Filter
Teadusmagistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Tervishoiu juhtimine programmid Otsi top Tervishoiu juhtimine programme siin! - Tervishoiu juhtimine

MSc, ehk teadusmagistri kraad, on üks kahest kõige populaarsemast bakalaureusekraadist. Rahvusvaheliselt tunnustatud MSc kraad omistatakse tavaliselt peale nelja aastat põhjalikku õppetööd, tavaliselt reaalteadustega seotud aladel.

MSc Programs: Otsing siin Tervishoiu juhtimine programmid. Saad kõik kooli ja MSc info directely, säästa aega ja kontakt MSc vastuvõtu 3 klikke siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

4 Tulemused Tervishoiu juhtimine

Rochester Institute of Technology (RIT)

MS kraad tervishoiu tõlgendamisel on mõeldud rahuldama riiklikult sertifitseeritud viipekeele tõlkide nõudlust, kes soovivad töötada tervishoiukeskkonnas. ... [+]

Ülevaade

Tervishoiu tõlgendamise magistrikraadi programm on mõeldud vastama riiklikul tasemel sertifitseeritud viipekeele tõlkidele, kes soovivad töötada tervishoiukeskkonnas erialal. Riiklik kurtide tehnikainstituut Ameerika viipekeele ja suulise tõlke haridusosakonda haldab programmi mõne RIT terviseteaduste ja -tehnoloogia kolledži poolt tehtud tööga. See ainulaadne programm:

Vastab kasvavale nõudlusele spetsialiseerunud viipekeelte tervishoiutõlkide järele, sest rohkem kurtid ja kuulmispuudega spetsialistid sisenevad arsti / tervishoiu valdkonda.Suurendab patsientide tervishoiuasutustes töötavate spetsialiseeritud viipekeele tõlkide arvu.Valmistab tõlkeid tööle juhtrollis tervishoiu tõlgendamise valdkonnas.... [-]
Ameerika Ühendriigid Rochester
August 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Swansea University

Kui töötate praegu tervisega seotud juhtimisrollis ja soovite oma kogemustele tugineda või soovite oma karjääri selles valdkonnas arendada, annab meie tervishoiu juhtimis ... [+]

Kursuse ülevaade

Kui töötate praegu tervisega seotud juhtimisrollis ja soovite oma kogemustele tugineda või soovite oma karjääri selles valdkonnas arendada, annab meie tervishoiu juhtimise magistrikraad teile täiusliku aluse.

Saate teada, kuidas kavandada ja pakkuda teenuse täiustusi, juhtida muudatusi, teha koostööd teistega organisatsiooni eesmärkide saavutamiseks, efektiivseks suhtlemiseks ja ressursside parimaks kasutamiseks.

Kogu õpingute vältel saate juhtimisvahendeid, mida saab rakendada väga erinevates tervishoiuvaldkonnas ja sellega seotud juhtimisrollides.

Miks tervishoiu juhtimine Swanseas?

See kursus meelitab üliõpilasi väga erinevatest rahvustest, pakkudes suurepäraseid võimalusi jagada teadmisi ainulaadsetest väljakutsetest, millega seisavad silmitsi eri riikides töötavad tervishoiujuhid.... [-]

Suurbritannia Swansea
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

Juhtidele ja juhtidele teenustele suunatud Industries või teenuse funktsioone äri. ... [+]

Teenus on keskmes uus äritegevuse paradigma, mis eeldab koostööd väärtuse loomise üle võrgu tarnijatele. Paljud ettevõtted on sunnitud leiutada ise astuda vastu globaalsetele väljakutsetele nagu nad muuta oma ärimudelit ärilistel ära. See üleminek nõuab tugevat juhtimist, mis ühendab mitme valdkonna eriteadmistega.

See MSc Kursus sobib sulle, kui sa tahad töötada juhina või juhi teenus funktsioone tööstusharudes. Õpid süsteeme ja tehnikaid haldamise teenus toimib ja uute väärtuse äri üle tarnijad tööstus ja tööstus protsessides.

Õpitulemused:

Läbi mõlema kombinatsioon praktika ja akadeemilise ranguse siis arendada oskusi ja teadmisi, et oleks võimalik:... [-]

Suurbritannia Coventry
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Johns Hopkins Carey Business School – Online and On-site

Magistrikraad tervishoiu juhtimises-veebis-kohapeal-mõlemad ... [+]

Käsitledes kõige keerukamaid tervishoiuküsimusi, arendab Johns Hopkins Carey Business Schooli tervishoiu juhtimise magistrikraad osalise tööajaga programmis juhte, kelle strateegilised otsused parandavad tänapäeva tervishoiusüsteemide olukorda.

Kasutades Johns Hopkinsi rahvusvaheliselt tunnustatud teadmisi tervishoiu ja meditsiini alal, laiendab tervishoiuhalduse MS teie oskuste kogumit ja teie vaatenurka. Saate enesekindluse ja teadmised, et teha teadlikke otsuseid tervishoiu juhtimise kõigi aspektide kohta, sealhulgas:

Kvaliteetse tervishoiuteenuse osutamineTööstuse konsolideerimineKulude suurenemineEbaproportsionaalne juurdepääsTervise infotehnoloogiaHuvide konfliktidVale stiimulidJärjest suurenev regulatsioon... [-]
Ameerika Ühendriigid Baltimore
August 2020
Inglise
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles