$close

Filtrid

Kuva tulemused

Toksikoloogia programmid Otsi top Toksikoloogia programme siin! - Toksikoloogia

Kui õppimine mürgised ained ja nende mõju inimestele ja keskkonnale meeldib sulle, siis sa võiksid olla huvitatud teenida Master of Science in Toxicology. Mis on hariduselt toksikoloogia? Et teenida see arenenud kraadi, õpilased töötavad mõista potentsiaalselt kahjulikke aineid ja nende mõju elusorganismidele ja keskkonnale. Kraad toksikoloogia hõlmab ka tööd paljudes teistes elu val… Loe edasi

Kui õppimine mürgised ained ja nende mõju inimestele ja keskkonnale meeldib sulle, siis sa võiksid olla huvitatud teenida Master of Science in Toxicology.

Mis on hariduselt toksikoloogia? Et teenida see arenenud kraadi, õpilased töötavad mõista potentsiaalselt kahjulikke aineid ja nende mõju elusorganismidele ja keskkonnale. Kraad toksikoloogia hõlmab ka tööd paljudes teistes elu valdkondadest nagu bioloogia, biokeemia ja patoloogia. Pärast ülikooli lõpetamist üliõpilasi on see programm on ka võimalik tõlgendada ja mõista praktilisi rakendusi toksikoloogia ja farmakoloogia.

Need, kes koolilõpetaja magistrikraadi toksikoloogia aitavad tagada keskkonnaohutuse ohutu kasutamise ja käsutamise potentsiaalselt mürgiseid kemikaale. Toksikolooge ka tööd mõista seost mürgiste ainete ja teiste organismide-töö, mis on kasulik kõigile elusolenditele ja keskkonnale.Teenivad oma kraadi aitab õpilastel parandada oma kirjutamise ja presentatsiooni oskuseid samuti oma võimeid analüüsida statistikat ja andmeid.

Teenimine oma MSc toksikoloogia võib võtta kuskil kahe kuni nelja aasta ja kulud võivad erineda koolist kooli. Kuigi õpilased võivad olla õigus saada rahalist abi, üksikisiku julgustatakse võtma ühendust oma potentsiaalsetele kooli otse saada rohkem infot õppemaksu kulud ja tasud.

Lõpetajad, kes on teeninud Master of Science in Toxicology on suur nõudlus, sest keemiatoodete kasutamisest on tõusuteel. Toksikolooge võib kasutada laborite uurimisele terviseriske keemiliste ühendite või õpetamise akadeemiliste institutsioonide nagu kolledžid ja ülikoolid. Üksikisikute magistrikraadi toksikoloogia tihti ka tööle ravimitootjad või valitsusvälised organisatsioonid.

Kemikaalide võib olla ohtlik ja läbimurdelise mõju elusorganismidele, mistõttu toksikolooge nii olulised. Paljud koolid pakuvad online programmid, muutes tegutsemiseks magistrikraadi toksikoloogia palju saavutatav. Kui see arenenud Õppekava sind huvitab, otsige oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
University of Koblenz-Landau
Landau, Saksamaa

Järjest rohkem kemikaale kasutavad tänapäeva ühiskonnas, mis on alsoreleased keskkonda. Ökotoksikoloogia on seotud nende võimalikku mõju ökosüsteemile.

Järjest rohkem kemikaale kasutavad tänapäeva ühiskonnas, mis on alsoreleased keskkonda. Ökotoksikoloogia on seotud nende võimalikku mõju ökosüsteemile. -
MSc
Täiskoormus
2 aastat
Inglise
okt 2023
15 juuli 2023
Ülikool
 
University of Bordeaux
Bordeaux, Prantsusmaa

See rahvusvaheline magistriõpe pakub uuenduslike praktiliste komponentidega koolitust ökotoksikoloogia, toksikoloogia ja keskkonnakeemia valdkonnas.

See rahvusvaheline magistriõpe pakub uuenduslike praktiliste komponentidega koolitust ökotoksikoloogia, toksikoloogia ja keskkonnakeemia valdkonnas. -
MSc
Täiskoormus
2 aastat
Inglise
sept 2023
Ülikool
 
University of Hradec Králové, Faculty of Science
Hradec Kralove, Tšehhi

Magistritöö käigus Bioorgaanilise keemia ja toksikoloogia saasteained on mõeldud üliõpilastele, kes on huvitatud laiemast uuringust bioloogiliselt aktiivsed keemilised ühendid ... +

Magistritöö käigus Bioorgaanilise keemia ja toksikoloogia saasteained on mõeldud üliõpilastele, kes on huvitatud laiemast uuringust bioloogiliselt aktiivsed keemilised ühendid. See uuring põhineb erialasid keemia ja toksikoloogia ja analüüs saasteained. -
MSc
Täiskoormus
Inglise
Ülikool