaid töövõimalusi. Õppekava rakendab multidistsiplinaarset lähenemist, mis on suunatud erakorralise juhtimise põhimõtetele ja kaasaegsetele tehnoloogiatele. EMHSi programmijuht toimib EMHSi kraadiõppeprogrammi alusel vastuvõetud üliõpilase nõunikuna. ... [-]

Ameerika Ühendriigid Russellville
Jaanuar 2020
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
USI Università della Svizzera italiana

Majanduse ja rahvusvahelise poliitika magistriõppes (MEPIN) pakutakse laias valikus teaduslikke vahendeid ja erioskusi, mis on vajalikud globaliseerumise ja avalike ja ra ... [+]

Eesmärgid ja sisu

Itaalia Šveitsi ülikooli majandusteaduskond korraldab Milano katoliikliku ülikooliga ühist magistriõpplast koos majandus- ja rahvusvaheliste suhete gümnaasiumi (ASERI), kus osalevad Šveitsi, Itaalia ja välisriigi üliõpilased, kes on huvitatud õppekavast, mis võimaldab nad saavad kahekordse pealkirja: Itaalia magistrikraad ja Šveitsi magistriõpe (magistrikraad). Majanduse ja rahvusvahelise poliitika magistriõppes (MEPIN) pakutakse laias valikus teaduslikke vahendeid ja eriteadmisi, mis on vajalikud turgude üleilmastumisega seotud majanduslik-poliitiliste nähtuste mõistmiseks. Kogu programmi arendamise alused on seotud majanduse, õiguse ja institutsioonide uurimisega ning rahvusvaheliste poliitikatega. Lisaks antakse multidistsiplinaarseid teadmisi selliste probleemide lahendamiseks nagu säästev areng, turgude globaliseerumine, rahvastiku vananemine, rändeprobleemid ning üldisemalt avaliku võimu ja eraettevõtete vahelise koostöö vormid, mille eesmärk on saavutada ühine eesmärk, näiteks teenuse pakkumine või projekti loomine ja haldamine. Avaliku ja erasektori partnerlused on üha sagedasemad erinevates valdkondades (tervishoid, kommunaalteenused, infrastruktuurid, sotsiaalteenused ja keskkonnaressursid) ning kõigil tasanditel (kohalikul, riiklikul ja riigiülesel tasandil). Paljudes rahvusvahelistes organisatsioonides on avaliku ja erasektori partnerlus privilegeeritud viis selliste üldist huvi pakkuvate programmide elluviimiseks, mis on seotud selliste põhiküsimustega nagu energia, transport ja arengukoostööprojektid. Avaliku ja erasektori, kohaliku tasandi ja ülemaailmse tasandi ristumiskohtade uurimine nõuab nii majandus- kui ka finantssektori oskusi nii avaliku poliitika valdkonnas kui ka poolte vaheliste suhetega seotud õiguslike ja regulatiivsete aspektide tundmist . Osalejatele pakutakse kursusi rea Lugano kontoris ja üks Milanos. Programm viiakse lõpule väitekirja koostamisega ja praktikaga riiklikus või rahvusvahelises institutsioonis. MEPIN-i pakutav mitmekülgne ja interdistsiplinaarne koolitus on võimaldanud oma lõpetajal kiiresti ja edukalt integreerida rahvusvahelised ettevõtted, pangad ja rahandusettevõtted, kohalikud omavalitsused, valitsusvälised organisatsioonid, õppe- ja uurimisinstituudid. Selle magistriõppe lõpetanutele on nii valdkondadevahelised... [-]

Šveits Lugano
September 2019
Päevane õpe
4 semestrit
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Cranfield University

Kas olete kaasatud suutlikkuse nõuete kehtestamisse või haldamisse; tegelevad hanke-, kaubandus- või lepinguliste tegevustega; või arendusprojektide väljatöötamine ja rak ... [+]

Ülevaade

Kas olete kaasatud suutlikkuse nõuete kehtestamisse või haldamisse; tegelevad hanke-, kaubandus- või lepinguliste tegevustega; või arendusprojektide väljatöötamine ja rakendamine, see kursus annab alusteadmised ja arendab kriitilise mõtlemise oskusi, mis on vajalikud kaitse omandamise tõhusaks juhtimiseks.

