Filter
Teadusmagistrikraadid
Suurbritannia Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Sotsiaalpoliitika Suurbritannias - Sotsiaalpoliitika programmid Suurbritannias Sotsiaalpoliitika

Master of Science või MSc on kraadiõppe kraadi tavaliselt valdkondades Teaduste ja sotsiaalteadused. MSc võib muidugi põhinev, teaduspõhise, või nende kahe segust.

Maailma valitsustel on olemas erimenetlused ja -plaanid inimeste eluvõimaluste tagamiseks. Sotsiaalpoliitika programmid erinevates kohtades uurivad ühiskondliku tervise ja heaolu säilitavate süsteemide tõhusust ja tõhusust.

UK, Suurbritannia on rohkem kui 300 aastat vana ja sisaldab nelja komponendi rahvad: Inglismaa, Šotimaa, Wales ja Põhja-Iirimaa. UK on õppekeskuses on viimase 1000 aasta jooksul ja omab palju vana ja väärikas ülikoolides. Välisüliõpilased moodustavad olulise osa üliõpilaskonna at UK ülikoolides.

Sotsiaalpoliitika Suurbritannias - Võtke MSc Suurbritannias. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

3 Tulemused Sotsiaalpoliitika, Suurbritannia

University of Strathclyde: Faculty of Humanities and Social Sciences

See kursus pakub võimalust arendada ja laiendada oma teadmisi ja arusaamist peamisi sotsiaalpoliitika küsimused koos täienduskoolitus uurimismeetodeid. ... [+]

Miks seda muidugi?

See kursus pakub võimalust arendada ja laiendada oma teadmisi ja arusaamist peamisi sotsiaalpoliitika küsimused koos täienduskoolitus uurimismeetodeid.

Selle eesmärk on parandada oma teadmisi ja arusaamist teguritest, mis kujundavad sotsiaalsed vajadused ja kuidas erinevad ühiskonnad on vastuseks. See aitab suurendada oma teadustöö oskusi ja võimaldab teil teha sõltumatu uurimisprojekti teemal oma valik.

See sobib:

tudeerinud sotsiaalpoliitika üliõpilaste tasemel ja kes nüüd soovivad ehitada aluste nad on juba ette enne sisenemist töö- või lennukisse täiendavat uurimist lõpetajate teiste distsipliinide, kes soovivad parandada oma oskusi ja teadmisi sotsiaalsete ja sotsiaalhoolekande küsimustes samas suurendades oma teadustöö oskusi üksikisikute juba tööhõives, kes soovivad täiendada oma olemasolevaid teadmisi ja oskusi enne kolimist peale järgmise etapi oma karjääri Mis sa uuring ... [-]
Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
SOAS University of London

Programm on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad analüüsida ja töötada sotsiaalsete muutuste eest töötavate vaeste arengumaade. On väga oluline, et kõigile, kes töötavad v ... [+]

MSc töö, sotsiaalsed liikumised ja areng

Kestus: üks kalendriaasta (täistööajaga) Kaks (osaline tööaeg, ainult päeval) Soovitame, et osalise tööajaga üliõpilased saaksid nädalas kahe kuni kaheteistkümne päeva jooksul õppida.

Minimaalsed sisenemise nõuded: Minimaalne ülemise teise klassi tunnustab kraadi (või samaväärne). Võib kaaluda ka asjakohast töökogemust.

Programmi käivitamine: ainult september tarbimine

Osalemise viis: täistööajaga või osalise tööajaga

Kes on see programm?

Programm on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad analüüsida ja töötada sotsiaalsete muutuste eest töötavate vaeste arengumaade. On väga oluline, et kõigile, kes töötavad või kavatsevad töötada töö- ja tööjõuga seotud sotsiaalsete liikumiste arengu asutused ja valitsusvälised organisatsioonid, tööjõu ja solidaarsus liikumine, ettevõtete sotsiaalse vastutuse algatusi ning aktivistid nii arenenud kui ka arengumaades. Ootame õpilastele tugeva tausta sotsiaalteadustes oma esimese kraadi, samuti praktikud ja spetsialistid töötavad arengu, tööjõu ja tööhõive, sotsiaalse liikumise ja muude sellega seotud valdkondades.... [-]

Suurbritannia London
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

Meie interdistsiplinaarne magistrikursus on ideaalne siis, kui olete juba pärandisektoris töötanud või otsite karjääri selles valdkonnas. See pakub ideaalse tasakaalu pär ... [+]

Ülevaade

Meie interdistsiplinaarne magistrikursus on ideaalne siis, kui olete juba pärandisektoris töötanud või otsite karjääri selles valdkonnas. See pakub ideaalse tasakaalu pärandi ja poliitika praktiliste ja intellektuaalsete elementide vahel.

Loomulikult uuritakse kultuurilist, looduslikku, käegakatsutavat ja immateriaalset pärandit, keskendudes eriti keskkonnakoolile. Kogu kursuse käigus saate välja töötada suuri praktilisi oskusi nii valdkonnas kui ka klassiruumis ning teete individuaalse uurimisprojekti.

Meil on tugevad sidemed tööstusega, nii et saate kasu külalisesinejate hulgast, kes on oma valdkonna eksperdid, samuti välispartnerid, kes pakuvad tööpõhistele projektidele võimalusi.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles