Filter
Teadusmagistrikraadid
Rootsi Stockholm Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Süsteemitehnika Stockholm - Süsteemitehnika programmide Stockholm Süsteemitehnika, Stockholm

Master of Science, või magistrikraad Teadus on akadeemilise kraadi ülikoolides paljudes riikides. Magistrikraad on populaarne valik pärast lõpetamist bakalaureusekraadi.

Inimesed, kes on huvitatud tootmis- või projekteerimisprotsesside parandamisest, võivad soovida jätkata süsteemide projekteerimise programmi. Õpilased saavad õppida parandamise süsteemide projekteerimis- ja arhitektuurikomponentidest, samuti uuringutest, mis käsitlevad uute arengute edukaks integreerimiseks kasutatavaid tehnikaid, tööriistu ja meetodeid.

Rootsi (Sverige) on suurim Põhjamaades, kus elab umbes 9,5 miljonit. See piirneb Norra ja Soome on ühendatud Taani kaudu silla Öresundi (Öresundsbron). Rootsi on tugev traditsioon on avatud, kuid varjatud riigis.

Olles suurim linn Rootsis, Stockholm on üle 1,3 miljoni inimese linnapiirkonnas. Linn koosneb mitmest saared ja see on Rootsi pealinnas. Stockholm on üle 10 ülikoolides ja kolledžites.

Süsteemitehnika Stockholm - Võtke MSc Stockholms. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Süsteemitehnika, Stockholm

Stockholm University, Department of Computer and System Sciences (DSV)

Magistriprogrammi (üks aasta) Arvuti-ja süsteemitehnika teaduskond on üheaastane kraadiõppe programm neile, kes juba on bakalaureusekraad informaatikas, infosüsteemid, vm ... [+]

Magistriprogrammi Arvuti-ja süsteemitehnika teaduskond

Kas teil on bakalaureusekraad informaatikas, infosüsteemid, vms? Kas otsite karjääri? Kas soovite huvipakkuvamaks tööturul? Kas sa arvad, et kahe aasta meister on liiga pikk? Siis see programm on sinu jaoks!

Magistriprogrammi (üks aasta) Arvuti-ja süsteemitehnika teaduskond on üheaastane kraadiõppe programm neile, kes juba on bakalaureusekraad informaatikas, infosüsteemid, vms. Programm sobib neile, kes soovivad laiendada ja süvendada oma oskusi ja teadmisi ettevalmistamiseks edukas karjääri. See sobib ka juhul, kui olete õppinud teises ülikoolis ja tahan olla lähemal tööturul Stockholmi piirkonnas. Lisaks sellele, et kohapeal Stockholmis, saab kohtuda ettevõtteid kas ise või messidele nagu Systemvetardagen, kus ligi kolmkümmend IT-firmad tulevad DSV sõlmida kontakte. ... [-]

Rootsi Stockholm
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles