Prantsuse keel programmid Otsi top Prantsuse keel programme siin! - Prantsuse keel

Magistrikraad on magistrikraad, mida pakutakse ja tunnustatakse enamikus riikides. See õppekava võib positsiooni lõpetanute jaoks karjääri edendamiseks või valmistada üliõpilasi edasi magistriõppesse uurimistöö või doktoriõppe programmi. Prantsuse keel on keel, mida räägitakse igas maailma rahvastikus, eriti enamikus Euroopas ja Aafrikas ning Kanadas suurel osal. See on romaani ke… Loe edasi

Magistrikraad on magistrikraad, mida pakutakse ja tunnustatakse enamikus riikides. See õppekava võib positsiooni lõpetanute jaoks karjääri edendamiseks või valmistada üliõpilasi edasi magistriõppesse uurimistöö või doktoriõppe programmi.

Prantsuse keel on keel, mida räägitakse igas maailma rahvastikus, eriti enamikus Euroopas ja Aafrikas ning Kanadas suurel osal. See on romaani keel, mis tähendab, et see pärineb otse ladina keeles. Mis on magistrikraad prantsuse keeles? See on kraad, mis antakse õpilastele, kes tegelevad üksikasjaliku prantsuse keele päritolu, mustrite ja rakenduste uurimisega ning ajaloolise ja kaasaegse prantsuse kultuuri uurimisega. Prantsuse magistriõppe üliõpilasel on eeldatavasti juba keele taust.

See aste rõhutab turustatavate kriitilise mõtlemise oskuste arendamist, mida rakendatakse erinevates seades, mis on seotud prantsuse keele ja kultuuriga. Lõpetajad saavad ka oskuse rääkida, lugeda ja arusaadavalt sellel keeles ning õppida lingvistika või arendada teadustöö oskusi sõltuvalt valitud programmi struktuurist.

Prantsuse magistrikraadi maksumus sõltub koolist ja asukohast. Õpilased peaksid tegurite hindu, programmi kestust ja kraadiõppe vajadusi oma õppekava valimiseks.

See aste võib valmistada ette kõrgharidusega karjääri mitmesugustes valdkondades ja on eriti sobiv õpilase jaoks, kes soovib juba juba loodud karjääri üleminekut rahvusvahelisele sektorile. Näiteks võivad need, kes on huvitatud rahvusvahelist õigusest, filmist, kunstist või kaubandusest, prantsuse keele magistritest kasu saada. See aste sobib ka õpilastele, kes soovivad süvendada oma prantsuse keeleoskust või täiendada oma võimet õpetada seda keelt teistele.

Kui teil on taust prantsuse keeles ja soovite õppida seda keelt ja kultuuri, otsige oma programmi allpool ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
Ecole de Management de Normandie
Paris, Prantsusmaa

See programm on õpetanud prantsuse keeles.

See programm on õpetanud prantsuse keeles. -
MSc
Päevane õpe
Prantsuse
Ülikool