Süsteemide psühholoogia programmid Otsi top Süsteemide psühholoogia programme siin! - Süsteemide psühholoogia

Mõned kraadiõppeprogrammid, nagu näiteks magistriõpe, keskenduvad matemaatika ja teaduse valdkondadele. Muidugi võivad mõned ülikoolid anda selle kraadi kunsti- ja humanitaarteadusteks. MSc saab tavaliselt lõpetada ühe või kahe aasta jooksul. Mis on magistrikraad süsteemses psühholoogias? See on magistriõppeprogramm, mis keskendub teoreetilisele ja rakenduslikule psühholoogiale, et… Loe edasi

Mõned kraadiõppeprogrammid, nagu näiteks magistriõpe, keskenduvad matemaatika ja teaduse valdkondadele. Muidugi võivad mõned ülikoolid anda selle kraadi kunsti- ja humanitaarteadusteks. MSc saab tavaliselt lõpetada ühe või kahe aasta jooksul.

Mis on magistrikraad süsteemses psühholoogias? See on magistriõppeprogramm, mis keskendub teoreetilisele ja rakenduslikule psühholoogiale, et paremini mõista inimese käitumist ja keerukaid süsteeme. Täpne uuring võib koolist koolini erineda. Näiteks võivad mõned koolid nõuda, et nende õpilased võtaksid kasutusele küberpsühholoogia, inimtegurid, organisatsiooniline psühholoogia, psühholoogia ja digitaaltehnoloogiad või perekonna süsteemide ravimeetodid. Ülikoolid võivad ühendada loengud, uurimused, arutelud ja grupiprojektid osalejate õpikeskkonna julgustamiseks.

Õppisüsteemide psühholoogia magistritasandil võib olla kasulik, kuna see annab õpilastele oskusi, mis on vajalikud elu edukaks tegemiseks, pakkudes samas konkurentsivõimelisemaid kandidaate. Paremad suhtlusoskused, tugevad organisatsioonid ja tehnilised teadmised digitaaltehnoloogiast võivad muuta iga üliõpilase soovitud professionaalseks.

Süsteemse psühholoogia magistrikraadi maksumus pole igas koolis sama. Ülikooli asukoht ja programmi kestus mängivad rolli õppetöös.

Need, kellel on MSS süsteemses psühholoogias, on pärast lõpetamist palju erinevaid võimalusi. Õpilased võivad leida tööd era- või valitsusasutustes. Näiteks võivad mõned lõpetajad saada küberjulgeoleku spetsialistideks, online turunduskonsultantideks, videomängude disaineriteks, perekonna psühholoogideks, ajakirjanikeks või professoriteks. Teised võivad otsustada läbi viia täiendavat haridust doktoriõppe kaudu. Täpne karjäär ja kättesaadavus võivad sõltuda varasemast töö- ja haridusalast kogemusest.

Õpilased võivad saada süsteemse psühholoogia MSc ülikoolides kogu maailmas või võrgus. Taotluse esitamiseks otsige allpool oma programmi ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Nottingham Trent University School of Social Sciences
Nottingham, Suurbritannia

Meie MSc Cyberpsychology kraadi annab teile võimaluse arendada asjakohaseid akadeemilise ja professionaalseid oskusi alustada edukat karjääri valdkonnas cyberpsychology, psühh ... +

Meie MSc Cyberpsychology kraadi annab teile võimaluse arendada asjakohaseid akadeemilise ja professionaalseid oskusi alustada edukat karjääri valdkonnas cyberpsychology, psühholoogiline uuring interneti ja digitaalse tehnoloogia. Kursus on mõeldud nii psühholoogia lõpetajate ja lõpetanute erialade, näiteks meedia või IT. See võib olla huvitav, kui te soovivad jätkata karjääri cyberpsychology, kas iga organisatsioon, mis kasutab mis tahes vormis cyberpsychology (st on web-kohalolek) või teadus või akadeemilisi ringkondi. -
MSc
Päevane õpe
Osakoormus
Inglise
Ülikool