Filter
Teadusmagistrikraadid
Singapur Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Tehnoloogia Singapurs - Tehnoloogia programmid Singapurs Tehnoloogia

MSc, ehk teadusmagistri kraad, on üks kahest kõige populaarsemast bakalaureusekraadist. Rahvusvaheliselt tunnustatud MSc kraad omistatakse tavaliselt peale nelja aastat põhjalikku õppetööd, tavaliselt reaalteadustega seotud aladel.

Tehnoloogiaprogramm võib avaldada sõltuvust masinatest, elektriseadmetest ja arvutitarkvarast ning aidata lahendada inimeste probleeme. Selline uurimus võib pakkuda erinevate tehnoloogiate alustalasid, tuginedes tehnoloogilistele edusammudele, ning tutvustades õpilastele valdkonna uusi arenguid.

Singapore (新加坡) on linn-riik Kagu-Aasias. Asutatud on British kauplemise koloonia 1819, kuna iseseisvus on saanud üks maailma 's kõige vaesemad riigid ja uhke maailma ' s kõige aktiivsem port. Singapur on kuus riigi ülikoolid ja üldiselt hästi lugeda ja meelitab vahetada üliõpilasi üle kogu maailma.

Tehnoloogia Singapurs - Võtke MSc Singapurs. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Tehnoloogia, Singapur

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Technische Universität München Asia (TUM Asia)

Tunnustanud Technische Universität München (TUM) ja Nanyang Technological University (NTU), integreeritud disaini magistrikraad annab õpilastele hariduse, mis valmistab n ... [+]

Integreeritud ringkonnakujunduse magistri ühine TUM-NTU magistriõpe on koolitanud rohkem kui kaheksa inseneride ja teadlaste kohorte, kuna see algas 2005. aastal. See varustab õpilasi akadeemilise oskuse ja praktiliste teadmistega, mis on vajalikud integreeritud või integreeritud elektrooniliste toodete projekteerimine, arendamine ja tootmine.

ÜHISED AJAKAVA

Teostanud Technische Universität München (Saksamaa) ja Nanyang Technological University (Singapur). TUUM-NTU integreeritud magistriprogrammi integreeritud disaini kraad tagab, et õpilased on valmis oma ideid muutma uuenduslikeks lahendusteks

2 AASTAT TÄPPISPROGRAMM

Kaks aastat täiskoormusega teadus- ja rakendustepõhist programmi, mis hõlmab praktikakogemust ja magistritööd.... [-]

Singapur Singapore
August 2019
Inglise
Päevane õpe
24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles