Filter
Teadusmagistrikraadid
Puerto Rico Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Tehnoloogiaõpe Puerto Ricos - Tehnoloogiaõpe programmid Puerto Ricos Tehnoloogiaõpe

MSc, ehk teadusmagister, on akadeemiline saavutus, mis omistatakse neile, kes läbivad edukalt ettenähtud kursused reaalteadustega seotud erialal. MSc kraad suurendab tihtipeale karjääri- ning teenimisvõimalusi.

Tehnoloogiat käsitletakse üldiselt kui protsesside kogum, mille abil arendatakse välja tooteid või teenuseid. Tehnoloogia viitab seega nende protsessidega seotud teadmistele või siis protsessidele endale, mis on tihtipeale integreeritud masinatesse või seadmetesse.

On mitmeid institutsioone kõrgkoolide asub kogu Puerto Rico, kus ülikooli Puerto Rico on vanim ja suurim. Selle territooriumil USA kodanikud võivad omada juurdepääsu lisavõimalusi haridus.

Tehnoloogiaõpe Puerto Ricos - Võtke MSc Puerto Ricos. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Tehnoloogiaõpe, Puerto Rico

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
University of Puerto Rico - Río Piedras

Puerto Rico ülikooli infoteaduste magistriprogrammi pakutava valdkonna kutsikooli eristatakse akadeemiliselt koolitatud spetsialistidelt, kes vastavad uutele suundumustel ... [+]

Puerto Rico ülikooli infoteaduste magistriprogrammi pakutava valdkonna kutsikooli eristatakse akadeemiliselt koolitatud spetsialistidelt, kes vastavad uutele suundumustele teabe ja ühiskonna nõudmiste vallas. Programmi akrediteerib American Library Association. Õppekava programm on 36 ainepunkti, mis sisaldab ühist pagasit:

kaks rõhuasetust: üks raamatukogunduse ja infoteaduse alal ning teine ​​teadmiste juhtimine;kolm valdkondadevahelist lähenemist: tõenditel põhinev tava ja probleemipõhine õpe; ning uute info- ja kommunikatsioonitehnoloogiate uurimine;komponent, mis on määratletud ühe või mitme arsti juhtimisel nurgakivi (seminar teadmiste ja pädevuste integreerimiseks); jaelektroonilise professionaalse portfelli arendamine.... [-]
Puerto Rico San Juan
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles