Filter
Teadusmagistrikraadid
Kreeka Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Tehnoloogiauuringud Kreekas - Tehnoloogiauuringud programmid Kreekas Tehnoloogiauuringud

Master of Science või MSc on kraadiõppe kraadi tavaliselt valdkondades Teaduste ja sotsiaalteadused. MSc võib muidugi põhinev, teaduspõhise, või nende kahe segust.

Laias laastus on inseneriteaduse valdkonnas ühendatud empiirilised tõendid, matemaatika ning teadmised globaalsete süsteemide kohta. Neid kasutatakse et luua ja hooldada kõike alates rajatistest kuni kogu protsessi eraldi detailideni. Kuid on olemas ka mitmeid spetsiifilisi erialasid.  

Kreeka, ametlikult Kreeka Vabariigi, või Hellas nagu nimetatakse muinasajast, on riik Kagu-Euroopas. Vastavalt 2011 aasta rahvaloenduse Kreeka 's elanikkonnast on umbes 11 miljonit eurot.

Tehnoloogiauuringud Kreekas - Võtke MSc Kreekas. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Tehnoloogiauuringud, Kreeka

Mediterranean College, Athens

Magistrikraadi tsiviilehituse ja ehituse ainulaadne ja eriti kaasaegne õppemetoodika, mis hõlmab teadmisi kõigist ehitusinseneri kutsevaldkondadest ja sisaldab mooduleid, ... [+]

Kursuse eesmärk on konsulteerida juhtivate ettevõtetega , et tegeleda kohaliku ja rahvusvahelise tööstuse vajadustega.Sisaldab eriti uuenduslikke ja eristatavaid mooduleid kõigist ehitusinseneride (ehitus- , hüdraulika-, infrastruktuuri-, ehitusjuhtimise ) valdkondadest.Akadeemiline personal on aktiivsed spetsialistid ja teadlased , kes annavad üliõpilastele kurssi oma valdkonnas kaasaegsete arengutega.Õpilased seovad akadeemilisi teadmisi tõeliste tööstuslike rakendustega, osaledes nende uuringute käigus ehitusprojektidega .Õpilased toodavad individuaalseid uuringuid, mis võivad viia rahvusvaheliste konverentside ja ajakirjade väljaannetesse.

Magistrikraadi tsiviilehituse ja ehituse ainulaadne ja eriti kaasaegne õppemetoodika, mis hõlmab teadmisi kõigist ehitusinseneri kutsevaldkondadest ja sisaldab mooduleid, mis õpetavad uusimaid tööstuse arenguid ja nende rakendamist tõelistele ehitusprobleemidele. Selle eesmärgiks on õpetada õpilastele vajalikke tehnilisi oskusi ja teoreetilisi taustaid uute keerukate infrastruktuuride projekteerimiseks ja ehitamiseks või olemasolevate konstruktsioonide tugevdamiseks.... [-]

Kreeka Athens
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Mediterranean College, Athens

MSc mehaanika ja disain on ainulaadne ja eriti kaasaegne õppemetoodika, mis hõlmab teadmisi kõigist Mehhiko inseneri erialadega seotud valdkondadest ning sisaldab moodule ... [+]

Kursuse eesmärk on konsulteerida juhtivate ettevõtetega, et tegeleda kohaliku ja rahvusvahelise tööstuse vajadustega.Sisaldab eriti uuenduslikke ja selgeid mooduleid kõigist Mehhaanikainstituudi (ehitus, energeetika, tootmise juhtimine) valdkondadest.Akadeemiline personal on aktiivsed spetsialistid ja teadlased, kes annavad üliõpilastele kurssi oma valdkonnas kaasaegsete arengutega.Õpilased seovad akadeemilisi teadmisi tõeliste tööstuslike rakendustega, osaledes nende õpingutega elavate projektidega.Õpilased toodavad individuaalseid uuringuid, mis võivad viia rahvusvaheliste konverentside ja ajakirjade väljaannetesse.

MSc mehaanika ja disain on ainulaadne ja eriti kaasaegne õppemetoodika, mis hõlmab teadmisi kõigist Mehhiko inseneri erialadega seotud valdkondadest ning sisaldab mooduleid, mis õpetavad uusimaid tööstuse arenguid ja nende rakendamist tõeliste tehniliste probleemide lahendamisel. Selle eesmärk on õpetada õpilastele vajalikke tehnilisi oskusi ja teoreetilisi taustaid ehitus- või energeetikatehnoloogia projektide arendamiseks.... [-]

Kreeka Athens
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles