Transpordilennundus programmid Otsi top Transpordilennundus programme siin! - Transpordilennundus

Teaduse valdkondades on järgmine samm pärast bakalaureusekraadi teenimist magistrikraad. See aste näitab teaduslikku meisterlikkust konkreetses valdkonnas ja pakub sageli karjäärivõimalusi neile, kes lõpetavad programmi. Mis on lennunduse magistrikraad? Selline programm rõhutab lennundusettevõtjate äri- ja kontseptuaalseid osi tööstuses juba tegutsevatel inimestel. See hõlmab teoori… Loe edasi

Teaduse valdkondades on järgmine samm pärast bakalaureusekraadi teenimist magistrikraad. See aste näitab teaduslikku meisterlikkust konkreetses valdkonnas ja pakub sageli karjäärivõimalusi neile, kes lõpetavad programmi.

Mis on lennunduse magistrikraad? Selline programm rõhutab lennundusettevõtjate äri- ja kontseptuaalseid osi tööstuses juba tegutsevatel inimestel. See hõlmab teooriat lennujaamade disaini, lennukipargi juhtimise ja lennureiside ohutuse kohta. Statistilisi meetodeid õpetatakse ja rakendatakse lennunduse hindamiseks praktikas. Ohutuse ja lasti käitlemisega seotud teaduslikult toetatud metoodika kasutamine parandab õpilase võimet liikuda juhtimispositsioonile lennundussektoris.

Lõpetades magistrikraadi transpordi lennunduses võib näidata pühendumist õpetada, kuidas tegutseda juhtrollis. Tehnilised otsuste tegemise ja probleemide lahendamise oskused võivad olla kasulikud ka väljaspool valdkonna valikuid.

Sõltuvalt programmi valikust võib lennunduse magistrikraad kulude osas varieeruda. Programmi tähtsus ja kättesaadavuse tegur väärtuses. Kulude ootusi saab võrrelda, vaadates ametlikke veebisaite või otse ühendust võtvate asutustega.

Transpordiagentuuri magistrikraad avab sageli lennunduses täiendavaid karjääri, kus on selliseid positsioone nagu transpordi juhendaja, töötaja juht või ettevõtja. Magistrikraad kvalifitseerib sageli inimesi silmapaistvatele juhtivatele ametikohtadele või saab nende enda ettevõtte loomise võimaluse. Neile, kes ei soovi olla lennundustööstuses juhtival kohal, on kas kaubanduslikult või sõjaväe katsetamine kvalifitseeritud üksikisikute jaoks.

Isegi kui ülikool näib liiga palju osaleda, on olemas alternatiive, näiteks veebiklassid, mida saab võrdselt kaaluda. Siduskomponentide kättesaadavus sõltub pakutavast ülikoolist. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
ENAC
Toulouse, Prantsusmaa

Õhutranspordi turg on märkimisväärselt kasvanud, hõlmates multidistsiplinaarseid piiranguid ja eesmärke saada keeruliseks süsteemideks - õhusõidukite projekteerimine, tootmine ... +

Õhutranspordi turg on märkimisväärselt kasvanud, hõlmates multidistsiplinaarseid piiranguid ja eesmärke saada keeruliseks süsteemideks - õhusõidukite projekteerimine, tootmine, lennuoperatsioonid, integreeritud lennuliikluse juhtimine, lennujaama käitamine jne. -
MSc
Päevane õpe
2 aastat
Inglise
Ülikool
 

NÄPUNÄIDE! Kui esindate kooli ja soovite oma programme meie loenditesse lisada, võtke meiega ühendust siin