Filter
Teadusmagistrikraadid
Poola Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Tootearendus Poolas - Tootearendus programmid Poolas Tootearendus

MSc, ehk teadusmagister, on akadeemiline saavutus, mis omistatakse neile, kes läbivad edukalt ettenähtud kursused reaalteadustega seotud erialal. MSc kraad suurendab tihtipeale karjääri- ning teenimisvõimalusi.

Toote arendamise peamiseks komponendiks äri, kõik vaheseinad ettevõtte võib olla seotus uuendustegevuse kultuuri. See haridus võib hõlmata ressursside juhtimine, turundus uusi tooteid, müügiprognoosi areng uute toodete ja toote tulemuslikkuse mõõtmine.

Nagu paljud teised Euroopa Liidu riigid, Poola pakub odav või isegi tasuta õpetamine ELi üliõpilastele. Tuleviku üliõpilased peaksid pöörduda otse oma valitud Poola institutsioon. Varssavi ülikooli, näiteks maksude vahel 1300 £ ja 2500 £ aastas oma inglise keele kursused.

Tootearendus Poolas - Võtke MSc Poolas. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Tootearendus, Poola

Poznan University of Technology

Kursus on ette nähtud mehaanikainseneride jaoks, kes soovivad oma haridust laiendada tööstustoote haldamisega seotud küsimustes kogu oma olelustsükli jooksul, alates proj ... [+]

M.Sc. Ehituse ja transpordivahendite kasutamise spetsialiseerumine: tootearendus Kursus on mõeldud masinaehitusinseneridele, kes soovivad oma haridusteed laiendada tööstustoodete haldamisega seotud probleemidega kogu selle olelustsükli vältel, alates projekteerimisest kuni lõpetamiseni (hällist hauani). Kõigi toodete olemasolu keskkonna-, majandus- ja sotsiaalseid mõjusid tuleb arvestada tulevase jätkusuutliku majanduse jaoks sobivate toodete loomise võimalusega. Kõik, mis on maailmaturul saadaval, nii kaubad kui ka teenused, on samuti ülemaailmse konkurentsi objektiks. Seetõttu põhirõhk käigus on PUT turustamise lähenemine toote, mõistmine, et mitte ainult sätestatud tehnilistele nõuetele potentsiaalsed kliendid on allikas toodete turu staatus. Interdistsiplinaarne, mitmekülgne mõtlemine on eduka tootejuhi töös vajalik. Masinate ja transporditeaduskond pakub ainulaadset õppeprogrammi, mille eesmärk on harida insenere säästva majanduse vajadustele. Teaduskonnal on kuuekümne aastane õpetamiskogemus ning suur teaduslik potentsiaal kvalifitseeritud personali ja erandlike teadusuuringute vahendite abil. Lisades käimasoleva koostöö parimate Euroopa haridus- ja teadusasutustega... [-]

Poola Poznań
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles