Filter
Teadusmagistrikraadid
Ameerika Ühendriigid New York New York Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Sotsiaaltöö New York - Sotsiaaltöö programmide New York Sotsiaaltöö, New York

Master of Science või MSc on kraadiõppe kraadi tavaliselt valdkondades Teaduste ja sotsiaalteadused. MSc võib muidugi põhinev, teaduspõhise, või nende kahe segust.

Sotsiaaltöö on karjäärivaldkond, mis keskendub abivajajate toetamisele ning abistamisele. Peale programmi või kursuse lõpetamist on professionaalsetel sotsiaaltöötajatel vajalik haridus et arendada välja kogukonna programme, pakkuda nõustamist ning õigusalast tuge peredele või kosta laste õiguste eest lahutuse ning lastehoolduse alaste juhtumite puhul.

Ameerika Ühendriigid on suur riik Põhja-Ameerikas, mida sageli nimetatakse ka "USA ", "USA ", "USA ", "America " või lihtsalt " USA ". Ameerika kolledžites on rahastatud "õppemaksu " eest, mida õpilane, mis on sageli üsna kallis, väga sageli ulatuv kümneid tuhandeid dollareid aastas.

Long Island, New York ei ole mitte ainult kõige tihedamini asustatud saar riik, see on ka suurim saar liiga. Tohutu elanikkond ületab 7000000 elanikke on saarel kaks suuremat lennujaama oma territooriumil. See on koduks paljudele riigi ja erasektori kõrgkoolide tehtud, et mahutada suur elanikkonnast.

Sotsiaaltöö New York - Võtke MSc New Yorks. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Sotsiaaltöö, New York

Kean University

Master of Science in Occupational Therapy programm on 73 krediiti programmi eesmärk on anda algtaseme hariduse tööteraapia inimestele, kes on bakalaureusekraadi diplomi m ... [+]

Master of Science in Occupational Therapy programm on 73 krediiti programmi eesmärk on anda algtaseme hariduse tööteraapia inimestele, kes on bakalaureusekraadi diplomi mõnes teises valdkonnas. 30 üliõpilast laskmiseks programmi iga aasta septembris. Iga õpilane vastu võetud programm lõpetab viis semestrit nõutav akadeemiline kursuste ja vähemalt kuus kuud juhendatava välitööd heaks kliinilises keskkonnas. Kliinilised välitööd peavad olema täidetud 24 kuu jooksul akadeemilise kursused. Õpilased eduka programmi raames on õigus võtta riikliku sertifitseerimise eksami haldab National Board sertifitseerimise tööteraapia, Inc. (NBCOT). Pärast edukat lõpetamist selle eksami, isik ei suuda tuvastada ennast nagu Vilistlaste, liitunud (OTR). Enamik riike, sealhulgas New Jersey, nõuavad licensure et harjutada. Kuid riikliku litsentsi põhinevad tavaliselt tulemusi NBCOT sertifitseerimise eksami. *... [-]

Ameerika Ühendriigid New York Union
September 2019
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Mercy College

Avastage karjääri ühes USA kõige kiiremini kasvavas elus ... [+]

Magistrikraad nõustamises on mõeldud selleks, et valmistada teid kooli nõustajana töötama koolis. Teil on võimalus jälgida nõustamisvaldkonnas mitmeid karjäärivõimalusi. Lisaks täidab 48-krediidiriski kooli nõustaja programm tõenäoliselt koolianõunikuks ajutise tunnistuse. (Sama kui ka 54-krediidi kakskeelne kooli nõustaja programm).

Magistrandid, kes täidavad 60-krediidi vaimse tervise nõustamisprogrammi, võivad osaleda kutselise litsentsimise eksami sooritamisel.

Spetsialisatsioonid:

NõustamineKonsulteerimine spetsialiseerumisega kooli nõustamisel ja kakskeelse pikendusegaAlkohol / narkootiliste ainete kuritarvitamise nõustamine ja pensionile jäämise nõustamine (CASAC)... [-]
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles