$close

Filtrid

Kuva tulemused

Rahvusvahelised uuringud programmid Otsi top Rahvusvahelised uuringud programme siin! - Rahvusvahelised uuringud

Paljudele üliõpilastele ei ole üliõpilaste õpinguid vaja, et saada täielikku arusaamist teemast. Selle tulemusena otsustavad need isikud sageli magistriõpinguid. Pärast bakalaureusekraadi lõpetamist õpivad üliõpilased tavaliselt ühe kuni kolme aasta jooksul magistrikraadi. Mis on rahvusvaheliste uuringute magistrikraad? Isegi kui maailm muutub üha enam ühendatuks, jäävad piirkon… Loe edasi

Paljudele üliõpilastele ei ole üliõpilaste õpinguid vaja, et saada täielikku arusaamist teemast. Selle tulemusena otsustavad need isikud sageli magistriõpinguid. Pärast bakalaureusekraadi lõpetamist õpivad üliõpilased tavaliselt ühe kuni kolme aasta jooksul magistrikraadi.

Mis on rahvusvaheliste uuringute magistrikraad? Isegi kui maailm muutub üha enam ühendatuks, jäävad piirkondlikud ja kultuurilised erinevused endiselt. Üliõpilased, kes jätkavad rahvusvaheliste õpingute magistrikraadi, saavad Aasiast, Euroopast, Ameerikast, Aafrikast, Lähis-Idast ja muudest geograafiliselt olulistest kohtadest. Tavaliselt koguvad nad teavet keele, kultuuri, majandussüsteemi, valitsuse struktuuri ja ettevõtte kohta. Paljud õpilased annavad sisendat oma õppekursuste kujundamisel, võimaldades neil keskenduda üksikisikute huvi pakkuvatele valdkondadele. Tihtipeale lõpetavad õpilased oma kursuste läbiviimise, võõrkeha kursuse, internatuuri lõpetamise või suurt paberit kirjutades.

Rahvusvaheliste uuringute magistrikraadi üliõpilane peaks aitama õpilastel arendada mitmeid uusi oskusi. Kõige tähtsam on see, et nad tavaliselt õpivad, kuidas mõista teisi kultuure, rääkida uutest keeltest ja analüüsida keerulisi maailma probleeme. Need oskused aitavad ülikoolilõpetajatel edukalt nii riiklikul kui ka valitsusvälisel tasandil.

Need, kes osalevad rahvusvaheliste uuringute magistrikursus, ootavad tavaliselt õppemaksu ja tasusid. Nende kulude täpne summa sõltub kooli mainest ja asukohast koos õppetöö kestusega. Tõsised üliõpilased püüavad uurida konkreetseid kulusid, et aidata neil tõhusalt maksta.

Õpilased, kes lõpetavad magistriõppe rahvusvaheliste uuringute programmi sageli konkurentsi äri-, valitsus-ja mittetulundussektoris. Need, kes sisenevad ärimaailma, leiavad sageli tööd rahvusvahelise kaubanduse juhtide, turundusspetsialistide või juhtivtöötajatega. Valitsusjärgseid töötajaid teenivad tavaliselt diplomaatilised rollid, kes teenivad välisteenistuse ametnikke, diplomaate või kaubandus esindajaid. Vahepeal osalevad mõned rahvusvaheliste õpingute magistrikraad mitteprofiidi tegevdirektoritel, poliitikakujundajatel või professoritel.

Interneti-põhise hariduse kasvava populaarsuse tõttu otsustavad paljud üliõpilased rahvusvaheliste uuringute magistrikursust veebipõhise platvormi kaudu. Teised osalevad klassikalises traditsioonis. Alustamiseks otsige allpool oma programmi ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
Lund University
Lund, Rootsi

Magistrikraad globaalsetes uuringutes on interdistsiplinaarne sotsiaalteaduste magistriprogramm, mille eesmärk on pakkuda teile teadmisi globaliseerumisest, konfliktidest ja s ... +

Magistrikraad globaalsetes uuringutes on interdistsiplinaarne sotsiaalteaduste magistriprogramm, mille eesmärk on pakkuda teile teadmisi globaliseerumisest, konfliktidest ja sotsiaalsetest muutustest. See hõlmab globaliseerumise ja transformatsiooni protsessidega seotud teooriate mõistmist, mida analüüsitakse erinevate distsiplinaarsete raamistike kaudu. Programm esitleb peamisi kultuurilisi, majanduslikke, poliitilisi ja sotsiaal-psühholoogilisi teooriaid ja kontseptsioone, mis võimaldavad teil teha teadlikke ja võrdlevaid analüüse selle kohta, kuidas globaliseerumine on seotud konfliktide ja sotsiaalsete muutustega. Varasemad üliõpilased on näiteks praktiseerinud saatkondi ja rahvusvahelisi valitsusväliseid organisatsioone, eraettevõtteid ja avalikku sektorit. -
MSc
Täiskoormus
2 aastat
Inglise
Ülikool