Filter
Teadusmagistrikraadid
Prantsusmaa Bordeaux Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Tehnoloogiauuringud Bordeaux - Tehnoloogiauuringud programmide Bordeaux Tehnoloogiauuringud, Bordeaux

Master of Science, või magistrikraad Teadus on akadeemilise kraadi ülikoolides paljudes riikides. Magistrikraad on populaarne valik pärast lõpetamist bakalaureusekraadi.

Inseneriteadus on masinate, struktuuride, tööriistade ning muude igapäevaselt kasutusolevate asjade disainimise, leiutamise ehitamise ja hooldamise kunst. Tööd tehakse kombineerides empiirilisi teadmisi, matemaatikat ning globaalset teadlikkust.  

Prantsusmaa pakub suurepärase kõrgharidussüsteemi mitte ainult oma kodanike, vaid ka välismaalased. Riik 's dünaamiline kultuuri meelitab välisüliõpilaste ja kes on huvitatud jälitavad rahvusvahelise kursused. Prantsusmaa on traditsioon teadusliku ja tehnoloogilise innovatsiooni. See tagab, et teadlased täielikult kasutada oma loovust.

Olles pealinna Prantsusmaa, Bordeaux linn on koduks üle 200.000 elanikke. See on koduks suurte veinitööstus ja vein mess maailmas. Bordeaux on koduks ka Bordeaux 'ülikoolis.

Tehnoloogiauuringud Bordeaux - Võtke MSc Bordeauxs. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Tehnoloogiauuringud, Bordeaux

University of Bordeaux

See rahvusvaheline magistriprogramm keskendub teadmistele ja innovatsioonile kergete teaduste ja tehnoloogiate valdkonnas, pakkudes multidistsiplinaarse keskkonna kõrgtas ... [+]

See rahvusvaheline magistriprogramm keskendub teadmistele ja innovatsioonile kergete teaduste ja tehnoloogiate valdkonnas, pakkudes multidistsiplinaarse keskkonna kõrgtasemel teadustööks ja hariduseks.

Programmi infolehtAkadeemiline koostöö: Magistrit juhib Institut d'Optique Graduate School (IOGS). Tugev partnerlus on olemas:Kanada: Université LavalSaksamaa: Abbe fotonika kool (FSU Jena)Lõuna-Korea: Yonsei ülikoolBrasiilia: São Paulo riiklik ülikool (UNESP)Vastuvõtutingimused: kandidaadid peavad omama bakalaureusekraadi füüsika, keemia, bioloogia või samaväärne.Programmi kestus: 2 aastat (120 ECTS)Keele nõuded: Programmi õpetatakse täielikult inglise keeles, B2 tasemel (miinimum) on vaja.Tase:Magistrikraad.Kahepoolne magistriõpe INRSiga, Kanada.Tasud ja stipendiumid:Ülikooli registreerimistasud (stipendiumi üliõpilased on vabastatud): 200 - 400 €.Kahe magistrikraadi puhul kehtivad erimaksud.Stipendiumid saadaval:UBx Gard's in Light SIdEx LAPHIA.Eiffeli toetused rahvusvahelistele üliõpilastele (üks aasta).Mobiilsuslaenud (partnerasutused, Erasmus, kohalikud omavalitsused, IdEx Bordeaux).Programmi ülevaade... [-]
Prantsusmaa Bordeaux Pessac Talence
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
EIT RawMaterials Academy - AMIS

Kuna globaalsed ja ELi elanikud suurenevad koos heaolu ja heaoluga, kasvab ka tarbimine elaniku kohta. Eelkõige ELis on tarbimine tootlikkust ületanud, seda eriti keeruli ... [+]

EIT märgis määrati 2016. aastal

Väljakutse

Kuna globaalsed ja ELi elanikud suurenevad koos heaolu ja heaoluga, kasvab ka tarbimine elaniku kohta. Eelkõige ELis on tarbimine tootlikkust ületanud, seda eriti keerulisemate, ressursimahukamate tehnoloogiate ja toodete puhul, mis on muutunud igapäevaseks eluks. Selle tulemusena suureneb jätkuvalt ringlussevõtu ja ümara majanduse tähtsus, et mitmekesistada tarneallikaid ja rahuldada meie vajadused.

AMIS on kõrgtehnoloogiliste uuenduste ja jätkusuutlikkuse materjalide magistriprogramm. Programmi peaeesmärk on anda õpilastele arusaama kogu toorainete väärtusahelast ning innovatsiooni ja ettevõtluse mõtteviisist, keskendudes jätkusuutlikkusele. AMIS tegeleb selle väljakutsega, keskendudes kolmele teemale - kõik need on EIT RawMaterialsi kesksed teemad:... [-]

Prantsusmaa Bordeaux Grenoble Metz
Võta kooliga ühendust
Inglise
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles