Filter
Teadusmagistrikraadid
Katar Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Tehnoloogiauuringud Katars - Tehnoloogiauuringud programmid Katars Tehnoloogiauuringud

MSc, ehk teadusmagistri kraad, on üks kahest kõige populaarsemast bakalaureusekraadist. Rahvusvaheliselt tunnustatud MSc kraad omistatakse tavaliselt peale nelja aastat põhjalikku õppetööd, tavaliselt reaalteadustega seotud aladel.

Laias laastus on inseneriteaduse valdkonnas ühendatud empiirilised tõendid, matemaatika ning teadmised globaalsete süsteemide kohta. Neid kasutatakse et luua ja hooldada kõike alates rajatistest kuni kogu protsessi eraldi detailideni. Kuid on olemas ka mitmeid spetsiifilisi erialasid.  

On palju põhjusi, et oleks näha, õpid või külastage Lääne-Aasia riik, Katar. Alates soe kliima sporditegevus, inimesed tulevad nautida head ajad Aasias samas riigis. Kolmanda taseme haridus peetakse kvaliteetne. Katar pakub arvukalt õppekavade järgida sealhulgas Ameerika, inglise, prantsuse ja hispaania keeles. Sissepääs akadeemilise valik ja on avatud kõigile kodakondsus üliõpilane.

Tehnoloogiauuringud Katars - Võtke MSc Katars. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Tehnoloogiauuringud, Katar

Hamad bin Khalifa University

Andmeteaduse ja -tehnoloogia magistriprogramm on mõeldud neile, kes soovivad jätkata karjääri andmeanalüütika valdkonnas, kus tõhusalt saadud väärtuslikke teadmisi ja asj ... [+]

Andmeteadus ja -tehnoloogia on kujunemisjärgus valdkond, mis tegeleb kasvava vajadusega kasutada suurt hulka struktureerimata andmeid, mida ettevõtted, kasutajad ja seadmed pidevalt genereerivad ning millest saadakse olulisi teadmisi ja arusaamu sellest. Andmeteaduse ja -tehnoloogia magistriprogramm on mõeldud neile, kes soovivad jätkata karjääri andmeanalüütika valdkonnas, kus tõhusalt saadud väärtuslikke teadmisi ja asjakohast teavet töötlemata andmetel omandab olulisi teadmisi, oskusi ja analüütilist mõtlemist.

HBKU magistriõppe programmi andmeteaduse ja inseneri eesmärk on anda õpilastele tugeva aluse andmetöötlus, suur andmeteadus ja andmete analüüs. Programm ühendab HBKU ja selle uurimisinstituutide teadmisi, teadmisi ja hariduslikke varasid andmete kogumisel, haldamisel ja analüüsimisel ning skaalautuvatel andmepõhistes teadmiste avastamises ning nende meetodite taga olevatest põhimõtetest. Programmi eesmärk on varustada õpilasi kaasaegsete meetodite ja teooriaga, mis on seotud järgmise põlvkonna Big Data tehnoloogiaga. Programm pakub õpilastele võimaluse kas lõpetada uurimistöö või töötada tööstusprojektiga. ... [-]

Katar Doha
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Texas A&M University at Qatar

Tere tulemast Texas A keemiatehnoloogia programmi ... [+]

UmbesTere tulemast Texase A keemiatehnoloogia programmiLisateabe saamiseks pöörduge Texas AKraadi nõudedTexas A poolt välja toodud üldised nõudedKaks kraadi kraadi, mida haldab Texase A keemiatehnoloogia programmKõigil allpool loetletud õppetööplaanidel peavad üliõpilased näitama minimaalset stipendiumiprogrammi, mis jääb magistriprogrammi. Seega on üliõpilane, kes jääb allapoole 3,0 GPR-i, ühe akadeemilise semestri, et tuua oma GPR üle selle väärtuse. Selle tegemata jätmine toob kaasa kõrghariduse programmi vallandamise. Samamoodi võib hinne alla C igal kursusel viia vallandamine kraadiõppe programmi.Keemiatehnoloogia magistriprogrammidMagistrikraad (MS) kraadMaster of Science vajab vähemalt 32 semestrit krediidi tundi kinnitatud kursused ja teadustöö. Vähemalt 25 krediidi tundi peab olema formaalne kursuste töö. Lisaks peab üliõpilane katma kaks krediidi tundi CHEN 681 (seminar), et vastata osakondade nõuetele. Ülejäänud krediit on mõeldud teadustööks.Master of Engineering (M.Eng) kraadMaster of Engineering kraad nõuab vähemalt 30 semester krediidi tundi heakskiidetud kursused ja ei nõua teadus krediidi tundi.Kuidas kandideerida... [-]
Katar Doha
September 2019
Inglise
Ülikool
Loe edasi eesti keeles