Filter
Teadusmagistrikraadid
Soome Pori Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

MSc Pori - MSc programmide Pori MSc, Pori

MSc, ehk teadusmagistri kraad, on üks kahest kõige populaarsemast bakalaureusekraadist. Rahvusvaheliselt tunnustatud MSc kraad omistatakse tavaliselt peale nelja aastat põhjalikku õppetööd, tavaliselt reaalteadustega seotud aladel.

Kõrgem tase teadlased Soomes hõlpsasti kõrghariduse kursuste praktilise suunitlusega polütehnikumides või ülikoolides. Soome kultuur on lihtne õppida, kuna valitsus on seadnud ministeeriumile, kes vastutab, et suurendada kultuuri, noortepoliitika, spordi-ja rahvusvahelist koostööd.

Pori peetakse oluliseks linn Satakunta piirkonna, Soome. Linnas on ka valla, mis on üle 80.000 elaniku. Pori on üle 4 ülikoolides.

MSc Pori - Võtke MSc Poris. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

tulemust

Aalto University

Ülemaailmne juhtimise programm koos CEMSi magistrijuhtimisega rahvusvahelises juhtimises kasvab juhitavate, peegeldavate ja vastutustundlike otsustajate jaoks, kes muudav ... [+]

Ülemaailmne juhtimise programm koos CEMSi magistrijuhtimisega rahvusvahelises juhtimises kasvab juhitavate, peegeldavate ja vastutustundlike otsustajate jaoks, kes muudavad. Õpilased õpivad tuvastama ja kasutama võimalusi ja lahendama väljakutseid kiiresti muutuvas globaalses ärikeskkonnas.

Uuringu eesmärgid

GM / CEMS programm nõuab ambitsioonikaid üliõpilasi, kes on huvitatud nii professionaalselt kui ka isiklikult kasvava eetika ja vastutustundliku juhtimisrolli täitmisest tulevikus. Programm tugineb teadmistele, mida üliõpilased oma vastava eriala omandamise ajal said oma GM / CEMS-uuringute esimesel aastal.

Pärast programmi läbimist on õpilased omandanud järgmised teadmised, oskused ja pädevused:... [-]

Soome Helsinki Pori Mikkeli
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles