Filter
Teadusmagistrikraadid
Suurbritannia Õppe tüüp: Kõik Tempo: Osakoormus

Osakoormus Turism ja majutuskorraldus Suurbritannias - Turism ja majutuskorraldus programmid Suurbritannias Turism ja majutuskorraldus

Master of Science (MSc): Need programmid on kraadiõppe inimestele, kes on hiljuti lõpetanud bakalaureuse õpinguid ja soovivad parandada oma teadmisi sügav ja teaduslik tase.

Turism ja hotellindus on valdkond, kus õpilased õpivad, kuidas aidata inimestel nautida puhkust ja sellega seotud tegevusi. Paljud, kes õpivad turismi ja hotellindus õppida, kuidas juhtida hotellid, teemapargid, restoranid ja kuurordid.

Suurbritannia Suurbritannia ja Põhja-Iiri Ühendkuningriigi, üldtuntud kui Suurbritannia ja Inglismaa, on suveräänne riik asub off looderannikul mandri-Euroopas.Kaks kõige kuulsam (ja vanim) ülikoolid Oxford ja Cambridge (sageli nimetatakse Oxbridge paljud britid) Inglismaa on ka mitmeid teisi maailmatasemel institutsioonide, sealhulgas mitu Londonis (eriti Imperial College, London School of Economics, University College London ja King 's College London, kõik on osa London University)

Osakoormus MSc Suurbritannias - Võtke Osakoormus MSc Suurbritannias. Kõik Osakoormus MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Turism ja majutuskorraldus, Suurbritannia

Bournemouth University

See kursus on mõeldud teile arenenud arusaama külalislahkuse ja turismitööstuse ning juhtimise perspektiivi, kuidas juhtida selliseid organisatsioone. ... [+]

See kursus on ümberõppekursus (see tähendab, et see on mõeldud üliõpilastele, kes pole eelnevalt seda teemat õppinud). See on ideaalne lõpetajatele, kes sooviksid muuta teemasid või karjäärisuundumusi.

See kursus on mõeldud teile arenenud arusaama külalislahkuse ja turismitööstuse ning juhtimise perspektiivi, kuidas juhtida selliseid organisatsioone. Pärast selle kursuse läbimist on teil võimalus osaleda tööstusharude analüütilistes, arendus- ja strateegilistes perspektiivides kui bakalaureuse tasemel ja saada ülevaade külalislahkuse ja turismi mõjutavate probleemide kohta.

Samuti annab see kursus teile võimaluse tuvastada ja kaasata selliseid valdkondi nagu tarbijate käitumine, turundus, rahvusvaheline personalijuhtimine, tulude haldamine ja rahvusvahelised turusuundumused. Teil on ka juurdepääs mitmesugustele täiendavatele õppekavade tegevustele ja kvalifikatsioonidele, näiteks meie külalisvaatamisprogramm, näiteks esindajad Hilton Internationalist, Shangri-la Hotelsist, Fairmont Hotelsist ja Le Manior aux Quat Saisonidest. Teil on võimalus osaleda meie iga-aastasel külalislahkuse üliõpilaskonverentsil ja viia läbi lisaväärtuste kursusi, nagu veini ja kangete alkohoolsete jookide auhind, reisid maailmareisi ja turismiturgudesse Londonisse ja HOTS Hotel Simulation paketi.... [-]

Suurbritannia Poole
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Cardiff Metropolitan University

See programm asendab meie populaarne magistriõppe programmid MSc Hospitality Management ja MSc turismi juhtimine. ... [+]

Kursuse ülevaade

MSc programm antakse üle 2 semestrit õpetatud moodulid, millele järgneb 60 krediidi lõplik projekt. Programmi saab õppida ka osalise tööajaga, kusjuures minimaalne õppeperiood on kaks aastat ja maksimaalselt viis aastat.

Iga õpilase haridus- ja erivajaduste rahuldamiseks pakub programm kolme auhinda ja väljumispunkti: aspirantuur; Kraadiõppe diplom ja magistriõpe. Õppimis- ja õpetamisstrateegiad on mõeldud selleks, et edendada üliõpilase aktiivset osalemist ainevaldkonnas ja peegeldada auhindade tugevat kutsealast rõhku.

Õppimine

Kraadiõppe üliõpilastele oodatakse suuremat vastutust ja omavastutust oma õppimise eest. Kursuse struktuur ja õpetamisstrateegiad on mõeldud selleks, et soodustada õpilaste suuremat sisu hindamist kui bakalaureuseõppe tasemel. Loenguid kasutatakse üliõpilastele teabe edastamiseks, samas kui kõrgemate kognitiivsete võimete arendamiseks kasutatakse õpetusi, seminare, seminare ja juhtumiuuringuid.... [-]

Suurbritannia Cardiff
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles