Filter
Teadusmagistrikraadid
Rootsi Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Tootearendus Rootsis - Tootearendus programmid Rootsis Tootearendus

Master of Science (MSc): Need programmid on kraadiõppe inimestele, kes on hiljuti lõpetanud bakalaureuse õpinguid ja soovivad parandada oma teadmisi sügav ja teaduslik tase.

See võtab juhtimise ja teadmisi tootearenduse, et juhtida innovatsiooni. Haridus tootearendusse saab anda õpilastele teadmisi ja oskusi, et tunda organisatsioonilised takistused innovatsiooni, samuti võime jälgida disain ja turustamise erinevaid tooteid.

Rootsi, ametlikult Rootsi Kuningriigi, on Skandinaavia riik Põhja-Euroopas. Rootsi piirneb Norra ja Soome on ühendatud Taanile sild-tunnel üle Sundi. Rootsi on arenenud postindustriaalse ühiskonna arenenud heaoluriik. Elatustase ja eluiga on ühed maailma kõrgeimad.

Tootearendus Rootsis - Võtke MSc Rootsis. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Tootearendus, Rootsi

Jönköping University

See uus magistriõppe programm keskendub arukate tarkvaratoodete ja -teenuste arendamisele. Konkreetsemalt käsitletakse AI-i, masinloetust ja andmeteadusi üksikasjalikult. ... [+]

See uus magistriõppe programm keskendub arukate tarkvaratoodete ja -teenuste arendamisele. Konkreetsemalt käsitletakse AI-i, masinloetust ja andmeteadusi üksikasjalikult. Rakendused hõlmavad muu hulgas Interneti-asju, andmeanalüütikat ja arukaid linnu.

FaktidKrediidid: 120 ainepunkti ECTSTase: kaptenÕppetöö: täistööajagaÕppekoht: ülikoolilinnakKeel: inglise keelAlguskuupäev: sügis, 2019Nõuded: taotlejal peab olema vähemalt bakalaureusekraad (st ekvivalent 180 ECTS ainepunkti akrediteeritud ülikoolis) vähemalt 90 ainepunkti arvutitehnika, elektrotehnika (koos asjakohaste kursuste arvuti inseneri) või samaväärne. Bakalaureusekraad peaks sisaldama vähemalt 15 ainepunkti matemaatika. Nõutav inglise keele oskuse tõendamine.Kraad: magistrikraadi kraad (120 ainepunkti), mille peamine tootearendus, spetsialiseerumine AI Engineering.Õppemaks: esimese semestri õppemaks: 70000 SEK Õppemaks kokku: 280000 SEKMis on tehisintellekt?... [-]
Rootsi Jönköping
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles