Filter
Teadusmagistrikraadid
Malaisia Õppe tüüp: Kõik Tempo: Osakoormus

Osakoormus Psühholoogia Malaisias - Psühholoogia programmid Malaisias Psühholoogia

Master of Science või MSc on kraadiõppe kraadi tavaliselt valdkondades Teaduste ja sotsiaalteadused. MSc võib muidugi põhinev, teaduspõhise, või nende kahe segust.

Psühholoogia on inimese vaimu uuriv valdkond. Psühholoogid töötavad haiglates, kliinikutes ning vaimse tervise asutustes ning ka akadeemilistes institutsioonides õpetajatena või teadlastena. Psühholoogid võivad töötada kümnetes erinevates valdkondades, kuna teadmised inimeste käitumise kohta on igal pool nõutud.

Kui teil on vaja parimat õpikeskkonna Aasias registreeruda kuni kõrghariduse Malaisias.See on riik, rikas kultuur ja tohutu tegevuse jäta teid meelelahutust ja lõdvestunud õpid riigis

Osakoormus MSc Malaisias - Võtke Osakoormus MSc Malaisias. Kõik Osakoormus MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Psühholoogia, Malaisia

Sunway University

MSc psühholoogias annab teile võimaluse tugineda oma varasematele psühholoogiaõpingutele sõltumatu uurimisprojekti kaudu, mis keskendub teie valitud teemale. Programm on ... [+]

MSc psühholoogias annab teile võimaluse tugineda oma varasematele psühholoogiaõpingutele sõltumatu uurimisprojekti kaudu, mis keskendub teie valitud teemale. Programm on spetsiaalselt loodud, et saaksite arendada oma teadustöö oskusi ja teha sõltumatuid uuringuid, samal ajal laiendades oma teadmisi ja mõistmist psühholoogia valdkonnas, mis ahvatleb teid.

Õppige, kuidas kirjandust uurida ja uurimisprojekti planeerida ja juhtida. Kriitilise mõtlemise, projektijuhtimise ja raporti kirjutamise oskused ja atribuudid aitavad teil saavutada oma karjäärivõimalusi.

Programm pakub ka suurepärast hüppelaua üliõpilastele, kes soovivad jätkata õpinguid doktoriõppe tasemel, saavutades kõrgeima kvalifikatsioonitaseme.... [-]

Malaisia Shah Alam
Jaanuar 2020
Inglise
Osakoormus
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles