Filter
Teadusmagistrikraadid
Suurbritannia Scotland Dundee Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Turunduse uuringud Dundee - Turunduse uuringud programmide Dundee Turunduse uuringud, Dundee

Magistrikraad annab võimaluse lõpetajad omandada arenenud teadustöö oskusi ja teadmisi professionaalse õpikeskkonna.Master of Science (MS) kraadi teile pakkuda aluse teadmiste ja võtmekompetentsidest sa 'll vaja kogu oma karjääri

Turunduse ja kommunikatsiooni kursustel õpivad tudengid tänapäevase koolituse uusimate turunduskanalite kohta, nagu näiteks digitaalmeedia. Olemas on palju erinevaid programme, mis pakuvad kursuseid nii traditsioonilises loenguruumi formaadis kui ka kaugõppe vormis.  

Suurbritannia Suurbritannia ja Põhja-Iiri Ühendkuningriigi, üldtuntud kui Suurbritannia ja Inglismaa, on suveräänne riik asub off looderannikul mandri-Euroopas.Kaks kõige kuulsam (ja vanim) ülikoolid Oxford ja Cambridge (sageli nimetatakse Oxbridge paljud britid) Inglismaa on ka mitmeid teisi maailmatasemel institutsioonide, sealhulgas mitu Londonis (eriti Imperial College, London School of Economics, University College London ja King 's College London, kõik on osa London University)

Dundee, üks suuremaid linnu Šotimaa, on üliõpilane elab umbes 17000. Seal on kolm ülikooli ja kolledži ja nad on tuntud teadus biomeditsiini valdkondades, onkoloogia-ja arvutimänge.

Turunduse uuringud Dundee - Võtke MSc Dundees. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Turunduse uuringud, Dundee

Kraadid
Asukoht
Suurbritannia
Scotland
Dundee
Õppe tüüp
Tempo
University of Dundee

Praegune lähenemine rahvusvahelisele turunduse õpetamisele, mis tugineb turustamise kindlatele aluspõhimõtetele. ... [+]

MSc International Marketing kraad on üks meie ümberkujundamise kraadi. Lisaks konverentsikraadidele on ärikeskkonna üliõpilaste vastuvõtmine avatud ka üliõpilastele, kes ei ole oma bakalaureuseõppe raames äri uurinud.

Turundus kui äritegevusala on viimase kümne aasta jooksul oluliselt muutunud, peamiselt tänu üha arenevale sotsiaalmeedia kanalite valikule, mis on suunatud rahvusvaheliste klientide sihtimisele, suhtlemisele ja nendega suhtlemisele. Sellest pidevast muutusest hoolimata jäävad turunduse aluspõhimõtted samaks ja on sama tähtsad kui kunagi varem. Keskendumine kliendile. Nende vajaduste mõistmine, nendele reageerimine ja nendega kohanemine, nende ostukäitumise, soovide ja soovide mõjutamine. Oleme need kraadid kujundanud, et keskenduda turunduse aluspõhimõtetele ning hõlmata kaasaegseid turunduskanaleid, tööriistu ja strateegiaid, mida kasutate professionaalse turundajana.... [-]

Suurbritannia Dundee
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles