Filter
Teadusmagistrikraadid
Ameerika Ühendriigid Pennsylvania Allentown Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

MSc Allentown - MSc programmide Allentown MSc, Allentown

Hariduselt tähistab Master of Science. See on kraadiõppe haridus kapten 's kraadi andnud ülikooli paljudes riikides. Aste on tavaliselt uuritud teadused ja vahetevahel sotsiaalteadused.

Haridus Ameerika Ühendriikides on peamiselt ette nähtud avaliku sektori jaoks, kontrolli ja rahastamise pärit kolmel tasandil: riigi, kohalike ja föderaalsete, selles järjekorras.Ühised nõuded õppida kõrghariduse tasemel Ameerika Ühendriigid hõlmavad oma ülestunnistusi essee (tuntud ka avalduse eesmärk või isikliku avaldusega), õiend, soovitus / viide tähti, keele testid

Lehigh Valley on 3. suurim piirkonna rahvaarvu poolest seisundis Pennsylvania. Piirkond on kõige kiiremini kasvav riigi ja ka kohal üleriigiline hosting suur rahvaarv 821000. Lehigh Valley on suur hariduskeskus riigile arvukalt kõrgkoole, mis moodustavad üle 10.

MSc Allentown - Võtke MSc Allentowns. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

tulemust

Kraadid
Asukoht
Ameerika Ühendriigid
Pennsylvania
Allentown
Õppe tüüp
Tempo
DeSales University

Projekteeritud töötamiseks ametikohtadel, meie õppekava on sügavalt juurdunud väljatöötamisel tehnilised oskused sobivad kasutamiseks tööstuses, näiteks andmete haldamine ... [+]

Masters Teaduse Infosüsteem kraadi DeSales University on mõeldud töötavad spetsialistid. Meie õppekava on sügavalt juurdunud väljatöötamisel tehnilised oskused sobivad kasutamiseks tööstuses, näiteks andmete haldamine, projekti juhtimine, võrgustike loomine, projekteerimine, web developemnt ja programmeerimine. Meie õpetajatel on erialase töö kogemus ja mõista tööstuse vajadustele ja töötavatele täiskasvanutele. Juhendamise sisaldab õppetunde käed, loeng ja on-line õpe.

MSIS programmi üksikute osade kohta

MSIS programm komponente ühendada tuum sihtasutuse kursuste eriala, valikainete kursuste ja uurimistöö põhjaliku õppimise kogemus.

... [-]
Ameerika Ühendriigid Center Valley Allentown
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles