Filter
Teadusmagistrikraadid
Suurbritannia England Bradford Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

MSc Bradford - MSc programmide Bradford MSc, Bradford

Master of Science, või magistrikraad Teadus on akadeemilise kraadi ülikoolides paljudes riikides. Magistrikraad on populaarne valik pärast lõpetamist bakalaureusekraadi.

Suurbritannia Suurbritannia ja Põhja-Iiri Ühendkuningriigi, üldtuntud kui Suurbritannia ja Inglismaa, on suveräänne riik asub off looderannikul mandri-Euroopas.Kaks kõige kuulsam (ja vanim) ülikoolid Oxford ja Cambridge (sageli nimetatakse Oxbridge paljud britid) Inglismaa on ka mitmeid teisi maailmatasemel institutsioonide, sealhulgas mitu Londonis (eriti Imperial College, London School of Economics, University College London ja King 's College London, kõik on osa London University)

Bradford on viis kõrgkoolide ja hiljuti on kiitis Ofsted oma kooli saavutusi. Seal on ka riiklik meedia Muuseum, Bradford Industrial Museum, Boiling Hall muuseum ja kunstigalerii nimega Bradford 1 Gallery.

MSc Bradford - Võtke MSc Bradfords. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

tulemust

University of Bradford

MSc Euroopa ja rahvusvaheline ärijuhtimine on Ühendkuningriigis ainulaadne. Te elate ja õppite kolmes erinevas Euroopa riigis, andes teile tõeliselt rahvusvahelise perspe ... [+]

Ülevaade

MSc Euroopa ja rahvusvaheline ärijuhtimine on Ühendkuningriigis ainulaadne. Te elate ja õppite kolmes erinevas Euroopa riigis, andes teile tõeliselt rahvusvahelise perspektiivi juhtimises.

See toimub koostöös kahe teise tippkeskusega:

Deusto Business School, Universidad de Deusto, Bilbao, HispaaniaAudencia ärikool, Nantes, Prantsusmaa

Programmi õpetatakse kolmes keeles: hispaania, prantsuse ja inglise keeles. Te veedate esimese ametiaja Hispaanias või Prantsusmaal, teine Prantsusmaal või Hispaanias ja kolmas Bradfordi juhtimiskoolis. Te kulutate kursuse viimased 12 nädalat töökohale või kirjutate aruande.

MSc Euroopa ja rahvusvaheline ärijuhtimine sisaldab mõningaid keeleõpet, kuid te peate olema pädev vähemalt kahes kolmest keelest ja oskama kolmandat keelt valdada.... [-]

Suurbritannia Bradford
September 2019
Inglise
Päevane õpe
13 - 16 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

Täistööajaga Analüütilised Teadused MSc ja aspirantuur on teaduspõhine kraad. ... [+]

Ülevaade

Täistööajaga Analüütilised Teadused MSc ja aspirantuur on teaduspõhine kraad.

Te arendate kogemusi ja tehnikaid, mis on vajalikud kaasaegse analüütilise teaduse sõltumatu praktiseerijana teadustööks ja tööstuseks vajalike oskustega.

See pakub põhilisi õpetusi analüütilise keemia edasijõudnutele ja võimaldab teil uurida erialaste teadmiste valdkondi valikuliste moodulite kaudu.

Te kasutate laia valikut analüütilisi meetodeid ja omandate hindamatu uurimisprojekti kaudu hindamatu kogemuse.

Olles välja töötanud analüütiliste teaduste alused, rakendatakse neid põhimeetodeid erialadel, sealhulgas:

SpektroskoopiaArheomeetriaMaterjalide iseloomustusEraldamisteadus ja massispektromeetriaRiiki sisenemise nõuded... [-]
Suurbritannia Bradford
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

MSc ja PG diplom psühholoogia pakkuda kiiret teed abikõlblikkuse Graduate alus Chartered liikmelisuse Briti Psühholoogiline Selts, tingimusel, et minimaalne standard 50% ... [+]

Ülevaade

MSc ja PG diplom psühholoogia pakkuda kiiret teed abikõlblikkuse Graduate alus Chartered liikmelisuse Briti Psühholoogiline Selts, tingimusel, et minimaalne standard 50% on saavutatud.

See tähendab, et taotlejad on tavaliselt juba õppinud mõnda psühholoogiat eelmise kraadiõppe tasemel ja soovivad nüüd teha täiendavaid uuringuid, et võimaldada tulevikus psühholoogia spetsialiseerumist.

Seetõttu on see esimene samm edasise kraadiõppe suunas neile, kes soovivad kutsealal karjääri psühholoogias.

Teile antakse võimalus osaleda praktilises töös ja kasutada Psühholoogiauuringute Keskuses ulatuslikku psühholoogilist laboratooriumi. Teile antakse ka võimalus osaleda arenenud teoreetilistes aruteludes, mis on seotud ühiskonna kaasaegsete küsimuste mõistmisega.... [-]

Suurbritannia Bradford
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

3D meetodid objektide, saitide ja maastike digitaalseks dokumenteerimiseks pakuvad arheoloogiale ja kultuuripärandile olulist potentsiaali. Digitaalsed andmed võivad olla ... [+]

Ülevaade

3D meetodid objektide, saitide ja maastike digitaalseks dokumenteerimiseks pakuvad arheoloogiale ja kultuuripärandile olulist potentsiaali. Digitaalsed andmed võivad olla pärandi arhiveerimise viis (selle vajadust on graafiliselt illustreeritud maailmapärandi mälestiste kadumisega konfliktile) ja see on saitide ja maastike kommertsregistreerimise kuldstandard.

Digitaalandmeid saab kasutada erinevatel eesmärkidel:

säilitamise ja majandamise muutuste jälgimineuurida ja analüüsida funktsioonerekonstrueerimise eesmärgilvisualiseerida ja esitada minevikkupakkuda uusi viise avalikkusega suhtlemiseksjuurdepääsu võimaldamine kaugematele saitidele või kättesaamatutele kogudele, mida muidu on raske jõuda.... [-]
Suurbritannia Bradford
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

See kahekordse auhinna programm on täielikult akrediteeritud Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) poolt, andes täieliku vabastuse oma 7. taseme kõrghar ... [+]

Ülevaade

See kahekordse auhinna programm on täielikult akrediteeritud Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) poolt, andes täieliku vabastuse oma 7. taseme kõrghariduse diplomile.

Inspireeriv üheaastane programm valmistab teid ette kõrgema juhtkonna ametikohale HR-is. Programm annab teile vahendid, mis on vajalikud selleks, et ennast võistlusest eristada. saate arendada oskusi, mida on vaja inimressursside kava kujundamiseks mis tahes sektoris.

Te saate ülevaate organisatsiooni tegevustest, funktsioonidest ja keskkonnast ning sellest, kuidas HR-funktsioonid võivad selle edu saavutada.

Programm annab teile põhjaliku aluse HR-praktika põhivaldkondades, sealhulgas:... [-]

Suurbritannia Bradford
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

Kohtuekspertiisi arheoloogia on arheoloogiliste tehnikate spetsialistide rakendamine, et otsida ja taastada tõendusmaterjali kuritegude stseenidest, mis on sageli, kuid m ... [+]

Ülevaade

Kohtuekspertiisi arheoloogia on arheoloogiliste tehnikate spetsialistide rakendamine, et otsida ja taastada tõendusmaterjali kuritegude stseenidest, mis on sageli, kuid mitte alati seotud matmisega.

Seda kursust õpetavad ulatusliku kuritegevuse kogemusega töötajad, kes töötavad korrapäraselt mitmesuguste toimingutega ja on distsipliini professionaalse arengu esirinnas.

Kursus on:

Pakkuda teile täiustatud praktilisi, analüütilisi ja tõlgendavaid oskusi kohtuekspertiisi arheoloogiasPakkuda distsipliini oskuste alast koolitust, et võimaldada lõpetajatel jätkata karjääri kohtuekspertiisi arheoloogia ja kuritegevuse stseeni uurimisel (CSI)Valmistage üliõpilased välja karjäärivälistele väljadele rõhuasetusega meeskonnatööle ja laialdase teadmistebaasi rakendamisele probleemide lahendamisel... [-]
Suurbritannia Bradford
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

Meie programm annab teile olulisi oskusi nii molekulaar- kui ka arvutusmeetodites. Saate teada, kuidas projekteerida ja teostada eksperimente ning analüüsida tõhusalt jär ... [+]

Ülevaade

Bioinformaatika on bioteaduste haru, mis keskendub biomeditsiiniliste eksperimentide käigus omandatud suurte andmete analüüsimisele ja integreerimisele.

Viimase paari aasta jooksul on "-omics" tehnoloogiad muutnud tervishoiupraktikat, biomeditsiinilisi uuringuid ja tööstust ning puuduvad biomeditsiinilõpetajad, kellel on arenenud tervishoiusektoris bioinformaatika koolitus.

Meie programm annab teile olulisi oskusi nii molekulaar- kui ka arvutusmeetodites. Saate teada, kuidas projekteerida ja teostada eksperimente ning analüüsida tõhusalt järgmise põlvkonna sekveneerimisandmeid. Te omandate bioloogiliste teaduste, transkriptoomika, genoomika, proteoomika ja metagenoomika uurimistööde kaevandamise oskused.... [-]

Suurbritannia Bradford
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

See MSc või aspirantuur arheoloogiateadustes annab lõpetajatele arheoloogia ja sellega seotud teemadel süstemaatilise koolituse kaasaegsete teaduslike meetodite rakendami ... [+]

Ülevaade

See MSc või aspirantuur arheoloogiateadustes annab lõpetajatele arheoloogia ja sellega seotud teemadel süstemaatilise koolituse kaasaegsete teaduslike meetodite rakendamisel.

See annab teile praktilisi, analüütilisi ja tõlgendavaid oskusi, mida on vaja paljude erialaste lähenemisviiside rakendamiseks, valmistades teid mitte ainult arheoloogiateaduse uurimiseks, vaid ka karjäärivõimaluste saavutamiseks kõigis peavoolu arheoloogia valdkondades.

Te liitute üle kogu maailma asuvate kraadiõppe üliõpilaste rühmaga ning teil on võimalus kasutada mitmesuguseid erialasid ja kogusid, samal ajal kui neid õpetab rahvusvaheliselt tunnustatud, teadustööga tegelev akadeemiline personal.... [-]

Suurbritannia Bradford
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

See uus programm on mõeldud juhtide arendamiseks, kes mõistavad sügavalt säästva arengu ideid, institutsioone, poliitikat ja võrgustikke ning vajalikke kriitilise mõtlemi ... [+]

Ülevaade

See uus programm on mõeldud juhtide arendamiseks, kes mõistavad sügavalt säästva arengu ideid, institutsioone, poliitikat ja võrgustikke ning vajalikke kriitilise mõtlemise oskusi poliitika teavitamiseks ja pikaajalise mõju loomiseks.

Selle kujundab ja pakub meeskond, kellel on tipptasemel teadusuuringute ja poliitika nõustamise kogemus, kes on kirglikud säästva arengu suhtes.

Selle programmi valik tähendab liitumist University of Bradford ja rahvusvahelise arengu osakonnaga, mis on maailma suurim ülikoolikeskus.

Lõpetamisel olete osa ülemaailmsest vilistlaste võrgustikust, kellest paljud on läinud rahvusvaheliste organisatsioonide juhtimisülesannetele.... [-]

Suurbritannia Bradford
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

See täistööajaga magistriõppekava süvendab teie tehnilist võimekust, laiendab oma arusaama teistest inseneriteadustest ja täiustab oma teadustööoskusi. See on akrediteeri ... [+]

See täistööajaga magistriõppekava süvendab teie tehnilist võimekust, laiendab oma arusaama teistest inseneriteadustest ja täiustab oma teadustööoskusi.

See on akrediteeritud mehaaniliste inseneride instituudi poolt ning arendab juhtimis- ja juhtimisalaseid tugevusi, mis võivad kaasa tuua Chartered Engineeri (CEng) staatuse.

Arendate täpsemalt:

MehaanikaMaterjalide valikTootmineMehhatroonikaArvutipõhine projekteerimineIntegreeritud mehaaniliste süsteemide arendamine

Õpime mehaaniliste süsteemide projekteerimise ja juhtimise põhimõtteid ning arvutus- ja simulatsioonimeetodeid, mida kasutatakse mehaaniliste süsteemide usaldusväärsuse ja vastupidavuse tagamiseks.... [-]

Suurbritannia Bradford
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 - 15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

See tehniliselt keskendunud magistriõppekava pakub teile põhjalikke teadmisi, mida on vaja uuenduslike struktuuride kujundamiseks; ehitada ehitatud keskkond; maavärinate ... [+]

See tehniliselt keskendunud magistriprogramm annab teile põhjalikud teadmised, mida vajate:

kujundada uuenduslikke struktuureehitada ehitatud keskkondmaavärinate ja maapealsete väljakutsete mõju

See sobib kandidaatidele, kellel on bakalaureusekraadi kvalifikatsioon, et tugevdada oma tehnilisi teadmisi ja parandada oma karjäärivõimalusi sektoris.

Teid õpetavad teadustöötajad, tagades, et õpetatakse viimast teooriat ja praktikat. See tähendab ka, et teil on võimalusi töötada käimasolevate uurimisprojektidega.

Te harjutate tegelike projektide kujundamisega. Disainiprojekti moodulis juhitakse kogu meie tööstusliku kuningliku inseneriteaduste akadeemia Arupi professorit.... [-]

Suurbritannia Bradford
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 - 15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

Bradfordi magistrikraadi õppetöö on aluseks elule, mille eesmärk on arendada sügavat arusaamist kõrgtehnoloogilistest põhimõtetest, analüütilistest vahenditest ja pädevus ... [+]

Kaasaegne ühiskond sõltub keemiatehnikute tööst, kes arendavad ja kujundavad protsesse, mis muudavad ühiskonnale kasulikud tooted ressursside, sealhulgas vee ja energia tõhusa kasutamise ja haldamisega, kontrollides samal ajal tervise- ja ohutusprotseduure ning kaitstes keskkonda.

Keemiatehnika pakub olulisi vahendeid, mis põhinevad jätkusuutlikkusel ja vähese süsinikdioksiidi jalajäljel, et muuta tooraine kasulikeks toodeteks ohutult ja tasuval viisil. Keemiatehnikud mõistavad, kuidas muuta aine keemilist, biokeemilist või füüsikalist seisundit, luua kõike alates tervishoiutoodetest (näokreemid, šampoon, parfüümid, ravimid) toidule (piimatooted, teraviljad, agro-kemikaalid) ja veele (magestamine) magevee jaoks) energiale (nafta tuumkütuseni).... [-]

Suurbritannia Bradford
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

Energiaettevõtted ja ettevõtted juba uurivad, kuidas taastuvenergiat võrku rakendada, kuid neil puuduvad arukate võrkude haldamise oskused ja teadmised töötajate seas. Se ... [+]

See kursus on valideeritav. Seda kursust saate siiski taotleda selle heakskiitmise ajal.

Arukas võrk on traditsioonilise elektrivõrgu moodne vorm, mis toob arvutitehnoloogia standardse elektrivõrku; võimaldades energia jaemüüjate, turustajate ja klientide vahel lihtsamat suhtlemist.

Arukad võrgud võivad aidata üha enam taastuvaid energiaallikaid võrku integreerida. RES kujutab endast traditsiooniliste elektrivõrkude väljakutset, sest need on sageli nii katkendlikud kui ka raskesti prognoositavad. Arukad võrgud aitavad võrguettevõtetel probleeme eemalt ette näha ja neile reageerida, nii et teie kohaliku edasimüüja remonditöötajad saavad elektrikatkestusi kiiremini lahendada.... [-]

Suurbritannia Bradford
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

MSc Cyber Security peamine eesmärk on valmistada professionaalselt koolitatud lõpetajaid tööstusele. See on kavandatud pakkuma lõpetajatele võimalust arendada küberjulgeo ... [+]

MSc Cyber Security peamine eesmärk on valmistada professionaalselt koolitatud lõpetajaid tööstusele. See on kavandatud pakkuma lõpetajatele võimalust arendada küberjulgeoleku kui distsipliini sügavamat mõistmist. Selles programmis keskendutakse küberjulgeoleku põhimõtetele, tehnoloogiatele ja tavadele, mis aitavad teil omandada tulevaste doktoriõpingute ja teadlaskarjääri jaoks vajalikud oskused ning saada pädevaks praktikuks. Programm hõlmab konkreetseid arenguid julgeolekus, millel on kindel alus akadeemilistes uuringutes, ning pakub ka võimalust uurida valitud teemasid arenenud infotehnoloogias.

Programmis on võimalus tõhustada tööstusharuga seotud oskusi, uurides ISO27001 juhtivtöötajaid ja eetilisi häkkimist. Neid oskuste valdkondi rõhutasid minevikus vilistlased ja tööstuse praktikud programmi kaasamiseks. Seetõttu on teil võimalus saada täiendavaid kvalifikatsioone sertifitseeritud ISO / IEC 27001 juhtivtöötajana; ja CEH v8 eetiline häkkimine.... [-]

Suurbritannia Bradford
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

Eeldatakse, et aastaks 2020 on üle kogu maailma ühendatud enam kui 50 miljardit seadet või asju, mis teeb asjade internetist peamise tehnoloogia. See ainulaadne täistööaj ... [+]

Eeldatakse, et aastaks 2020 on üle kogu maailma ühendatud enam kui 50 miljardit seadet või asju, mis teeb asjade internetist peamise tehnoloogia.

Arukad linnad, tööstuslikud asjade internetid (IOT), autojuhtimine, arukad võrgud, arukad kodud ja hooned, arukas infrastruktuur, arukas põllumajandus, arukas tervis, nutikas liikuvus on mõningad rakendusvaldkonnad, mis soodustavad ilmset IoT kasvu.

Ettevõtted uurivad juba, kuidas interneti oma tegevuseks rakendada, kuid neil puuduvad töötajate ja juhtkonna interneti oskused ja teadmised.

See ainulaadne täistööajaga magistriõppekava on välja töötatud valdkonna asjatundjate poolt, kellel on professionaalne kvalifikatsiooniga spetsialistide puuduse lahendamiseks palju kogemusi IoT-s.... [-]

Suurbritannia Bradford
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles