Filter
Teadusmagistrikraadid
Namiibia Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Tehnoloogiaõpe Namiibias - Tehnoloogiaõpe programmid Namiibias Tehnoloogiaõpe

Magistrikraad annab võimaluse lõpetajad omandada arenenud teadustöö oskusi ja teadmisi professionaalse õpikeskkonna.Master of Science (MS) kraadi teile pakkuda aluse teadmiste ja võtmekompetentsidest sa 'll vaja kogu oma karjääri

Tehnoloogiat käsitletakse üldiselt kui protsesside kogum, mille abil arendatakse välja tooteid või teenuseid. Tehnoloogia viitab seega nende protsessidega seotud teadmistele või siis protsessidele endale, mis on tihtipeale integreeritud masinatesse või seadmetesse.

Namiibia on Lõuna-Aafrikas, mis piirneb Lõuna-Aafrika, Botswana, Angola, Sambia ja Atlandi ookean. Namiibia on sarnane Lõuna-Aafrika, ja kui sa 're kasutada reisides ühes riigis, reisib muu riik on üsna lihtne. Turistid võivad siseneda Namiibia kuni 90 päeva.

Tehnoloogiaõpe Namiibias - Võtke MSc Namiibias. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Tehnoloogiaõpe, Namiibia

University of Turku

Krüptograafia ja andmeturbe peamine teema magistriõppeprogrammis infoturbe ja krüptograafia keskendub krüptograafia ja andmete turvalisuse matemaatilisele alusele. ... [+]

masters.utu.fi

TEAVE INFOTURBUDE TEHNOLOOGIA JA KRÜPTOGRAAFIA KARJÄÄR!

KRÜPTOGRAAFIA JA ANDMETE TURVALISAMINE PÕHINEV KASUTATAV INFORMATSIOONINÕUDE JA KRÜPTOGRAAFIA MAJANDUSGRUPI KORRALDUS KRÜPTOGRAAFIA JA ANDMETE TURVALISUSE MATEMAATILISTE ALUSTEGA.

Krüptograafia ja andmeturbe põhiteema õpetab tulevasi eksperte, kellel on põhjalikud ja laiaulatuslikud teadmised krüptograafia ja andmete turvalisuse matemaatilistest aspektidest. Õpilased võivad oma teoreetilisi teadmisi täiendada ka võrgustike süsteemide turvalisuse kursuste abil, et saada põhjalikku ja põhjalikku haridust ja teadmisi võrgusüsteemide turvalisuse ja tehnoloogia valdkonnas.

PROGRAMMI STRUKTUURTäiustatud tasemeõpe põhiettevõttes 50 ECTS ainepunktiKeel, keskastme ja vabatahtlikud uuringud 40 ECTS ainepunktiThesis for Master of Science kraad 30 ECTS ainepunktiAKADEEMILINE SUURUS... [-]
Namiibia Windhoek
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles