Filter
Teadusmagistrikraadid
Prantsusmaa Pessac Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Tehnoloogiauuringud Pessac - Tehnoloogiauuringud programmide Pessac Tehnoloogiauuringud, Pessac

Master of Science või MSc on kraadiõppe kraadi tavaliselt valdkondades Teaduste ja sotsiaalteadused. MSc võib muidugi põhinev, teaduspõhise, või nende kahe segust.

Inseneriteaduste valdkonnas kasutatakse matemaatikat, reaalteadusi ja loomingulisust ning tulemuseks on leiutised, mis parandavad väga erinevate inimeste ning spetsialistide igapäevaelu kvaliteeti.

Prantsusmaa pakub suurepärase kõrgharidussüsteemi mitte ainult oma kodanike, vaid ka välismaalased. Riik 's dünaamiline kultuuri meelitab välisüliõpilaste ja kes on huvitatud jälitavad rahvusvahelise kursused. Prantsusmaa on traditsioon teadusliku ja tehnoloogilise innovatsiooni. See tagab, et teadlased täielikult kasutada oma loovust.

Tehnoloogiauuringud Pessac - Võtke MSc Pessacs. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Tehnoloogiauuringud, Pessac

University of Bordeaux

See rahvusvaheline magistriprogramm keskendub teadmistele ja innovatsioonile kergete teaduste ja tehnoloogiate valdkonnas, pakkudes multidistsiplinaarse keskkonna kõrgtas ... [+]

See rahvusvaheline magistriprogramm keskendub teadmistele ja innovatsioonile kergete teaduste ja tehnoloogiate valdkonnas, pakkudes multidistsiplinaarse keskkonna kõrgtasemel teadustööks ja hariduseks.

Programmi infolehtAkadeemiline koostöö: Magistrit juhib Institut d'Optique Graduate School (IOGS). Tugev partnerlus on olemas:Kanada: Université LavalSaksamaa: Abbe fotonika kool (FSU Jena)Lõuna-Korea: Yonsei ülikoolBrasiilia: São Paulo riiklik ülikool (UNESP)Vastuvõtutingimused: kandidaadid peavad omama bakalaureusekraadi füüsika, keemia, bioloogia või samaväärne.Programmi kestus: 2 aastat (120 ECTS)Keele nõuded: Programmi õpetatakse täielikult inglise keeles, B2 tasemel (miinimum) on vaja.Tase:Magistrikraad.Kahepoolne magistriõpe INRSiga, Kanada.Tasud ja stipendiumid:Ülikooli registreerimistasud (stipendiumi üliõpilased on vabastatud): 200 - 400 €.Kahe magistrikraadi puhul kehtivad erimaksud.Stipendiumid saadaval:UBx Gard's in Light SIdEx LAPHIA.Eiffeli toetused rahvusvahelistele üliõpilastele (üks aasta).Mobiilsuslaenud (partnerasutused, Erasmus, kohalikud omavalitsused, IdEx Bordeaux).Programmi ülevaade... [-]
Prantsusmaa Bordeaux Pessac Talence
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles