Filter
Teadusmagistrikraadid
Suurbritannia England London Õppe tüüp: Kõik Tempo: Osakoormus

Osakoormus Raamatupidamine London - Raamatupidamine programmide London Raamatupidamine , London

Master of Science või MSc on kraadiõppe kraadi tavaliselt valdkondades Teaduste ja sotsiaalteadused. MSc võib muidugi põhinev, teaduspõhise, või nende kahe segust.

Raamatupidamisele on sageli viidatud kui “ärinduse keelele.” See on protsess, mis mõõdab äri või organisatsiooni rahalist ning majanduslikku aktiivsust. Raamatupidamise valdkonnas on palju erinevaid organisatsioone selle protsessi tagant aitamiseks. Mõned nendest gruppidest on näiteks standardikehtestajad, kutseühingud ning raamatupidamisettevõtted.

UK, Suurbritannia on rohkem kui 300 aastat vana ja sisaldab nelja komponendi rahvad: Inglismaa, Šotimaa, Wales ja Põhja-Iirimaa. UK on õppekeskuses on viimase 1000 aasta jooksul ja omab palju vana ja väärikas ülikoolides. Välisüliõpilased moodustavad olulise osa üliõpilaskonna at UK ülikoolides.

London on pealinna Suurbritannias, kõige suurema rahvaarvuga piirkonnas, kus kuninglik perekond elab. See on suurim kontsentratsioon kõrgharidus Euroopas 412000 üliõpilastele 43 ülikoolides.

Osakoormus Raamatupidamine London - Võtke Raamatupidamine Londons. Saad kõik Raamatupidamine programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

3 Tulemused Raamatupidamine, London

University of Greenwich

See programm on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad laiendada oma teadmisi valdkondades raamatupidamise ja rahanduse. Programm hõlmab intensiivne uurimine tuum erialadel ... [+]

MSc Raamatupidamises ja Rahanduses

See programm on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad laiendada oma teadmisi valdkondades raamatupidamise ja rahanduse. Programm hõlmab intensiivne uurimine tuum erialadel raamatupidamise ja rahanduse. Seal on palju erinevaid karjäärivõimalusi raamatupidamise ja rahanduse spetsialistid.

Asjatundjate pakuvad külaliste loengud, karjääri arendamisel nõustamine, off-külastused ning õppekava sisend. Praktikud on kaasatud arendada sisu ja õpetamise erinevate kursuste, sealhulgas "Project Finance". Osana meie jätkuvat külaline loengusarja, tippjuhid Põhja Trust ja Barclays on esitatud lai publik bakalaureuse, magistri-ja doktorandid ning õppejõududele. ... [-]

Suurbritannia London
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London South Bank University

See magistrikraadi kursus rahvusvahelises raamatupidamises ja rahanduses on suunatud üksikisikutele, kes võivad tulla ilma eelnevate raamatupidamisalaste teadmistega ja s ... [+]

Raamatupidamise ja rahanduse spetsialistid on keskset rolli kõigis organisatsioonide liikides ja suurustes nii Ühendkuningriigis kui ka välismaal. See programm on tõenäoliselt huvi praeguste või kavandatavate rahandus- või raamatupidamisoskuste spetsialistide jaoks, kes soovivad saada akadeemilist kvalifikatsiooni nii riigisisestes kui rahvusvahelises finantstegevuses.

Loomulikult pakub spetsialist Pathway raamatupidamises (seotud ACCA Alused paberid), vaid ka annab teile võimaluse valida mooduleid sellistes valdkondades nagu rahandus ja strateegia. See programm keskendub raamatupidamise ja rahanduse küsimustele rahvusvahelises kontekstis, tegeledes praeguste väljakutsete ja probleemidega, millega ettevõtted ja ettevõtted kogu maailmas kokku puutuvad.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Coventry University London

Kiire, intensiivne ja väga praktiline magistriõppekava kõigile, kes soovivad süvendada arusaamist raamatupidamisest globaalses kontekstis. See magistriprogramm nõuab suur ... [+]

Ülevaade

See kursus on mõeldud üliõpilastele, kellel on bakalaureuse kraad raamatupidamises või sellega seotud teema ja need, kes on kvalifitseeritud raamatupidajad, kuid soovivad arendada raamatupidamise paremat mõistmist, et suurendada nende karjääri laiemas juhtimisrollis.

Miks valida see kursus?

Võimaldab kogeda tehnoloogiliselt rikkalikku, täielikult simuleeritud kauplemispinda, mis peegeldab tipp investeerimispanka, sealhulgas Bloombergi kauplemise tarkvara.

See magistrikursus pakub nii paindlikkust nii täistööajaga kui ka osalise tööajaga õppes ning kahte alguskuupäeva, mis muudavad teie jaoks lihtsamaks, kui soovite õppimise ajal jätkata tööd.

Meie abivalmid, kogenud juhendajad toetavad arenenud analüütilisi oskusi, maailmamajanduse perspektiivide selgust, strateegilisemaid mõtteid ja suhtlemis- ja teadustöö oskusi. Need on kõik erakapitali, avaliku sektori ja kolmanda sektori tööandjate hulgas suure nõudlusega.... [-]

Suurbritannia London
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles