$close

Filtrid

Kuva tulemused

Skulptuur programmid Otsi top Skulptuur programme siin! - Skulptuur

Magistrikraad, tuntud ka kui MSc, on populaarne haridustee pärast bakalaureusekraadi teenimist. See programm jätkab teadmiste ja oskuste arendamist valitud valdkonnas ja valmistab paremini ette õpilasi sisenemiseks töömaailmale. Mis on skulptuuri magistrikraad? See programm keskendub paljudele asjadele. Üks on skulptuuri kunstiline külg. Mustest või muust materjalist väljatöötamine on… Loe edasi

Magistrikraad, tuntud ka kui MSc, on populaarne haridustee pärast bakalaureusekraadi teenimist. See programm jätkab teadmiste ja oskuste arendamist valitud valdkonnas ja valmistab paremini ette õpilasi sisenemiseks töömaailmale.

Mis on skulptuuri magistrikraad? See programm keskendub paljudele asjadele. Üks on skulptuuri kunstiline külg. Mustest või muust materjalist väljatöötamine on õppinud ja harjutanud oskus, mis võtab üksikasjalikult ja täpsuse ning magistriprogramm jätkab kunstniku koolitamist. Kuna kaasaegse kunsti muutumisel on skulptuur olnud esirinnas, innustatakse õpilastel oma loomingulisi piire tõmbama ja katsetama joonistamise, uurimistöö ja visuaalse mõtlemise kaudu.

Õpilased, kes jätkavad skulptuuri magistranti, saavad mitmeid eeliseid. Kriitilised ja loova mõtlemise oskused, mis on õppinud, saavad lõpetajatele paljudes eluvaldkondades. Neil on ka võime muuta kunstimaailma tuleviku nägu ja neil on võimalus otsida karjäärivõimalusi, mida vähem haritud õpilased seda ei tee.

Kogu maailmas on koolid, kes pakuvad skulptuuri magistrikraadi ja iga programm on ainulaadne. Kulud võivad sõltuvalt programmist, kooli asukohast ja kursuse nõuetest olla küllaltki erinevad.

Magistrikraadi omandamine annab lõpetajale karjääri leidmisel konkurentsieelise teiste lõpetanute seas. Õpilased on valmis sisenema professionaalse kunstimaailma paljudesse võimekustesse. Lõpetajad saavad jätkata oma individuaalseid disainilahendusi müügiks või eksponaate, nad saavad esitada ettekandeid ja kõnelusi mitmesugustel kohtadel, neil on võimalik korraldada olulisi näitusi või olla muuseumi või galeriina konsultant.

Üks skulptuuriprogrammi leidmise lihtsamaid viise on veebibrauseri uurimine. Selleks, et alustada kohe, hakake otsima oma programmi allpool ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
  • Populaarsed Viimatised pealkiri
  • Populaarsed
  • Viimatised
  • pealkiri
Boston University Wheelock College of Education & Human Development
Brookline, Ameerika Ühendriigid

Kujunduskunsti magister skulptuuris pakub vahendeid ja keelt õpilastele, et neist saaksid 21. sajandil ranged mõtlejad ja kunstnikud. Programm põimib loomingulise tootmise, in ... +

Kujunduskunsti magister skulptuuris pakub vahendeid ja keelt õpilastele, et neist saaksid 21. sajandil ranged mõtlejad ja kunstnikud. Programm põimib loomingulise tootmise, intellektuaalse ja teoreetilise uurimise ning kultuuriloo ja kaasaegse kunsti diskursuse kriitilise seotuse olulised nõudmised. -
MSc
Täiskoormus
Inglise
Ülikool