Turunduse uuringud Gloucester - Turunduse uuringud programmide Gloucester Turunduse uuringud, Gloucester

Master of Science või MSc on kraadiõppe kraadi tavaliselt valdkondades Teaduste ja sotsiaalteadused. MSc võib muidugi põhinev, teaduspõhise, või nende kahe segust.Turunduse ja kommunikatsiooni haridust omavaid ärispetsialiste ootavad ees uued karjäärialased võimalused. Nad võivad kasutada oma oskusi andmaks nõu tarbijate uuringute ja kaubamärgi maine teemal või juhtida firmasisest tu… Loe edasi

Master of Science või MSc on kraadiõppe kraadi tavaliselt valdkondades Teaduste ja sotsiaalteadused. MSc võib muidugi põhinev, teaduspõhise, või nende kahe segust.

Turunduse ja kommunikatsiooni haridust omavaid ärispetsialiste ootavad ees uued karjäärialased võimalused. Nad võivad kasutada oma oskusi andmaks nõu tarbijate uuringute ja kaubamärgi maine teemal või juhtida firmasisest turustusgruppi.

Haridus Ühendkuningriik ametiisikule küsimust igast riigist on Suurbritannia, millel on eraldi süsteemid eri valitsused: Ühendkuningriigi valitsus vastutab Inglismaal ja Šoti valitsus, kõmri valitsuse ja Põhja-Iirimaa Executive vastutavad Šotimaa , Wales ja Põhja-Iirimaa puhul.

Gloucester on koduks üks neli ülikoolilinnakud University of Gloucestershire. Faculty of Applied Sciences asub seal alates 2002. Omaselt Inglismaa, Gloucester on tuntud paljudes kirikutes ja katedraal ehitati piiskop John Hooper.

Turunduse uuringud Gloucester - Võtke MSc Gloucesters. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
University of Gloucestershire
Gloucester, Suurbritannia

MSc turunduse eesmärk on arendada oma mõistmist ja pädevust turunduses. Te uurite mitmesuguseid põhilisi teemasid ja arendate selle kliendikeskses äridistsipliinis teemasid. T ... +

MSc turunduse eesmärk on arendada oma mõistmist ja pädevust turunduses. Te uurite mitmesuguseid põhilisi teemasid ja arendate selle kliendikeskses äridistsipliinis teemasid. Te arendate tugevat arusaamist selle kohta, kuidas turundus suhtleb ja aitab kaasa organisatsiooni muudele võtmevaldkondadele. Klientide mõistmine, turunduskommunikatsioon, turundusuuringud, rahvusvaheline strateegiline turundus, e-turundus ja bränditurundus on kõik sellel tasemel lahutamatud. -
MSc
Päevane õpe
Inglise
Ülikool
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here