Filter
Teadusmagistrikraadid
Holland Leiden Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Sotsiaalteadused Leiden - Sotsiaalteadused programmide Leiden Sotsiaalteadused, Leiden

Master of Science (MSc): Need programmid on kraadiõppe inimestele, kes on hiljuti lõpetanud bakalaureuse õpinguid ja soovivad parandada oma teadmisi sügav ja teaduslik tase.

Sotsiaalteadused keskenduvad sotsiaalsete suhete ja inimühiskonna uurimisele. Sotsiaalteaduskonna kursused valmistavad õpilasi ette paljudele karjääridele, mis tegelevad avalike, era- ja mittetulundussektorite inimestega või süsteemidega.

Holland on komponent riigi Madalmaade Kuningriik, mis koosneb kaheteistkümnest provintsides Loode-Euroopa ja kolm saart Kariibi mere piirkonnas. Inglise keelt õpilased ei ole probleeme leida sobivaid kursusi. Rahvusvahelistele üliõpilastele kohaldatakse Madalmaade ülikooli, mitu stipendiumid on saadaval.

Linna Leiden hosts Hollands vanim ülikool tugeva ametiühinguga Royal House, mille liikmed on enamasti endised õpilased. Selles South Holland linn, leiate ka Webster University Leiden ja University of Applied Sciences Leiden.

Sotsiaalteadused Leiden - Võtke MSc Leidens. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

8 Tulemused Sotsiaalteadused, Leiden

Leiden University

Jätkusuutlikkuse juhtimise programmi raames koolitatakse teid tulevase „maakleri” või „muutuste tegijaks”, et parandada juhtimislahenduste kvaliteeti olulistele jätkusuut ... [+]

Selles uues programmis saate põhjalikke teadmisi nii valitsemistava (sotsiaalteaduste) kui ka loodusteaduste kohta. Õpid, kuidas neid vaatenurki integreerida, et arendada ja parandada juhtimislahenduste kvaliteeti sellistele jätkusuutlikkuse väljakutsetele nagu kliimamuutused, bioloogilise mitmekesisuse vähenemine ja üleminek ringmajandusele . Lisaks õpid mitmesuguseid oskusi, mis on vajalikud õelte jätkusuutlikkusprobleemidega toimetulemiseks ja enda kujunemiseks valitsemiskonteksti tulevasteks muutuste vahendajaks.

Esimest aastat kasutatakse nn jagatud keele loomiseks ja õpilaste erinevate distsiplinaarse taustaga seotud erinevuste ületamiseks. Selle saavutamiseks julgustatakse teid oma spetsiifilisi teadmisi oma kaaslastega jagama ja neid ära kasutama, eriti klassirühmas (väljaspool ja väljaspool).... [-]

Holland Leiden The Hague
September 2020
Inglise
Päevane õpe
24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Kultuurantropoloogia ja arendusühiskonna magistriprogramm keskendub üksikisikute, rühmade ja kogukondade igapäevastele tavadele kogu maailmas ning nende kohanemisele mitm ... [+]

Magistriprogramm kultuurilise antropoloogia ja arengu sotsioloogia valdkonnas keskendub igapäevaste tavade üksikisikute, rühmade ja kogukondade kogu maailmas ja kuidas neid paigutada keerukate globaalsete väljakutsete mitmekesisuse, jätkusuutlikkuse ja digitaliseerimine.

Kas teid huvitab, kuidas inimesed loovad enda ümber oleva maailma? Kas soovite viia läbi kolmekuulise etnograafilise uuringu teie valitud sotsiaalselt olulisel teemal ükskõik kus maailmas?

Uurige väikesemahulisi globaalseid probleeme

Kas tunnete end seotud mõne konkreetse inimrühma või ühiskonnaga või on teil meeles mõni sotsiaalselt oluline küsimus, mida soovite uurida? See magistriprogramm võimaldab teil välja töötada uurimistöö isikliku eelistuse teemal. Võimalikud teemad varieeruvad LGBT pagulaste saatusest globaalse jätkusuutliku turismi algatusteni, alates veemajandusest Aafrika kullakaevandustes kuni pärandi digitaliseerimiseni Hollandis, alates Muslimase kickboxingust kuni jutuvestmiseni Kariibi mere piirkonnas.... [-]

Holland Leiden The Hague
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Selle multidistsiplinaarse magistriõppe programmi Crisis and Security Manangement (CSM) käigus tutvustate turvalisuse ja kriiside juhtimise poliitilist ja sotsiaalset mõõ ... [+]

CSM-is keskendute selliste väga keerukate julgeolekuprobleemide nagu privaatsus, terrorism või küberrünnakud juhtimisele / juhtimisele : nende sotsiaalne ja poliitiline mõju, riikide ametivõimude vähenev roll ja uued arengud, näiteks sotsiaalmeedia.

Mida tähendab see magistriprogramm?

Sa õpid tänapäevaseid julgeolekuväljakutseid nii kohalikult kui ka globaalselt, et saada sügav mõistmine turvalisuse ja kriiside teemade keerulistest probleemidest keerulises ja globaliseeruvas maailmas. Teooria, praktiliste teadmiste ja analüütiliste oskuste kombinatsioon valmistab teid tööle avalikes või eraorganisatsioonides.

Õppige turvainstituudi liikmetest

Leiden University CSM-i valimise põhjused... [-]
Holland Leiden The Hague
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Käesolev uurimisprogramm annab teile kõrgekvaliteedilise väljaõppe meetodeid ja praktilisi oskusi, mis on vajalikud inimkäitumise teadusliku uurimistöö läbiviimiseks. ... [+]

See uurimisprogramm pakub teile kvaliteetset koolitust metoodiliste ja praktiliste oskuste alal, mis on vajalikud inimeste käitumise teadusuuringute läbiviimiseks.

Psühholoogiaalase teadustöö magistriõppe profiil

Selles kaheaastases uurimisprogrammis saate praktilisi kogemusi, kuidas psühholoogiline teooria saab aidata kaasa praktiliste probleemide analüüsile ja lahendusele ning kuidas olemasoleva teooria rakendamine suunab edasist teoreetilist arengut.

Teil on võimalik spetsialiseeruda teie valitud psühholoogilisele distsipliinile, kuid teid koolitatakse ka laiahaardelise multidistsiplinaarse uurimisviisi osas.

SpetsialistidKliinilise ja tervise psühholoo... [-]
Holland Leiden The Hague
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Üheaastase programmi eesmärk on anda teile põhjalik arusaam poliitilistest küsimustest, mida uuritakse ühe kuuest spetsialiseerumisest. ... [+]

Valik on poliitika keskmes. Sõda või rahu, vasak või parem, vabadus või turvalisus, suveräänsus või integratsioon, konsensus või konfliktid - valikud on olulised. Valik on ka teie hariduse võtmeks. Valige intellektuaalselt keeruline programm, milles arendate oma teadmisi ja teadmisi poliitika uurimisel. Valige lugupeetud, valiv programm, mis sobib teie edasiste ambitsioonidega. Vali politoloogia magistriõppe programm Leiden University .

Selles programmis saate teadmisi politoloogia viimastest arengutest ja uurimistööst . Eesmärk on valmistada teid ette edasiseks akadeemiliseks uurimistööks ja / või tööturuks. Kavandatava sillana kutsealasele karjäärile pakub programm esiteks teoreetilisi ja empiirilisi teadmisi ning teiseks analüütilisi ja metoodilisi oskusi. See kombinatsioon toob kaasa võime õppida, kajastada, uurida ja teha uuendusi.... [-]

Holland Leiden The Hague
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

See programm pakub unikaalseid seoseid akadeemilise hariduse rahvusvaheliste suhete ja politoloogia, praktiline lõpetaja haridus ja koolitus rahvusvaheliste läbirääkimist ... [+]

Sa osalete paljudes kursustes, arendate oma analüüsi- ja teadustöö oskusi, võtaksite internatuuri, kirjutaksite oma magistritöö ja ehitaksite oma võrgustiku vastavate valdkondade asjatundjatega. Lõpetamisel olete valmis positsiooni rahvusvahelistel organisatsioonidel, poliitikas ja diplomaatias; või doktoriõppes.

Mida tähendab see magistriõppekava?

Seda kaheaastast magistrantuuri pakuvad ühiselt Leiden University politoloogiainstituut ja Haagis asuv mainekas Hollandi rahvusvaheliste suhete instituut Clingendael .

Clingendaeli eesmärk on edendada rahvusvaheliste suhete mõistmist ning instituut keskendub konkreetselt Euroopa koostööle, rahvusvahelisele julgeolekule ja diplomaatiale.... [-]

Holland Leiden The Hague
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Selle programmi eesmärgiks on edendada noorte teadlaste teaduslikku arengut, et saada iseseisvateks teadlasteks haridus- ja lapseõpingute ja sellega seotud erialadel. ... [+]

Haridus- ja lasteuuringute magistriprogrammi arendava psühhopatoloogia eesmärk on edendada noorte õppejõudude teadusarengut teel iseseisvaks teadustöötajaks hariduse ja lapseuuringute ning sellega seotud erialade alal.

Lõpetajad saavad kavandada, läbi viia ja hinnata rakenduslikke teadusuuringuid ja see võib teha seose (kliinilise) praktika ja teaduse vahel.

Programm Arengupsühhopatoloogia hariduses ja lasteuuringutes on kavandatud nii, et see võib selgesõnaliselt olla ettevalmistav koolitus doktorikraadi saamiseks. Programm pakub ka võimalust spetsialiseeruda sotsiaaltöö ja noortehoolduse valdkonnale, mis vastab ühiskonna vajadusele teadlaste jaoks, kes on koolitatud tõenduspõhise kliinilise hindamise ja raviga psühholoogiliste probleemidega laste ja perede jaoks.... [-]

Holland Leiden The Hague
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

See programm keskendub põhjalikule teooria õppimisele, samuti professionaalsete ja teadustöö oskuste omandamisele, mida saab rakendada paljudes psühholoogia erialades. ... [+]

Üheaastane programm eristub selle poolest, et õpilastele õpetatakse mitte ainult psühholoogiliste protsesside toimimist , vaid nad õpivad ka ühendama neid protsesse käitumuslike tagajärgedega, eesmärgiga mõista eneseregulatsiooni ja käitumiskontrolli.

See tähendab, et te arendate teadmisi psühholoogiast kui teadusest ning õppite seda teadmisi rakendama praktiliste probleemide lahendamiseks ja tõhusate sekkumiste väljatöötamiseks.

Magistriõppe profiil psühholoogias

Õppekava põhineb nüüdisaegsetel teaduslikel uurimistööl ning toetab tugevat akadeemiliste ja teadustöö oskuste omandamist.

MSc kraadiõppe lõpetamine valmistab ette õpilasi järgnevatel akadeemilistel kraadidel, sealhulgas doktorandil.... [-]

Holland Leiden The Hague
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles