Filter
Teadusmagistrikraadid
Hispaania Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Tehnoloogiauuringud Hispaanias - Tehnoloogiauuringud programmid Hispaanias Tehnoloogiauuringud

Master programmid annab sama pealkirja kraadi - Master. Magistriõpingutele nagu Masters of Science on lühendatud MSc. Master of Science in Management programm või Master of Science of Management haridus on kraadiõppe programmide ühise juhtimise alla. See tähendab, et õpilased saavad akadeemilise hariduse koos põhjaliku arutelu ja abstraktsioon. Masters tavaliselt saab liigitada Master of Science (MSc) või populaarne Master of Arts (MA). Master of Science (MSc) tavaliselt on antud edukalt saavutada kraadiõppe programmide teaduse või tehnika koondumispunktiks.

Inimeste poolt valmistatud asju nagu tööriistu, rajatisi ning masinaid täiendatakse suuresti tänu insenerivaldkonna spetsialistidele. Need inimesed ühendavad loovuse matemaatikaga ning globaalsete teadmisega, mille tulemuseks on innovatsioonid.  

Hispaania (Spanish: España) on mitmekesine riik jagada Pürenee poolsaare Portugal juures Lääne lõpus Vahemerele. Hispaania peetakse eksootiline riik Euroopas tänu oma sõbralik elanikud ja pingevaba eluviisi. Tavaline kestus Ülikooli kursused Hispaanias on 4 aastat, välja arvatud meditsiin ja topelt kraadi, mis on 6. Madrid ja Barcelona on tuntud linnades üle maailma oma köök, vilgas ööelu ja maailmakuulus folkloor ja pidulikud.

Tehnoloogiauuringud Hispaanias - Võtke MSc Hispaanias. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Tehnoloogiauuringud, Hispaania

ICAI School of Engineering

Arukate võrkude magistrikraad (MSG) on magistrikraad 90-ECTS ainepunktiga, mida õpetab Strathclyde Ülikool ja ICAI School of Engineering , tihedas koostöös Iberdrola' ... [+]

Arukate võrkude magistrikraad (MSG) on magistrikraad 90-ECTS ainepunktiga, mida õpetab Strathclyde Ülikool ja ICAI School of Engineering , tihedas koostöös Iberdrola'ga. Programmi põhieesmärk on reageerida inseneride kasvavale nõudlusele, mis on vajalik elektrivõrgu digiteerimise jätkamiseks. See magistrikraadi programm annab õpilastele üksikasjaliku arusaamise võrgu toimimisest ja planeerimisest selle uue paradigma all koos uute ärivõimaluste ja mudelitega, mis tekivad selles pidevalt muutuvas valdkonnas.

Kursuste programm on välja töötatud tihedas koostöös Iberdrola programmiga. See liit tagab nii praktilise komponendi tänu tööstuse osalemisele kui ka kursuste akadeemilisele sujuvusele, mis tuleneb kahe rahvusvaheliselt tunnustatud ülikooli kaasamisest. Programmi üks huvitavamaid funktsioone on pakutav intensiivne rahvusvaheline kogemus. Õpilased mitte ainult veedavad ühe semestri nii Hispaanias kui ka Šotimaal, aga ka korraldavad selle magistrikraadi raames pakutavaid praktikakohti Iberdrola mis tahes rahvusvahelises kontoris Hispaanias, Šotimaal, USAs ja Brasiilias.... [-]

Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Advanced Materials Science and Engineering

Viimase viie aasta jooksul on AMASE magistriõpp edukalt ellu viidud Erasmus Munduse programmi rahastamisega. ... [+]

Iseloomustus:

Maria Kolumbiast õppis AMASE 2015-2017. Ta oli Hispaanias ja Prantsusmaal. Ta ütleb: Nüüd ma olen doktorant Amsterdami ülikoolis. See töö võimaldab mul tugevdada oma teadmisi kui tööstuslikku keskendumist ja see on minu arvates väga väärtuslik. Rahvusvahelised kogemused, mida ma sain AMASE olid väga kasulikud, et aidata neil uuele riigile kohaneda.

Kanadast Mike õppis Prantsusmaalt ja Saksamaalt 2013.-2015. Aastal. Ta ütleb: kui teil on tahe ja soovite seda ära kasutada, pakub AMASE teile võimalust tõsiselt välja tõrjuda ja areneda ennast palju rohkem kui akadeemikud. Ma tunnistasin seda võimalust ja võttis selle täielikult vastu.... [-]

Hispaania Barcelona
Oktoober 2019
Inglise,Saksa,Prantsuse,Hispaania
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles