Filter
Teadusmagistrikraadid
Kanada Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Tehnoloogiauuringud Kanadas - Tehnoloogiauuringud programmid Kanadas Tehnoloogiauuringud

Hariduselt tähistab Master of Science. See on kraadiõppe haridus kapten 's kraadi andnud ülikooli paljudes riikides. Aste on tavaliselt uuritud teadused ja vahetevahel sotsiaalteadused.

Inimeste poolt valmistatud asju nagu tööriistu, rajatisi ning masinaid täiendatakse suuresti tänu insenerivaldkonna spetsialistidele. Need inimesed ühendavad loovuse matemaatikaga ning globaalsete teadmisega, mille tulemuseks on innovatsioonid.  

Kanada on Põhja-Ameerika riik, mis koosneb kümne maakonna ja kolme territooriumi. Asub põhjaosas kontinendil see ulatub Atlandi ookeanist kuni Vaikse ookeani ja põhja arvesse Põhja-Jäämeres.

Tehnoloogiauuringud Kanadas - Võtke MSc Kanadas. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

3 Tulemused Tehnoloogiauuringud, Kanada

University of Calgary

Võttes oma valiku paljude põnevate õppevaldkondade hulgast, teeb tsiviilehituse (magistritöö) üliõpilastele atraktiivseks. Nad võivad spetsialiseeruda ühele mitmest alamd ... [+]

Programmi ülevaade

Võttes oma valiku paljude põnevate õppevaldkondade hulgast, teeb tsiviilehituse (magistritöö) üliõpilastele atraktiivseks. Nad võivad spetsialiseeruda ühele mitmest alamdistsipliinist, sealhulgas biomehaanika, bituumenmaterjalid, geotehnoloogia, materjalitehnoloogia, struktuurid ja tahke mehaanika, transporditehnoloogia, veevarud, energeetika ja keskkond (interdistsiplinaarne) ja keskkonnatehnika (interdistsiplinaarne). Pärast põhjalikku ja originaalset uurimisprojekti, mis on seotud nende valitud alldistsipliiniga, saavad õpilased kirjutada vastava väitekirja, mis võimaldab neil omandada põhjalikke teadmisi ja kogemusi.

SpetsialistidAvalanche mehaanika (pole saadaval)BiomehaanikaBituumenmaterjalidGeotehniline insenerMaterjalide ehitusStruktuuridTransport EngineeringVeevarudKeskkonnatehnika (interdistsiplinaarne)Energia ja keskkond (interdistsiplinaarne)Projekti juhtTulemused ja järgmised sammud... [-]
Kanada Calgary
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of British Columbia - Faculty of Applied Science

Osakonna materjaliuuringutes on rõhutatud uute protsesside ja protsesside väljatöötamist peamiselt uudsete materjalide jaoks transpordisektoris ja meditsiiniliste rakendu ... [+]

Osakonna materjaliuuringutes on rõhutatud uute protsesside ja protsesside väljatöötamist peamiselt uudsete materjalide jaoks transpordisektoris ja meditsiiniliste rakenduste jaoks mõeldud biomaterjalide jaoks ning eesmärk on pakkuda ühiskondliku suurusega materiaalsete protsesside lahendusi, sealhulgas kergete materjalide, puhtamaid ja keskkonnasäästlikumaid metallurgilisi protsesse, insenergielemente asendada või parandada vigastatud korpuse osi. Osakond toetab tugevat suhtlust tööstusega oma tööstusuuringute õppetoolide kaudu. Tööstuslikult orienteeritud uuringud on kombineeritud põhiuuringutega, et arendada mikrostruktuuri mehhanisme ja sellest tulenevaid omadusi.

... [-]
Kanada Vancouver
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of British Columbia - Faculty of Applied Science

Keemiline ja keemiline ... [+]

Keemiline ja keemiline

Keemia- ja bioloogiatehnoloogia osakond loodi 1999. aastal UBC ja peegeldab kasvavat vajadust inseneride järele biotehnoloogia, biomeditsiini ja bio-ressursside inseneride valdkonnas. Keemia- ja bioloogiatehnoloogia osakonnas on praegu 24 täiskohaga õppejõud koos 17-liikmelise abipersonaliga.

Oleme loonud maailmatasemel reputatsiooni mitmes keemiatehnoloogia valdkonnas, sealhulgas vedelate tahkete ainete kontakteerumine, tselluloosi ja paberi tootmine, soojusvaheti lekkimine ja hiljuti biotehnoloogia.

Osakond tegeleb aktiivselt rakendusuuringutega, CHBE teaduskonna juhitud teadustöö pakub uuenduslikke ja jätkusuutlikke lahendusi tööstuse ja ühiskonna kohalike ja ülemaailmsete probleemide kiireks lahendamiseks.... [-]

Kanada Vancouver
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles