Filter
Teadusmagistrikraadid
Kesk-Ameerika ja Kariibi mere Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Spordiuuringud Kesk-Ameerika ja Kariibi meres - Spordiuuringud programmid Spordiuuringud Kesk-Ameerika ja Kariibi meres

Master of Science (MSc): Need programmid on kraadiõppe inimestele, kes on hiljuti lõpetanud bakalaureuse õpinguid ja soovivad parandada oma teadmisi sügav ja teaduslik tase.

Spordiõppeklassid on tavaliselt spordi ajaloo ja kultuuriliste aspektide interdistsiplinaarne uurimus. Kursuste hulka võivad kuuluda klassid ajaloo, sotsioloogia, psühholoogia, rahanduse, ajakirjanduse, Aafrika-Ameerika uuringud ja naiste õpingud.

Kesk-Ameerika ja Kariibi mere riigid on rikas kultuuri, ajalugu ja kultuuri. Nad on uhked oma iidse ajaloo ja enamik kodanikke uhkust ja rõõmu, et näidata oma riigi rahvusvaheliste silmad. Ainulaadne kultuuriline maastik pakub üks-of-a-tüüpi kohtumine, mis on lahutamatult seotud põnevust ja kogemusi. Kesk-Ameerika on ideaalne koht maandada iseendale nautides rohkem kui paar elu suurimaid naudinguid.

Spordiuuringud Kesk-Ameerika ja Kariibi meres - Võtke Spordiuuringud Kesk-Ameerika ja Kariibi meres. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Spordiuuringud, Kesk-Ameerika ja Kariibi mere

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
University of Technology, Jamaica (UTech)

Rakendused on kättesaadav College kontoris, GC Foster College of kehalise kasvatuse ja spordi kodulehel. ... [+]

Master of Science in kehakultuuri ja spordi

Programmi kood: PMSPHESFTF1

Riiki sisenemise nõuded

Vastuvõtutingimused järgmisi kriteeriume:

Bakalaureusekraad, soovitavalt kehalise kasvatuse või kinesiology või samalaadne koos hinne punkt keskmine (GPA) 2,7 tunnustatud akrediteeritud asutus. Taotlejad, kellel ei ole kraadi kehalise kasvatuse või kinesiology võib edukaks lõpuleviimiseks nõutavate teatud bakalaureuse eelduseks kursuste enne vastuvõtmist. Kutse jätkata (Kõik kogemused valdkonnas kehalise kasvatuse ja spordi) Kirjaliku isikliku seletusega karjääri ja põhjendus registreerimisega M.Sc. programmi (piirata 500 sõna) Lõpetatud noteerimise taotluse saata M.Sc. / kehalise kasvatuse ja spordi. Rakendused on kättesaadav College kontoris, GC Foster College of kehalise kasvatuse ja spordi kodulehel. Täpne Programmi struktuur ... [-]
Jamaica Kingston Montego Bay
September 2019
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles