Filter
Teadusmagistrikraadid
Saksamaa Õppe tüüp: Kaugõpe Tempo: Kõik

Kaugõpe Tarneahela haldus Saksamaas - Tarneahela haldus programmid Saksamaas Tarneahela haldus

MSc, ehk teadusmagister, on akadeemiline kraad, mis omistatakse neile, kes lõpetavad edukalt neli aastat kestva konkreetse teema-alase erialase õppe. Paljud MSc kursused pakuvad kombinatsiooni klassiruumi-põhisest ja uurimistöö-põhisest õppekavast.

Kaugõpe või kaugõppe on viisiks haridus ja juhendamine, sageli individuaalselt, et õpilased, kes ei ole füüsiliselt kohal ülikooli.

Saksamaa on suurepärane sihtkoht rahvusvahelistele scholarsand on kõrge kvaliteediga kõrgharidussüsteemi. Selle väärtus haridustase on paranenud Saksamaa 's tugevat majandust. Välisüliõpilased nautida suurepärast elatustaset turvaline ümbrus. Berliinis on kapitali.

Kaugõpe MSc Saksamaas - Võtke Kaugõpe MSc Saksamaas. Kõik Kaugõpe MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Tarneahela haldus, Saksamaa, Kaugõpe

SRH Hochschule für Logistik und Wirtschaft Hamm

Logistika ja tarneahela juhtimine on edu võtmetegurid ettevõte. ... [+]

Eduteguriks Logistics

Logistika ja tarneahela juhtimine kõige olulisemad edutegurid ettevõte. Kuigi logistika juhtimine on peamiselt seotud optimeerimisele logistilisi protsesse organisatsioonis, integreeritud Supply Chain Management eesmärk on aega logistika protsessi optimeerimine kogu ettevõtte piire, mis on, Supply Chain Management võtab üle globaalse planeerimise ja juhtimise tarnevõrgustike allikas tooraine lõpptarbijale või tagasi ringlussevõtu / kõrvaldamise protsess. Analüüsige tarneahela juht, optimeerida ja arendada äri ja materjalikulu protsesse, samuti kaasnev infovoogude.

Professional Supply Chain Management firma vähendada kulusid, optimeerida toob tulemusi vähem aega ja parandab klientide rahulolu. Seetõttu tarneahela juhid äri on suur nõudlus. ... [-]

Saksamaa Hamm
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Osakoormus
4 - 6 semestrid
Online
Loe edasi eesti keeles