Filter
Teadusmagistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Soouuringud Euroopas - Soouuringud programmid Soouuringud Euroopas

MSc, ehk teadusmagister, on akadeemiline kraad, mis omistatakse neile, kes lõpetavad edukalt neli aastat kestva konkreetse teema-alase erialase õppe. Paljud MSc kursused pakuvad kombinatsiooni klassiruumi-põhisest ja uurimistöö-põhisest õppekavast.

Soouuringud on fookuses antropoloogia või sotsioloogia, mis on seotud identiteedi küsimustega seotud seksuaalsuse ja bioloogilise soo. Õpilased võivad oodata, et võtta kursusi kaasaegses soolise diskursuse uurides Tia teemasid, nagu bioloogia ja kirjandus.

Euroopas, üks maailma 's seitse mandrite on tavaliselt tuntud kui kõige läänepoolsem poolsaar Euraasia. Teine väikseim mandril, 10180000 (km2), ala koondatakse 50 riigis.

Soouuringud Euroopas - Võtke Soouuringud Euroopas. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Soouuringud, Euroopa

University of Stirling

Meie magistrikraad uurib peamiste feministlike arutelude ajalugu, konteksti ja arengut, uurides erinevusi tänapäeva, ajalooliste ja globaalsete kultuuride ühtsetes ja eri ... [+]

Ülevaade

Meie magistrikraad uurib peamiste feministlike arutelude ajalugu, konteksti ja arengut, uurides erinevusi tänapäeva, ajalooliste ja globaalsete kultuuride ühtsetes ja erinevates vormides. Seda interdistsiplinaarset kurssi on välja arendanud spetsialistid, kes on kirglikult seotud soolise, feministliku ja haruldase probleemiga.

Põhiliste moodulite kaudu, nagu soo mõistmine, feministlikud teadusuuringud ja võtmefeministide mõtlejad, uurite mitmesuguseid teoreetilisi ja metoodilisi lähenemisviise soo õppimiseks. Te saate ka uurida viise, kuidas akadeemiline arutelu teavitab, on kujundatud ja vahel vaheldumisi sellest, kuidas sool tegelikult töötab reaalsetel kontekstidel.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 27 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Selle interdistsiplinaarse sotsiaalteaduse programmi peamine eesmärk on parandada oma võimet kriitiliselt uurida, hinnata ja arutada valdkonna kõige olulisemaid teoreetil ... [+]

Sugu sotsiaalteaduste magister on interdistsiplinaarne sotsiaalteaduste magistriõppe programm, mille eesmärk on anda teile põhielemendid, mille kaudu praegused soolise võrdõiguslikkuse teooriad ja teadusuuringud dialoogis väljakujunenud akadeemiliste erialadega on aidanud arendada laiemaid sotsiaalseid protsesse. Programmi peamine eesmärk on parandada oma võimet kriitiliselt uurida, hinnata ja arutada valdkonna kõige olulisemaid teoreetilisi perspektiive ja uurimistulemusi. Nende oskustega sotsiaalteadustes ja soolanalüüsis suudate sõnastada ja analüüsida teooria ja praktika seost soo, klassi, rahvuse ja seksuaalsuse kohta.

Te arendate kriitilise mõtlemise oskusi seoses soolise sotsiaalse uurimistööga ja arendate teoreetilisi teadmisi oma suurest distsipliinist. Teid koolitatakse erinevate kvalitatiivsete ja kvantitatiivsete sotsiaalteaduste meetoditega. Samuti saate üldisi oskusi, nagu probleemide lahendamine, meeskondades töötamine, kultuuriline mõistmine, iseseisvate aruannete koostamine ning kontseptuaalsed, analüütilised ja hindavad oskused. Teile antakse võimalus oma hariduse kujundamisel aktiivselt osaleda, kohandades oma õpinguid oma huvide ja karjääri eesmärkidega, eriti programmi teisel poolel.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles