Filter
Teadusmagistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Soouuringud programmid Otsi top Soouuringud programme siin! - Soouuringud

Püüdlused Masters in Gender Studies on kogemus, et jätan teid kõrgendatud arusaama maailmast. Paljud inimesed valida jätkata soouuringute, et täielikult mõista, kuidas soolist on mõjutanud inimkonna ajaloo vältel.

Nagu olete mõelnud tegelevad see aste, olete ilmselt küsis: Mis on hariduselt soouuringute? Ajal oma õpinguid, õpilased satuvad uurides ja analüüsides soolise teooria. Sugu on keeruline küsimus, et iga inimene peab tegelema, ja soouuringute programmid aitavad osalejatel paremini mõista. Mitmed erinevad kontsentratsioonid on kättesaadavad, sealhulgas sotsioloogia, filosoofia ja sotsiaaltöö. Poliitika ja eetika on tavaliselt segamini kogu neis programmides.

Lõpetajad, kes teenivad oma Master in Gender Studies sageli saavad rohkem kaastundlik maailmavaade ja teadlikkust, mis mõjutab nende igapäevaelus.Nad kipuvad olema rohkem apt juures märgata ning lahendada ebaõigluse inimsuhete ja töökeskkonda. Sügavam arusaam ühiskondlike ja kultuuriliste küsimuste saavutatakse samuti.

Kulud, mis on seotud registreerimisega soouuringute programmi erinevad sõltuvalt iga institutsiooni ja selle asukoht. On mitmeid võimalusi rahvusvaheliselt teenida oma MSc. Võite seda teavet saada ühendust ülestunnistusi kontoris koolis olete huvitatud.

Inimesed on sageli uudishimulik milliseid karjäär on kättesaadav neile, kes saavad oma magistrikraadi Gender Studies. Enamik lõpetajaid leida end ka akadeemilises keskkonnas. Õppetöö, uurides ja avaldades akadeemiline töö on ühine. Mõned lõpetajad jätkata karjääri poliitikas, sest nende uus kirg käsitledes ebaõiglus süsteemne.Teised satuvad töötavad sellistes valdkondades nagu seadus või sotsiaaltöö või nad võivad eelistada tööle tulla mittetulundusühingute.

Leida programmi registreeruda Internetis on lihtne. Lihtsalt kasutada meie saatekava ja otsingumootorite, et leida üks, mis vastab teie vajadustele. Sul on võimalik leida, kelle kaudu saate täiendada oma kõrgharidust. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Soouuringud

University of Stirling

Meie magistrikraad uurib peamiste feministlike arutelude ajalugu, konteksti ja arengut, uurides erinevusi tänapäeva, ajalooliste ja globaalsete kultuuride ühtsetes ja eri ... [+]

Ülevaade

Meie magistrikraad uurib peamiste feministlike arutelude ajalugu, konteksti ja arengut, uurides erinevusi tänapäeva, ajalooliste ja globaalsete kultuuride ühtsetes ja erinevates vormides. Seda interdistsiplinaarset kurssi on välja arendanud spetsialistid, kes on kirglikult seotud soolise, feministliku ja haruldase probleemiga.

Põhiliste moodulite kaudu, nagu soo mõistmine, feministlikud teadusuuringud ja võtmefeministide mõtlejad, uurite mitmesuguseid teoreetilisi ja metoodilisi lähenemisviise soo õppimiseks. Te saate ka uurida viise, kuidas akadeemiline arutelu teavitab, on kujundatud ja vahel vaheldumisi sellest, kuidas sool tegelikult töötab reaalsetel kontekstidel.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 27 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Selle interdistsiplinaarse sotsiaalteaduse programmi peamine eesmärk on parandada oma võimet kriitiliselt uurida, hinnata ja arutada valdkonna kõige olulisemaid teoreetil ... [+]

Sugu sotsiaalteaduste magister on interdistsiplinaarne sotsiaalteaduste magistriõppe programm, mille eesmärk on anda teile põhielemendid, mille kaudu praegused soolise võrdõiguslikkuse teooriad ja teadusuuringud dialoogis väljakujunenud akadeemiliste erialadega on aidanud arendada laiemaid sotsiaalseid protsesse. Programmi peamine eesmärk on parandada oma võimet kriitiliselt uurida, hinnata ja arutada valdkonna kõige olulisemaid teoreetilisi perspektiive ja uurimistulemusi. Nende oskustega sotsiaalteadustes ja soolanalüüsis suudate sõnastada ja analüüsida teooria ja praktika seost soo, klassi, rahvuse ja seksuaalsuse kohta.

Te arendate kriitilise mõtlemise oskusi seoses soolise sotsiaalse uurimistööga ja arendate teoreetilisi teadmisi oma suurest distsipliinist. Teid koolitatakse erinevate kvalitatiivsete ja kvantitatiivsete sotsiaalteaduste meetoditega. Samuti saate üldisi oskusi, nagu probleemide lahendamine, meeskondades töötamine, kultuuriline mõistmine, iseseisvate aruannete koostamine ning kontseptuaalsed, analüütilised ja hindavad oskused. Teile antakse võimalus oma hariduse kujundamisel aktiivselt osaleda, kohandades oma õpinguid oma huvide ja karjääri eesmärkidega, eriti programmi teisel poolel.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles