Filter
Teadusmagistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Professionaalne kommunikatsioon programmid Otsi top Professionaalne kommunikatsioon programme siin! - Professionaalne kommunikatsioon

Õpilased otsivad edendamine sellistes valdkondades nagu turundus, avalikud suhted, uue meedia ja inimressursside kasu saavad teadmisi ja oskusi, mida MSc Professional teatis. Kraad selles valdkonnas tekitab väärtuslik viis edasi liikuda tööstuse konkurentsivõimet.

Sul võib olla mõtteviis, mis on MSc Professional teatis? See edasijõudnud koolitab spetsialiste oskusi ja kohaseid meetodeid suhelda töökohal. Kursused keskendutakse tavaliselt organisatsiooni juhtimise, meeskonnatöö, strateegilise kommunikatsiooni, kvalitatiivse ja kvantitatiivse teadustöö ja palju muud. Õpilased arendada ka oskuse õige kirjutada, luua esitlusi, visuaalselt suhelda ja kasutada uue meedia professionaalses sfääris. Õpilased võivad ka spetsialiseeruda erinevates valdkondades, sealhulgas turunduse, uue meedia, kommunikatsiooni juhtimise ja inimressursse.

Edasijõudnud professionaalse kommunikatsiooni ilmutab vajalikke oskusi juhtimise peaaegu iga tüüpi äri või tööstus. Õpilased õpivad vajalikke oskusi suheldes sisemiselt väliselt kui ka rahvusvaheliselt nii praktilisi teadmisi ja eluks vajalikke oskusi, sealhulgas kirjalikult ja esitlemiseks.

Kogumaksumus selle kapten 's aste sõltub asutus, riik, ja Õppeaeg. Et rohkem teada saada oma võimalikku maksumust, siis võtke ühendust oma lühikese nimekirja koolides otse, kui olete põhjalikult hinnata oma programmi, et tagada selle mängu oma isiklikke ja tööalaseid eesmärke. Sa võid õppida, lõivud semestris, samuti Õppeaeg.

Paljud lõpetajate MSc Professional teatis töö juhtimine ja juhtivatel kohtadel turunduse, avalike suhete ja inimressursse.Kuna programm keskendub suhtlemisoskus töökohal, paljudel lõpetajatel saada ka meeskonna juhid ja juhtide osakonnad, mis ei ole seotud sisemise või välise sekkumiseta.

Seal on palju võimalusi jälitavad edasijõudnud professionaalse kommunikatsiooni. Võite alustada uurimist oma erinevaid võimalusi otsides läbi meie ulatuslik andmebaas programmid kogu maailmas. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul. 

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Professionaalne kommunikatsioon

Cracow School of Business at Cracow University of Economics

Innovaatilisi MBA CSB magistriõppeid korraldab Krakowi ettevõtluskool CUE koostöös Clarki ülikooli Worcesteriga (USA). Need uuringud on loodud peamiselt inimestele, kes s ... [+]

MBA CSB Master

Innovaatilisi MBA CSB magistriõppeid korraldab Krakowi ettevõtluskool CUE koostöös Clarki ülikooli Worcesteriga (USA).

Need uuringud on loodud peamiselt inimestele, kes soovivad oma karjääri alustada äritegevusega (nooremjuhtimine).

MBA CSB MASTER PROGRAMM:Tundide arv: 2 160 tundi (480 tundi tunde ja 1 680 tundi individuaalse projekti tööd)MBA CSB magistriõpe nelja viimase semestri jooksul, mille käigus viiakse läbi klassid, mis on jagatud pädevusvaldkondadeksRakenduskeel: inglise keel 100%Nädalavahetuskursused viiakse läbi reedel (kella 15.00 -18.00), laupäeval ja pühapäeval kell 8.00-16.00. Koosolekud toimuvad üks või kaks korda kuus.MBA CSB magistriprogrammi maksumus: 6 900 EUR (võimalus tasuda osamaksetena), 200 EUR tagastamatu töölevõtmistasuPartnerkool: Clarki Ülikool, Worcester (USA)Programmi eesmärk... [-]
Poola Kraków
Oktoober 2019
Inglise
Osakoormus
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Uurige erinevaid kultuure, kui õpiksite selle interdistsiplinaarse ja täiustatud kraadiõppe kursustel strateegilises teatises ja avalikes suhetes, mille esitasid ühiselt ... [+]

Ülevaade

Uurige erinevaid kultuure, kui õpiksite selle interdistsiplinaarse ja täiustatud kraadiõppe kursustel strateegilises teatises ja avalikes suhetes, mille esitasid ühiselt University of Stirling ja Pompeu Fabra Ülikool. Teil on kasu rahvusvaheline perspektiiv, millel on võimalus õppida nii Stirlingis kui ka Barcelonas.

Kursus on täielikult inglise keeles, kursus pakub praktilisi lähenemisviise, pakkudes samal ajal teoreetilisi aluseid, mida peate avalike suhete haldamiseks juhtimisalal tasemel.

Saad University of Stirling ja Pompeu Fabra ülikoolis ühine magistrikraad. Sa veedad University of Stirling 1. semester ja seejärel kolivad Pompeu Fabra ülikooliks 2. semester. Võite siis otsustada, kas soovid, et teie väitekiri oleks Stirlingi või Pompeu Fabra personali järelevalve all.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles