$close

Filtrid

Kuva tulemused

Tants programmid Otsi top Tants programme siin! - Tants

Magistrikraad või MSc on kraad, mis võimaldab üliõpilastel jätkata oma haridust teatud valdkonnas pärast bakalaureusekraadi. Tavaliselt kestab see tüüpi programm ükskõik millisest kuni kahe aastani sõltuvalt ülikoolist ja õppekavast. Mis on magistrikraad tantsus? Magistrikraad tantsus on kraad, mis keskendub tantsu ja liikumise füüsilistele aspektidele. Õpilased võivad eeldada,… Loe edasi

Magistrikraad või MSc on kraad, mis võimaldab üliõpilastel jätkata oma haridust teatud valdkonnas pärast bakalaureusekraadi. Tavaliselt kestab see tüüpi programm ükskõik millisest kuni kahe aastani sõltuvalt ülikoolist ja õppekavast.

Mis on magistrikraad tantsus? Magistrikraad tantsus on kraad, mis keskendub tantsu ja liikumise füüsilistele aspektidele. Õpilased võivad eeldada, et õppida erinevaid tantsu stiile ja liikumisi, mis kvalifitseeruvad neile kunstiks. Nad omandavad ka nende liikumiste õpetamise ja erinevate stiilide toimetamise. Tantsu teaduslikke aspekte käsitletakse põhjalikumalt ja võib olla vajalik käte osalemine.

Need, kes lõpetavad magistriõppes "Tants", varustatakse tantsu ja liikumise teaduslike ja terapeutiliste aspektidega. Selline põhjalik õpe võimaldab lõpetajal omandada koreograafiat ja õpetamist.

Sellist tüüpi laiendatud haridust pakuvad paljud erinevad institutsioonid, ja sellel tasemel asuvad hinnad varieeruvad programmi alusel. Parim viis mõista, kui palju teile tulevaste programmide eest maksab, on otse ühendust võtta kolledžiga või ülikooliga.

Lõpetajad sellel programmil on arvukalt erinevaid võimalusi, mis on neile kättesaadav. Paljud saavad vajaliku väljaõppe professionaalsete tantsijate või koreograafide saamiseks. Teised võivad õpetada tantsu- või tantsuteooriat professionaalselt. Suurenev huvi tantsu ja liikumise vastu võivad need, kes saavutavad magistrikraadi tantsus, oodata suure nõudluse saamist, kui nende kraadid on täielikud.

Kui soovite mõelda oma hariduse edendamisele, järgides tantsu magistriõppe programmi, kaaluge veebiprogrammi. See võib võimaldada neil, kes elavad nii riigisiseselt kui ka rahvusvaheliselt, võimaldama neile soovitud kraadi. Kursuse alustamiseks otsige allpool oma programmi ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
  • Soovitatud Viimatised pealkiri
  • Soovitatud
  • Viimatised
  • pealkiri
Sarah Lawrence College
Bronxville, Ameerika Ühendriigid

Sarah Lawrence College tantsu- ja liikumisteraapia programm põhineb empiiriliselt toetatud eeldusel, et keha ja vaim on tervise ja haiguste korral omavahel seotud ja vastastik ... +

Sarah Lawrence College tantsu- ja liikumisteraapia programm põhineb empiiriliselt toetatud eeldusel, et keha ja vaim on tervise ja haiguste korral omavahel seotud ja vastastikmõjus. Keha liikumine pakub tantsu- / liikumisterapeutidele nii hindamis- kui ka sekkumisviisi, töötades üksikisikute või rühmadega, arengu-, meditsiiniliste, sotsiaalsete, füüsiliste või psühholoogiliste häirete ravimisel. Õppige kasutama tantsu- / liikumisteraapiat, liikumise psühhoterapeutilist kasutamist, et edendada indiviidi emotsionaalset, kognitiivset, füüsilist ja sotsiaalset integratsiooni. -
MSc
Inglise
Ülikool