Kursus keskendub laiemale Kaitsekogukonnale ning meelitab ligi tsiviil- ja sõjaväelasi õpilasi avaliku ja erasektori poolt üle maailma.

Kas olete kaasatud suutlikkuse nõuete määratlemisse või haldamisse; tegeleb süsteemide, teenuste, seadmete ja materjalide hankimisega; kaubandussuhete ja lepingute haldamine; tarneahelate kavandamine ja optimeerimine parema logistika ja varude kontrolli abil; või tõhusate ja tõhusate tugilahenduste haldamine, et säilitada suured mere-, maa- ja õhusüsteemide laevastikud pika kasutuseaga; see kursus annab alusteadmised ja arendab kriitilise mõtlemise oskusi, mida te vajate. Kursus õpetab ja julgustab teid arendama oskusi, et kriitiliselt hinnata ja rakendada rikkalikult erinevaid juhtimise teooriaid, mudeleid, tööriistu ja tehnikaid, mis vastavad teie vajadustele tõhusalt dünaamilises riiklikus ja rahvusvahelises kontekstis.... [-]

Suurbritannia Swindon
Jaanuar 2020
Osakoormus
5 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Sam Houston State University

Ohvrimasinate juhtimise magistriõppe eesmärk on valmistada ette kõrgharidustöötajaid töötama ohvriteenuste erinevates valdkondades *, sealhulgas, kuid mitte ainult, otses ... [+]

Ohvrite teenuste juhtimine, magistrikraad

Saadaval: Internetis

Ohvrimasinate juhtimise magistriõppe eesmärk on valmistada ette kõrgharidustöötajaid töötama ohvriteenuste erinevates valdkondades *, sealhulgas, kuid mitte ainult, otsese teenuse pakkumine (nt nõustamine jne), organisatsiooniline juhtimine ja sotsiaalpoliitika arendamine.

See aste on kasulik isikutele, kellel on ohvriteenuste valdkonnas varasem töökogemus või mitte. Kursused järjestatakse nii, et õpilased saavad lõpetada kraadi kahe aasta jooksul, registreerides kaks 15-nädalast kursust semestris. Kuid ideaalne kandidaat on tasunud või vabatahtlik töökogemus ohvrite teenuste valdkonnas.

* Valige kursused vastavad National Advocate Credentialing Program (NACP) standarditele.... [-]

Ameerika Ühendriigid Huntsville
September 2019
Päevane õpe
36 tundi
Online
Loe edasi eesti keeles
Politecnico di Milano

See magistrikraad pakub arenenud akadeemilist marsruuti ruumilise korralduse ja linnapoliitika kujundamisel, linna, territooriumi ja keskkonna ümberkujundamiseks ja halda ... [+]

Missioon ja eesmärgid

Linnaplaneerimise spektris on ühest küljest võimalik kindlaks teha mitmed linnakorraldustegevused, mis nõuavad täpsemat tõlgendamist ja rakendamist: üldiste linnaplaneerimisvahendite väljatöötamine; infrastruktuuri, eluaseme, transpordi, teenuste ja keskkonnapoliitika valdkonnas; keerukate programmide ja projektide haldamine. Teisest küljest suureneb nõudlus uute linnade ja territoriaalse poliitika järele, mis nõuavad erilist kutseoskust.

See magistrikraad pakub arenenud akadeemilist marsruuti ruumilise korralduse ja linnapoliitika kujundamisel, linna, territooriumi ja keskkonna ümberkujundamiseks ja haldamiseks.

Peamised teemad

Urbanism, Linnaplaneerimine ja disain, Linnapoliitika, Planeerimisteooria ja -praktika, Poliitika analüüs, Kaasaegne linn, Infrastruktuuri planeerimine ja projekteerimine, Energia ja linnaplaneerimine, Eluase ja linnaosad, Piirkondlik majandus, Euroopa majandus ja heaolu, Linna etnograafia, Konfliktide juhtimine, Land kasutage eetikat ja õigust, nutikaid linnu ja linnainnovatsiooni, linna simulatsiooni meetodeid, linnamuutuste hindamist.... [-]

Itaalia Milan
Oktoober 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles