Filter
Teadusmagistrikraadid
Iirimaa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Osakoormus

Osakoormus Psühholoogia Iirimaas - Psühholoogia programmid Iirimaas Psühholoogia

Master of Science, või magistrikraad Teadus on akadeemilise kraadi ülikoolides paljudes riikides. Magistrikraad on populaarne valik pärast lõpetamist bakalaureusekraadi.

Psühholoogia on inimese vaimu ning käitumisega tegev valdkond. Akadeemilise teadusharuna sai see alguse alles 19. sajandi lõpus, mil sellele andsid tõuke erinevad psühholoogid, kaasa arvatud Sigmund Freud. Psühholoogial on mitmeid alaharusid, mis uurivad inimeste emotsionaalseid ning kognitiivseid seise.

Iirimaa on saar, mis asub põhja-lääne mandri-Euroopas. See on suuruselt kolmas saar Euroopas ja kahekümnenda suurim saar maailmas. Selle ida on suurem saar Suurbritannia, millest see on eraldatud Iiri meres.

Osakoormus MSc Iirimaas - Võtke Osakoormus MSc Iirimaas. Kõik Osakoormus MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Psühholoogia, Iirimaa

Dun Laoghaire Institute of Art, Design and Technology [IADT]

Cyberpsychology on uuring inimese vaimu ja käitumist seoses inim-tehnoloogia koostoime. See hõlmab kõiki nähtuste, mis on seotud või mõjutatud kujunemisjärgus tehnoloogia ... [+]

Mis on Cyberpsychology?

Cyberpsychology on uuring inimese vaimu ja käitumist seoses inim-tehnoloogia koostoime. See hõlmab kõiki nähtuste, mis on seotud või mõjutatud kujunemisjärgus tehnoloogiat.

See MSc uuringud inimese koostoimeid teiste arenevate tehnoloogiate, sealhulgas internet, mobiili, mobiiltelefonid, mängukonsoolid, virtuaalne reaalsus, digitaalse meedia ja muu tehnoloogia, mis on näidanud, võime muuta inimeste käitumist. Ta leiab mõju arenevate nagu tehnoloogiline lähenemine, üksikisikutele. Cyberpsychology uuritakse ka inimeste koostoimeid vähem üldlevinud tehnoloogiaid, nagu cyborgs ja tehisintellekti.

Programmi eesmärk on anda lõpetajale põhjalikku arusaamist sellest, kuidas inimesed suhtlevad tehnoloogia ja veebikeskkonnas. ... [-]

Iirimaa Dublin
September 2020
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles