Filter
Teadusmagistrikraadid
Hongkong Õppe tüüp: Kõik Tempo: Osakoormus

Osakoormus Raamatupidamine ja rahandus Hongkongs - Raamatupidamine ja rahandus programmid Hongkongs Raamatupidamine ja rahandus

MSc, ehk teadusmagistri kraad, on üks kahest kõige populaarsemast bakalaureusekraadist. Rahvusvaheliselt tunnustatud MSc kraad omistatakse tavaliselt peale nelja aastat põhjalikku õppetööd, tavaliselt reaalteadustega seotud aladel.

Raamatupidamine ja rahandus on keeruline valdkond, mis ühendab nii strateegilise kui ka tehnilise õppe. Loengutes õpetatakse nii finantsjuhtimise kui ka raamatupidamise meetodite kohta, et valmistada tudengeid ette firma majandusliku heaoluga seotud karjääriks.

Hong Kong, leiti lõunarannikul Hiina riik on üks kahest erihalduspiirkonnad in Republic of China. Hongkongi 's kõrgharidus on paigutatud England struktuuri kui ka rahvusvahelisi süsteeme. Ta haldab riik 's Education Bureau.

Osakoormus MSc Hongkongs - Võtke Osakoormus MSc Hongkongs. Kõik Osakoormus MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Raamatupidamine ja rahandus, Hongkong

Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business

See on ainus programm Hongkongis, mis ühendab rakenduslikud teadmised ja oskused raamatupidamises ja rahanduses nii spetsialistide koolitamiseks, kes on kodus mõlemas val ... [+]

Ülevaade

See on ainus programm Hongkongis, mis ühendab rakendatud teadmised ja oskused raamatupidamises ja rahanduses, et koolitada spetsialiste, kes on mõlemas valdkonnas kodus. Programmis rõhutatakse tegelikke, praktilisi rahvusvahelisi juhtumeid. Õpilased omandavad põhjaliku arusaamise ja ajakohastatud teadmised nii raamatupidamises kui rahanduses. See muudab programmi sobivaks mitte ainult raamatupidamis- ja finantsspetsialistidele, vaid ka teiste ärivaldkondade juhtidele ja juhtidele.

Programmi teema

Tõhustada ja laiendada teadmisi professionaalses raamatupidamises ja rahanduses

Programmi eesmärgidAnda ettevõtjatele, spetsialistidele ja kõrgematele juhtidele võimalus arendada analüütilisi, subjektiivseid ja kontseptuaalseid mõtteid;Tõsta üliõpilaste arusaamist raamatupidamis- ja rahandusalastest uuematest teadmistest;Tõsta õpilastele tugevaid raamatupidamis- ja finantsteadmisi ning nende organisatsioonide juhtimiseks vajalikke praktilisi oskusi;Valmistada õpilasi ette oma karjääri edasiliikumiseks või jätkama õpinguid vastavates valdkondades jaEt hõlbustada õpilastel ette valmistada asjakohaseid kutsekvalifikatsioone.Õppe eesmärgid... [-]
Hongkong Kowloon Tong
September 2019
Inglise
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles