Filter
Teadusmagistrikraadid
Tai Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

MSc Tais - MSc programmid Tai - MSc Tai

Master of Science (MSc): Need programmid on kraadiõppe inimestele, kes on hiljuti lõpetanud bakalaureuse õpinguid ja soovivad parandada oma teadmisi sügav ja teaduslik tase.

Tai, ametlikult Tai Kuningriik, varem tuntud Siam, on riik, mis asub kesklinnas Indohiina poolsaarel Kagu-Aasias. Tai 's rannad ja saared meelitada miljoneid külastajaid igal aastal üle kogu maailma. Kõik, kellel on nelja-aastase kraadi saab omandada töö inglise keele õpetajana Tai.

MSc Tais - Võtke MSc Tais. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

tulemust

Asian University Thailand

See programm viib aste magister (M.Sc.). Kraadiõppurid peavad täitma programmi ettenähtud tähtajaks mitte vähem kui kaks semestrit ja mitte rohkem kui 5 akadeemilist aast ... [+]

Master of Science in Technology

&nbsp

Magister (M.Sc.) programmi Tehnoloogia keskendub peamiselt loov teadus. Kraadiõppurid on võimalus teha tihedat koostööd õppejõud on mitmesuguseid põnevaid uurimisprojekte. Suurepärased võimalused on kättesaadavad üliõpilastele tuleb sukeldada elavat teadusmahukate keskkond.

&nbsp

Käesoleva programmi eesmärk on luua uusi teadmisi vaja arendamine piirkonna riikidega ning valmistada kraadiõppurid vaidlustamise karjääri tööstus / kõrgkoolide / teadus-ja arendustegevus (R & D) organisatsioonide maailmamajanduses.

&nbsp

&nbsp

Programmi kestus

&nbsp

... [-]
Tai Pattaya linn Bangkok
Juuni 2020
Päevane õpe
1 - 5 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Asian University Thailand

Master of Science in Management (MSM) programm pakub õpilastele 4-aastase bakalaureuseõppe kaubandus-või äri kraadi, nagu ka lõpetajate teiste distsipliinide (business. . ... [+]

Master of Science in Management

&nbsp

Master of Science in Management (MSM) programm pakub õpilastele 4-aastase bakalaureuseõppe kaubandus-või äri kraadi, nagu ka lõpetajate teiste distsipliinide (äri-ja mitteärilistel taustaga) võimaluse arendada haldus-ja juhtimisoskuste korral igasuguseid organi-likud. MSM programm on 36 krediiti kraadiõppe programmi eesmärk on õpetada käitumis-ja korralduslike aspektide juhtimise otsuseid ja strateegiaid. Lisaks MSM programmi eesmärk on pakkuda kvaliteetset haridust täiskasvanud, kes soovivad omandada teadmisi ja oskusi, mis aitavad neil:

tõhusamat tööd koos inimestega kõikidel tasanditel organisatsiooni toimida tõhusamalt kaasa poole saavutamine organisatsiooni eesmärgid. ... [-]
Tai Pattaya linn Bangkok
Juuni 2020
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles