Filter
Teadusmagistrikraadid
Kanada Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Sotsiaalteadused Kanadas - Sotsiaalteadused programmid Kanadas Sotsiaalteadused

Hariduselt tähistab Master of Science. See on kraadiõppe haridus kapten 's kraadi andnud ülikooli paljudes riikides. Aste on tavaliselt uuritud teadused ja vahetevahel sotsiaalteadused.

Sotsiaalteadused keskenduvad sotsiaalsete suhete ja inimühiskonna uurimisele. Sotsiaalteaduskonna kursused valmistavad õpilasi ette paljudele karjääridele, mis tegelevad avalike, era- ja mittetulundussektorite inimestega või süsteemidega.

Kanada on Põhja-Ameerika riik, mis koosneb kümne maakonna ja kolme territooriumi. Asub põhjaosas kontinendil see ulatub Atlandi ookeanist kuni Vaikse ookeani ja põhja arvesse Põhja-Jäämeres.

Sotsiaalteadused Kanadas - Võtke MSc Kanadas. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Sotsiaalteadused, Kanada

University of Lethbridge

Magistriõppe programm annab õpilastele tugeva aluse terviseteaduste uurimisel. Samuti luuakse sihtasutus teadmiste (teadmiste edasiandmise) kasutamisele kliinilises prakt ... [+]

Umbes

Magistriõppe programm annab õpilastele tugeva aluse terviseteaduste uurimisel. Samuti luuakse sihtasutus teadmiste (teadmiste edasiandmise) kasutamisele kliinilises praktikas.

Taotlejatel peab olema vähemalt 3,0 semestrit, mis sisaldavad viimaseid 20 ülikoolikursust, kuid kuna kvalifitseeritud taotlejate arv võib ületada olemasolevate kohtade arvu, ei taga miinimumnõuete täitmine.

Täis- või osalise tööajaga õpe on õpilastele kättesaadav. Esimesel aastal on vaja nelja kursust:

HLSC 5100: uurimismeetodid (sügisel)HLSC 5200: Uurimuse filosoofia (sügisel)HLSC 5300: täiustatud statistika (Kevadine termin)HLSC 5400: edasine kvalitatiivne analüüs (kevadine termin)... [-]
Kanada Lethbridge
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
24 - 48 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles