Filter
Teadusmagistrikraadid
Singapur Singapore Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Tehnoloogia Singapore - Tehnoloogia programmide Singapore Tehnoloogia, Singapore

MSc, ehk teadusmagister, on akadeemiline saavutus, mis omistatakse neile, kes läbivad edukalt ettenähtud kursused reaalteadustega seotud erialal. MSc kraad suurendab tihtipeale karjääri- ning teenimisvõimalusi.

Inimesed, kes soovivad süvendada oma teadmisi arvuti süsteemide või elektriseadmete töökohal kohaldamise võib soovida jätkata tehnoloogia programmi. Need õpilased võivad sageli valida tööstusharu spetsiifilise niši ja arendada oskusi projekteerimise, ehitamise või remondi tehniliste või digitaalsete seadmetega.

Singapore (新加坡) on linn-riik Kagu-Aasias. Asutatud on British kauplemise koloonia 1819, kuna iseseisvus on saanud üks maailma 's kõige vaesemad riigid ja uhke maailma ' s kõige aktiivsem port. Singapur on kuus riigi ülikoolid ja üldiselt hästi lugeda ja meelitab vahetada üliõpilasi üle kogu maailma.

Tehnoloogia Singapore - Võtke MSc Singapores. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Tehnoloogia, Singapore

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Technische Universität München Asia (TUM Asia)

Tunnustanud Technische Universität München (TUM) ja Nanyang Technological University (NTU), integreeritud disaini magistrikraad annab õpilastele hariduse, mis valmistab n ... [+]

Integreeritud ringkonnakujunduse magistri ühine TUM-NTU magistriõpe on koolitanud rohkem kui kaheksa inseneride ja teadlaste kohorte, kuna see algas 2005. aastal. See varustab õpilasi akadeemilise oskuse ja praktiliste teadmistega, mis on vajalikud integreeritud või integreeritud elektrooniliste toodete projekteerimine, arendamine ja tootmine.

ÜHISED AJAKAVA

Teostanud Technische Universität München (Saksamaa) ja Nanyang Technological University (Singapur). TUUM-NTU integreeritud magistriprogrammi integreeritud disaini kraad tagab, et õpilased on valmis oma ideid muutma uuenduslikeks lahendusteks

2 AASTAT TÄPPISPROGRAMM

Kaks aastat täiskoormusega teadus- ja rakendustepõhist programmi, mis hõlmab praktikakogemust ja magistritööd.... [-]

Singapur Singapore
August 2019
Inglise
Päevane õpe
24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles