Filter
Teadusmagistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Rakenduslik keeleteadus Euroopas - Rakenduslik keeleteadus programmid Rakenduslik keeleteadus Euroopas

Master programmid annab sama pealkirja kraadi - Master. Magistriõpingutele nagu Masters of Science on lühendatud MSc. Master of Science in Management programm või Master of Science of Management haridus on kraadiõppe programmide ühise juhtimise alla. See tähendab, et õpilased saavad akadeemilise hariduse koos põhjaliku arutelu ja abstraktsioon. Masters tavaliselt saab liigitada Master of Science (MSc) või populaarne Master of Arts (MA). Master of Science (MSc) tavaliselt on antud edukalt saavutada kraadiõppe programmide teaduse või tehnika koondumispunktiks.

Erinevalt teoreetilise keeleteaduse valdkonnast tegeleb rakenduslik keeleteadus reaalsete keelekasutusega seotud probleemidega. Selle eesmärgiks on keele kriitilise analüüsi kasutamine, et hinnata kirjaoskust ning situatsioone mis puudutavad diskursuseanalüüsi.

Euroopas, üks maailma 's seitse mandrite on tavaliselt tuntud kui kõige läänepoolsem poolsaar Euraasia. Teine väikseim mandril, 10180000 (km2), ala koondatakse 50 riigis.

Rakenduslik keeleteadus Euroopas - Võtke Rakenduslik keeleteadus Euroopas. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Rakenduslik keeleteadus, Euroopa

University of Edinburgh - School of Philosophy, Psychology & Language Sciences

Programmis pakutakse võrdset rõhku esimese keele omandamisele, teise keele omandamisele ja kakskeelsusele, mis muudab selle ideaalseks võimaluseks neile, kes soovivad saa ... [+]

Programmi ülevaade

Võimalus valida selle interdistsiplinaarse programmi vahelisest kursusest

Kuidas lapsed keelt õpivad?Kuidas täiskasvanud õpivad teist keelt?Kuidas saavad kakskeelsed mehed mõlemas keeles vastata?Mis juhtub, kui keegi unustatakse?

Need on mõned olulisemad teemad, mida õpiksite selles arengupõhises keeleteaduses õpetatud magistriõppes. Programm pakub teadmisi ja teadustöö oskusi, et mõista, kuidas meie keeleline pädevus muutub, kui me omandame või kaotame keele erinevates meie eluea jooksul.

Programmi interdistsiplinaarne ja modulaarne olemus võimaldab teil oma õpingut kohandada oma huvidega, kombineerides mitmesuguseid kursusi, mida õpetatakse maailmatasemel keeleteaduse, psühholoogia ja muude sellega seotud valdkondade ekspertidega Edinburghi ülikoolis, kus on kõige suurem keeleoskus Ühendkuningriigis asuvad teadlased.... [-]

Suurbritannia Edinburgh
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Edinburgh - School of Philosophy, Psychology & Language Sciences

See on intensiivne üheaastane programm, mida võib nimetada "sotsiaalselt oluliseks lingvistikaks". Rakendusliku lingvistika aluseks on keeleteadmised, kuidas see toimib j ... [+]

Programmi ülevaade

See on intensiivne üheaastane programm, mida võib nimetada "sotsiaalselt oluliseks lingvistikaks"

Rakendusliku lingvistika aluseks on keeleteadmised, kuidas see toimib ja kuidas seda kasutatakse, et aidata kaasa reaalse elu probleemidele.

Me uurime keelekasutust erinevates sotsiaalsetes seadetes (nt keelekasutus igapäevases vestluses, haridusseadetes, meditsiinilistes seadetes jne). Me keskendume keelelistele muutustele (nt kakskeelsus, aktsendid, dialektid jne) ja sotsiaalse mitmekesisusega (nt sugu, klass, rahvus jne). Samuti kaalume, kuidas keelealaseid teadmisi, mida tegelikult ühiskondlikes tingimustes tegelikult kasutatakse, võib mõjutada inimese elusid.... [-]

Suurbritannia Edinburgh
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles