Filter
Teadusmagistrikraadid
Soome Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Tarneahela haldus Soomes - Tarneahela haldus programmid Soomes Tarneahela haldus

Master programmid annab sama pealkirja kraadi - Master. Magistriõpingutele nagu Masters of Science on lühendatud MSc. Master of Science in Management programm või Master of Science of Management haridus on kraadiõppe programmide ühise juhtimise alla. See tähendab, et õpilased saavad akadeemilise hariduse koos põhjaliku arutelu ja abstraktsioon. Masters tavaliselt saab liigitada Master of Science (MSc) või populaarne Master of Arts (MA). Master of Science (MSc) tavaliselt on antud edukalt saavutada kraadiõppe programmide teaduse või tehnika koondumispunktiks.

Ametlik kõrgharidussüsteemi Soome on 7-3-2-2 muster. Ülikool võtab kaks aastat kutse-või tehnilist haridust, ja lõpuks kaks aastat enne kolmanda taseme haridus. Soome on ka mitmed avaliku kui ka erasektori ülikoolid, mis on võimaldanud kõrghariduse kättesaadavust õpilastele.

Tarneahela haldus Soomes - Võtke MSc Soomes. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud programmi võimalused Euroopa

1 Tulemused Tarneahela haldus, Soome

LUT University

Toiduainete haldamine on ainulaadne magistriprogramm Soomes, pakkudes strateegilise tarnimise ja tarnimise juhtimise kogemusi. Programm on kavandatud nii, et see vastaks ... [+]

Ülemaailmsed tarnevõrgud ja tarneahelad kogu maailmas on tänapäeva ettevõtte oluline osa.

Ettevõtte konkurentsivõime ja ettevõtte jätkusuutlikkuse suurendamine tarnekeskustest ja -ahelatest nõuab spetsiifilisi oskusi, pädevusi ja vahendeid ülemaailmsete tarnevõrkude uurimiseks ja haldamiseks.

Toiduainete haldamine on ainulaadne magistriprogramm Soomes, pakkudes strateegilise tarnimise ja tarnimise juhtimise kogemusi. Programm on kavandatud nii, et see vastaks tänapäeva ärielu kasvavatele vajadustele, pidades silmas avatumaid, uuenduslikke juhte hariduse pakkumise juhtimise ja ostmise valdkonnas.

Pakkumise juhtimine on piiriüleselt toimiv ettevõte, mis nõuab rahvusvahelist äri laialdast mõistmist. Teie õpingud integreerivad strateegilise juhtimise, rahvusvaheliste ettevõtete ja suhtehalduse erialasid tarnevõrkudes.... [-]

Soome Lappeenranta
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles