Filter
Teadusmagistrikraadid
Soome Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Turunduse uuringud Soomes - Turunduse uuringud programmid Soomes Turunduse uuringud

Hariduselt tähistab Master of Science. See on kraadiõppe haridus kapten 's kraadi andnud ülikooli paljudes riikides. Aste on tavaliselt uuritud teadused ja vahetevahel sotsiaalteadused.

Turunduse ja kommunikatsiooni haridust omavaid ärispetsialiste ootavad ees uued karjäärialased võimalused. Nad võivad kasutada oma oskusi andmaks nõu tarbijate uuringute ja kaubamärgi maine teemal või juhtida firmasisest turustusgruppi.

Kõrgem tase teadlased Soomes hõlpsasti kõrghariduse kursuste praktilise suunitlusega polütehnikumides või ülikoolides. Soome kultuur on lihtne õppida, kuna valitsus on seadnud ministeeriumile, kes vastutab, et suurendada kultuuri, noortepoliitika, spordi-ja rahvusvahelist koostööd.

Turunduse uuringud Soomes - Võtke MSc Soomes. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud programmi võimalused Euroopa

1 Tulemused Turunduse uuringud, Soome

LUT University

Selles magistriõppes arendate välja kogemusi strateegilises ülemaailmses turunduses, digitaalturunduses, turundustehnoloogias, rahvusvahelises äris ja väärtuste loomises ... [+]

Konkurentsivõime säilitamiseks peavad ettevõtted silma paista maailma turunduse juhtimisega.

Ülemaailmseid turge iseloomustab suur ebakindlus. Lisaks sellele tekitab digiteerimise suundumus nii ettevõtete rahvusvahelisel juhtimisel probleeme kui ka võimalusi. Seega suureneb juhtkonna otsuste tegemise andmete väärtus. Andmepõhised strateegilised otsuste tegemise ja turunduse analüüsid on tänapäeva turundusjuhtide põhipädevused.

Selles magistriõppes arendate välja kogemusi strateegilises ülemaailmses turunduses, digitaalturunduses, turundustehnoloogias, rahvusvahelises äris ja väärtuste loomises kiiresti muutuvas maailmas. Selle EPAS-akrediteeritud programmi õppekava sisu on ettevaatlikult kavandatud karjäärivõimaluste tõhustamiseks.... [-]

Soome Lappeenranta
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles