Filter
Teadusmagistrikraadid
Hongkong Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Sotsiaalteadused Hongkongs - Sotsiaalteadused programmid Hongkongs Sotsiaalteadused

MSc, ehk teadusmagister, on akadeemiline kraad, mis omistatakse neile, kes lõpetavad edukalt neli aastat kestva konkreetse teema-alase erialase õppe. Paljud MSc kursused pakuvad kombinatsiooni klassiruumi-põhisest ja uurimistöö-põhisest õppekavast.

Sotsiaalteadused aitavad õpilastel paremini mõista inimühiskonna vastastikust mõju ja süsteeme. Kaasatavad teemad võivad hõlmata seda, kuidas kogukonnad ja rahvastik moodustavad valitsusi, kehtestavad seadusi, arendavad majandussüsteeme või kuidas inimesed otsuseid teevad.

Hong Kong, leiti lõunarannikul Hiina riik on üks kahest erihalduspiirkonnad in Republic of China. Hongkongi 's kõrgharidus on paigutatud England struktuuri kui ka rahvusvahelisi süsteeme. Ta haldab riik 's Education Bureau.

Sotsiaalteadused Hongkongs - Võtke MSc Hongkongs. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

3 Tulemused Sotsiaalteadused, Hongkong

Lingnan University

Teedrajav ja praktiline programm, mis pakub psühholoogia juhtimise koolitust hariduse kontekstis ... [+]

MSocSc peamised omadused OPEM-isPakub mõlemast maailmast parimat: teedrajav ja praktiline programm, mis pakub psühholoogia juhtimise koolitust hariduskontekstis.Silmapilk maailmale: palju võimalusi osaleda mitmekesistes kogemuslikes õppetegevustes, näiteks piirkondlik visiit, rahvusvaheline konverents ja välismaal õppimise võimalused tippülikoolides, nagu Bath ja Oxford.Paindlik kursus karjääri- ja õpperežiimis: täiskoormusega töötavad õpilased saavad valida nädalavahetuse õpperežiimi.Spetsiaalne õpetajaskond koos tuntud teadlaste ja kogenud praktikutegaLingnan Universit y: Aasias kümme parimat vabade kunstide kolledžit (Forbes 2015) ja üks Aasia 100 parima ülikooli hulgas (QS Asia University Rankings 2018)Programmi esiletõstmisedTõhus Pathway muutumas liider haridussektoris... [-]
Hongkong Tuen Mun
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lingnan University

Magistrikraad Human Resource Management ... [+]

Magistrikraad Human Resource Management

Eristav kursus

Magistrikraad Human Resource Management

Kursus juhtidele, juhtidele ja liinijuhid

Magistrikraad Human Resource Management

MScHRMOB pakub üliõpilastele oskusi ja pädevusi karjääri kujundamiseks inimressurssides, juhtkonna juhtimises ja juhtrollis äri- ja avalike teenuste organisatsioonides. Kursus on samuti väärtuslik neile valdkondadele juba töötavatel inimestel.

Võimalused on tohutud ümberkujundussektoris

"Personalijuhtimise erialal on tohutu muutusi," ütleb programmijuht Dr Frankie Lam. "Töö, mis enamasti oli tehingutega seotud, on muutunud dünaamilisse elukutsesse, mis on organisatsioonide ümberkujundamise võimaldamiseks oluline," räägib dr Lam.... [-]

Hongkong Tuen Mun
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lingnan University

Master of Science in Work and Organizational Psychology (MWOP) programm on üheaastane täistööajaga programm, mis on mõeldud inimressursside juhtidele ja koolituse ja orga ... [+]

. HR sektori kasu on Lingnan University töö- ja organisatsiooni psühholoogia magistrikraadUued ressursid

Master of Science in Work and Organizational Psychology (MWOP) programm on üheaastane täistööajaga programm, mis on mõeldud inimressursside juhtidele ja koolituse ja organisatsioonilise arengu spetsialistidele. Programmi võib võtta ka kaheaastase, osalise tööajaga programmi.

Tervishoiutöötajad on nõudlikud

Kõikidel tasanditel on tervishoiutöötajad kogu maailmas väga nõudlikud, ja tööstusorganisatsioonide psühholoogid on oodata järjest rohkem. "USA tööministeeriumi andmetel suureneb 2020. aastaks tööstusliku organisatsioonilise psühholoogiaga seotud töökohtade kasv 35 protsenti (USA Tööhõiveameti büroo, 2012-2013). Paljud neist uutest töökohtadest on tõenäoliselt reserveeritud inimesed, kellel on psühholoogia magistri kraad või sellega seotud valdkond (Novotney, 2011), "ütleb Lingnan University rakendusuuringute osakonna juhataja professor Siu Oi-ling ja uue magistriõppe programmi juht.... [-]

Hongkong Tuen Mun
Avatud registreerimine
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles