Filter
Teadusmagistrikraadid
Portugal Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Tehnoloogiauuringud Portugals - Tehnoloogiauuringud programmid Portugals Tehnoloogiauuringud

Master programmid annab sama pealkirja kraadi - Master. Magistriõpingutele nagu Masters of Science on lühendatud MSc. Master of Science in Management programm või Master of Science of Management haridus on kraadiõppe programmide ühise juhtimise alla. See tähendab, et õpilased saavad akadeemilise hariduse koos põhjaliku arutelu ja abstraktsioon. Masters tavaliselt saab liigitada Master of Science (MSc) või populaarne Master of Arts (MA). Master of Science (MSc) tavaliselt on antud edukalt saavutada kraadiõppe programmide teaduse või tehnika koondumispunktiks.

Inseneriteadus on masinate, struktuuride, tööriistade ning muude igapäevaselt kasutusolevate asjade disainimise, leiutamise ehitamise ja hooldamise kunst. Tööd tehakse kombineerides empiirilisi teadmisi, matemaatikat ning globaalset teadlikkust.  

Portugal on üks kõige soojem Euroopa riikides. Ülikooli programmid on väga taskukohane. Tegelikult Portugal on üks madalamaid elamiskulud üliõpilastele. Nautige suur randu Algarve või vana tiivad ajalugu pealinna Lissaboni.

Tehnoloogiauuringud Portugals - Võtke MSc Portugals. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Tehnoloogiauuringud, Portugal

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
University of Algarve

Tsiviilehituse magistrantuuri eesmärk on anda erialane spetsialiseerumine, arendades mõlema asutuse pakutavate tsiviilehituse 1. tsükli omanike tehnilisi ja teaduslikke v ... [+]

Ülevaade

Tsiviilehituse magistrantuuri eesmärk on anda erialane spetsialiseerumine, arendades mõlema asutuse pakutavate tsiviilehituse 1. tsükli omanike tehnilisi ja teaduslikke võimalusi. Käesolev 2. tsükli ettepanek vastab nii üliõpilaste vajadustele, kes soovivad jätkata 1. tsükli õpinguid elukohale / tööle asuvas läheduses asuvas läheduses kui ka ettevõtetele (ettevõtetele ja piirkondlikule majandustegevusele), kes soovivad nende spetsialistide parem kvalifikatsioon. Selle 2. tsükli (konstruktsioonid ja ehitus) spetsialiseerumisvaldkonnad ning tundide tunnid (järeltöö režiim) peavad olema kooskõlas piirkonnas registreeritud vajaduste ja ootustega.

Kursuse struktuurÕppekava üksus ... [-]
Portugal Faro
Oktoober 2019
Portuguese (Portugal)
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles