Filter
Teadusmagistrikraadid
Austria Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Tarneahela haldus Austrias - Tarneahela haldus programmid Austrias Tarneahela haldus

MSc, ehk teadusmagistri kraad, on üks kahest kõige populaarsemast bakalaureusekraadist. Rahvusvaheliselt tunnustatud MSc kraad omistatakse tavaliselt peale nelja aastat põhjalikku õppetööd, tavaliselt reaalteadustega seotud aladel.

Austria üliõpilaste erinevaid selles riigis 's "tasumata " kultuur. Austria on suurepärane välismaale õppima valik üliõpilastele, kellel on huvi saksa keele.

Tarneahela haldus Austrias - Võtke MSc Austrias. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud programmi võimalused Euroopa

1 Tulemused Tarneahela haldus, Austria

WU - Vienna University of Economics and Business

Master Tarneahela juhtimine on unikaalne nii Austrias kui ka mujal, sest see pakub mitte ainult põhjaliku hariduse asjakohaste teooriate ja state-of-the-art meetodeid ja ... [+]

Magistrikraad Supply Chain Management keskendub analüüs, projekteerimine, haldamiseks ja toimimiseks tarneahelate tootmise ja professionaalset teenindust tööstusharudes. Kasutades laia määratluse tarneahela juhtimist (SCM), tarneahela probleemidele hakatakse tegelema kasumit ja mittetulundusühingute keskkonnas. Esimene hõlmab jaemüüjad, hulgimüüjad, logistika teenuseosutajad, tootjad ja tarnijad, kuigi viimane sisaldab avaliku sektori ja valitsusväliste organisatsioonide, näiteks katastroofiabi ja logistika.

Täpsem info süsteemid on oluline võimaldaja state-of-the-art tarneahela juhtimine. See vaadeldakse sobivust tarneahelas info ja planeerimise süsteeme, nagu tootmise planeerimise ja kontrollisüsteemid, samuti ladu, transpordi juhtimine ja täiustatud planeerimise süsteeme, vaid vajadusel geograafilise teabe süsteemi tööriistu transport. Lisaks mudelite tarneahelate analüüsitakse ja projekteeritud ja keerulised otsuse probleeme SCM arutatakse, kasutades sobivaid meetodeid ja vahendeid. See vaadeldakse tarneahelate alates mikro ja meso perspektiive (näiteks transport ja logistika).... [-]

Austria Vienna
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles