Filter
Teadusmagistrikraadid
Albaania Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Tehnoloogiauuringud Albaanias - Tehnoloogiauuringud programmid Albaanias Tehnoloogiauuringud

MSc, ehk teadusmagister, on akadeemiline saavutus, mis omistatakse neile, kes läbivad edukalt ettenähtud kursused reaalteadustega seotud erialal. MSc kraad suurendab tihtipeale karjääri- ning teenimisvõimalusi.

Uue masinate, rajatiste ja muude asjade loomise ja hooldamise protsessis kasutatakse matemaatikat ning ka sotsiaalseid, majandusalaseid ja teaduslikke teadmisi ning see valdkond on tuntud kui inseneriteadus. Inseneriteadusel on palju alamkategooriaid, kus tegeletakse kõigega alates keskkonnast kuni elektrini.  

See riik on teine ​​kodu kvaliteedi kõrgkoolide hariduse mitmete ülikoolide alates University of Albaania. Riik on ka vastu võetud seadused, mis tagavad, et iga ülikool on varustatud õppe võimalusi, nagu raamatukogu teiste hulgas.

Tehnoloogiauuringud Albaanias - Võtke MSc Albaanias. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Tehnoloogiauuringud, Albaania

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Canadian Institute of Technology

Industrial Engineering on tõhus segu põhilisi inseneri teadmisi, juhtimise tehnikaid, inimeste juhtimise oskusi ja infotehnoloogia integreeritud rakendusuuringute matemaa ... [+]

Industrial Engineering on tõhus segu põhilisi inseneri teadmisi, juhtimise tehnikaid, inimeste juhtimise oskusi ja infotehnoloogia integreeritud rakendusuuringute matemaatika ja statistika. Tööstusliku insener võib kavandada, rakendada, kontrolli ja juhtida keerukaid süsteeme optimaalseks.

Kanada Institute of Technology on pühendatud aidates õpilastel professionaalse arengu, ressursside, mis ei hõlma mitte ainult hariduse, vaid ka taastada ja kaaskirja kirjutamine, arendada kutse kaebuse ja intervjuu / võrgustike loomise oskusi.

Programmi eesmärkide ja sihtide

Industrial insenerid on koolitatud tootlikkuse ja kvaliteedi parandamisele spetsialistid. Nad töötavad inimesed ning seadmete ja veedavad suurema osa oma ajast töökeskkond arendada teaduslikku lähenemist probleemidele.... [-]

Albaania Tirana
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles